Įkraunama...
Įkraunama...

Buvusi auklė apkalba mūsų šeimą

oi oi, kai jau suseda kelios aukles ant suoliuko, tai net aidi kiemas nuo ju kalbu... Ir kalba jos apie viska, patikekit...Issipasakoja moteriskes nuo sirdies... Ka mate, ar girdejo, ir nesvarbu, kad tai jusu seimos asmeniski, gal net intymus dalykai... O etisku, supratingu ir taktisku aukliu labai mazai... verysad.gif
Atsakyti
Patikekit doh.gif , tiek esu nenorom visokiu pletku isgirdus apie kai kurias seimas is ju ilgaliezuviu aukliu, kad ausys raitydavosi wacko.gif Suseda poniutes ant suoliuko salia smelynes, vaikus paleidzia zaist ir davai gossip.gif ... Mielai nesciau kudasi is to bobsyno, bet priversk mano hebryte atsiskirt nuo vaiku kompanijos schmoll.gif ... Maziuke dar nukalbinciau, bet vyresneliui mirtinas reikalas! Tai ir stovedavau nuosaliau nuo ju, prie vaiku... Tai dar ir padabodavau juos, kad kuris sprando nenusisuktu, ar viens kitam akiu neisbadytu unsure.gif Bet uztekdavo man ir tu nuotrupu, kurios vistik pasiekdavo mano ausis doh.gif .. Galiu pasakyt, kad visas seimos gyvenimas isviesinamas kaip ant delno... Nuo apatinio trikotazo, intymiu detaliu iki seimos nariu tarpusavio santykiu.. mega_shok.gif Turbut net pati apsnekama seima tiek nezino, kiek zino apie juos ju aukle blink.gif . Ir turbut net baisiausiam kosmare nera sapnave, kad apie tai zino net varnos aplinkiniuose medziuose swoon.gif Toks jausmas, kad tos moteriskes daugiau neturi apie ka sneket, lyg neturetu asmeninio gyvenimo, tiek isijautusios i seimos peripetiju narpliojima doh.gif . Pasaipu narpliojima... Ziauru, viezo... irnesakyk.gif
Tai va nuo tokios patirties man atsoko bet koks noras isileist i savo namus ir seima toki svetimkuni kaip aukle g.gif Nesakau, kad visos tokios, yra ir puikiu moteru, bet.... Nenoriu zaist tokios loterijos schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oregano: 18 gruodžio 2006 - 22:21
QUOTE(oregano @ 2006 12 19, 00:19)
Patikekit  doh.gif , tiek esu nenorom visokiu pletku isgirdus apie kai kurias seimas is ju ilgaliezuviu aukliu, kad ausys raitydavosi  wacko.gif Suseda poniutes ant suoliuko salia smelynes, vaikus paleidzia zaist ir davai  gossip.gif ... Mielai nesciau kudasi is to bobsyno, bet priversk mano hebryte atsiskirt nuo vaiku kompanijos  schmoll.gif ... Maziuke dar nukalbinciau, bet vyresneliui mirtinas reikalas! Tai ir stovedavau nuosaliau nuo ju, prie vaiku... Tai dar ir padabodavau juos, kad kuris sprando nenusisuktu, ar viens kitam akiu neisbadytu  unsure.gif Bet uztekdavo man ir tu nuotrupu, kurios vistik pasiekdavo mano ausis  doh.gif .. Galiu pasakyt, kad visas seimos gyvenimas isviesinamas kaip ant delno... Nuo apatinio trikotazo, intymiu detaliu iki seimos nariu tarpusavio santykiu..  mega_shok.gif Turbut net pati apsnekama seima tiek nezino, kiek zino apie juos ju aukle  blink.gif . Ir turbut net baisiausiam kosmare nera sapnave, kad apie tai zino net varnos aplinkiniuose medziuose swoon.gif Toks jausmas, kad tos moteriskes daugiau neturi apie ka sneket, lyg neturetu asmeninio gyvenimo, tiek isijautusios i seimos peripetiju narpliojima  doh.gif . Pasaipu narpliojima... Ziauru, viezo... irnesakyk.gif
Tai va nuo tokios patirties man atsoko bet koks noras isileist i savo namus ir seima toki svetimkuni kaip aukle  g.gif Nesakau, kad visos tokios, yra ir puikiu moteru, bet.... Nenoriu zaist tokios loterijos  schmoll.gif

Va va labai teisingai cia viska aprasei drinks_cheers.gif Todel as i lauka su vaikuciais einu visada anksciau ryte,kol dar nera tu "bobuciu-aukliu"
Va ir vakar grizinejau su vaikuciais is lauko,tai viena jau lekia is paskos su auklejamu vaikuciu ir "kalbina" mane,klausineja manes is kur as tiek daug graziu vaikuciu turiu,kur as cia gyvenu,kaip noretu prie musu kompanijos prisijungti ir kartu pavaikscioti blink.gif Tai kai nesem kudasiu nieko netare,tik syptelejau ir tiek nezinau ka ji pagalvojo,bet geriau toliau nuo tokiu pletkininkiu doh.gif
Atsakyti
šiaip, jei samdyčiau auklę, niekadanesamdyčiau labai jaunos.Man, bent jau dabar taip atrodo, kad optimaliausias amžius nuo kokių35-45, tai jau moterys, savao vaius išauginusios, su ligom susidūrusios, kas tas vaikas- joms ne paslaptis.Nei išradingumo, nei dar konors joms tikrai netrūksta.O dėlpletkinimo kitiems apie savo darbdavius.Tai čia kaip suprantu jau jūs apie savo viršininką ir darbo vietą, jau nebekalbantapie auklę tai niekam, niekada ir niekur.
Kam kreipt dėmesį pletkus.Kai vyčiau aš tą kaimynė su pletkais atėjusią , tai daugiau nenorėtų.
Didžiausia pletkininkė čia yra naujoji auklė ir tiek.Jei jau ji pletkus sugebėjo atnešti iki jūsų, tai tik įsvazduoti kaip pletkina ji.
Atsakyti
QUOTE(Ausrytukas @ 2006 12 19, 12:17)
šiaip, jei samdyčiau auklę, niekadanesamdyčiau labai jaunos.Man, bent jau dabar taip atrodo, kad optimaliausias amžius nuo kokių35-45, tai jau moterys, savao vaius išauginusios, su ligom susidūrusios, kas tas vaikas- joms ne paslaptis.Nei išradingumo, nei dar konors joms tikrai netrūksta.O dėlpletkinimo kitiems apie savo darbdavius.Tai čia kaip suprantu jau jūs apie savo viršininką ir darbo vietą, jau nebekalbantapie auklę tai niekam, niekada ir niekur.
Kam kreipt dėmesį pletkus.Kai vyčiau aš tą kaimynė su pletkais atėjusią , tai daugiau nenorėtų.
Didžiausia pletkininkė čia yra naujoji auklė ir tiek.Jei jau ji pletkus sugebėjo atnešti iki jūsų, tai tik įsvazduoti kaip pletkina ji.

Ir aš, jei kam įdomi mano nuomonė biggrin.gif , sutinku su Jūsų nuomone, ir dėl auklės amžiaus (pati tik su trečiu vaiku jaučiuosi šiokią tokią mokyklą "baigusi" ir branda, ir požiūris, ir kantrybė, ir t.t. ir t.t. visai kita nei studentaujant rolleyes.gif ). Ir dėl apkalbų, girdžiu ir aš tas aukles, nu ir kas, juk visi savo darbdavius aptarinėja, o ką dabar daryti, kad jų darbdaviai - šeimos, ai, aukščiau viso to galima būti ir tiek, nusišypsokit ir būsit išmintingesnės 4u.gif , beje, tikrai juk tikrai, visi vieni kitus aptaria, jei piktai ar neteisingai - tai negerai, ir nesvarbu, ar apie aukles kalbam, kaimynus, draugus, vyriausybę ir t.t.. Ir dar, jei jau sąžiningai, labai ir gražių auklių atsiliepimų girdėjau ir apie tėvus, ir ypač apie vaikus, gal jos jais ir giriasi bigsmile.gif , vyresnio amžiaus moterys konservatorės - jos stebisi auklėjimų, o gal kartais ir teisingai ax.gif , gal kiek vangiau žaidžia, jaunos studentės tai su mobiliakais, o geriausiai tai mamos, taip miela, kai aikštelėj vaikas kviečia mama, visada nusišypsau biggrin.gif
Sėkmės visiems ir būkit draugiški (net auklių atžvilgiu), juk tuoj šventės newyear.gif
Atsakyti
as irgi ilgai dirbau aukle. kol vaikutis buvo visai cypliukas (pradejau ziureti, kai jam tebuvo 6men), lauke nesusidurdavau su kitom auklem ir ju pletkais, nes stengdavausi vaziuoti arciau upes, i parka didesni ( kad mazyliui nors kiek oras gaivesnis butu). bet kai vaikutis paaugo, eidavom ir i kiema i smeli, ir paciuozinet, o tada prasidejo...... blink.gif kabinedavosi ir prie manes visokios, ar galim kartu pasivaiksciot, ir t.t. blink.gif siaip jau reik vaikus ziuret labiau, kad sprando nenusisuktu- atsakiau.... tongue.gif nuo to laiko, nei viena to kiemo bobute-aukle prie manes ir nepriejo, net nutildavo ,jei pro jas su vaiku eidavom... lotuliukas.gif o as visa laika buvau rami lotuliukas.gif
siaip esu jauna, bet su mobiliaku nesirasinedavau smile.gif manau tai yra kiekvieno poziuris i vaiko prieziura ir lavinima. o del pletku- nelebai suprantu, is KUR jie kyla- juk kai aukle ateina pas vaikuti, teveliai dazniausiai isskuba i darbus..nezinau, as labai dziaugiausi teveliais, nes jauciau, kad jie dziaugiasi manimi. daznai ir visi kartu pasivaiksciodavom, kalbedavomes. o yra ir tokiu, kad pletkina ne tik babunios aukles, bet ir tikros mociutes-tema prasideda apie vaikus, o baigiasi.........gal ne is piktos valios, bet slykstu schmoll.gif
Atsakyti
Tai kad pletkai kaip reiškinys ne pats gražiausias žemėje biggrin.gif , tik kad tema apie aukles, tai ir skaudu mamoms, aš tik norėjau pasakyti, kad žemiška ir žmogiška tai. Kiekvienas turi savo vertybių sistema ir jei konfidencialumas, etika, ir pan. čia "įrašyti", tai ok 4u.gif . Žinoma ne visos jaunos plepa, o ne visos senos niurna (mano mama daugiau su mano vaikais siaučia negu aš thumbup.gif ). Žinot, o aš suklusčiau, jei kokia auklė pasakytų: "aš tai visai niekad nieko neaptarinėju" blink.gif , sakyčiau, gal ji ufonautė kokia biggrin.gif . Ne ne, aš nepalaikau minties, kad tai gerai ir t.t., tik sakau, kad yra, o po saule juk visko būna. Pati aš irgi ir mama ir auklė, nepletkinu, nes nėra labai su kuo, bet vieną jauną draugę turiu, kieme susitinkam, tai ji man labai nuoširdžiai papasakoja truputį, kur tėvai keliavo, kaip su vaiku ką veikė ir pan., man įdomios tos istorijos, kaip istorijos, nei aš tų žmonių pažįstu, nei ką, gal tik pasidžiaugiu, kad tiek žmonės pasaulio mato nuo tokios mažumės 4u.gif , o kokias kas išvadas iš tų istorijų pasidaro, tai juk kiekvieno jau mūsų reikalas, gal mes pačios "blogesnės" esam, jei kokią "apkalbų" istoriją ydingai traktuojam. Juk istoriją su kelionėm galėčiau traktuoti dviem būdais: sakyti, kad puiku, jog žmonės keliauja, o galėčiau sakyti, ot turčiai-sukčiai, keliauja iš mūsų mokesčių pinigų lotuliukas.gif , tai kas tada "blogesnis" auklė ar aš g.gif
Atsakyti
Turejom ir mes tokia pletkininke aukle doh.gif .Ji priziuredavo mano drauges vaika,o pas mane ateidavo kambariu aptvarkyti.Tai man apie drauge pletkindavo,o jai apie musu seima lotuliukas.gif .Tai kur protas bobos jus man pasakykit doh.gif .Juk mes susitikusios pasipasakodavom lotuliukas.gif .Ot slyksciu padaru buna....
Atsakyti
na mano nuomone tik jaunos aukles nepletkininkauja tongue.gif nemanau, kad jaunai panelei but malonu su sena bobulyte tupet ant suoliuko schmoll.gif as kai buvau aukle taip pat netupejau, o visas kitas aukles apeidavau ratu, nes man paprasciausiai buvo nemalonu ir geda su jom bendraut schmoll.gif o toms senesnems tai tik duok pasneket, apie visokius serialus, apie radikulitus, sunku gyvenima ir ir t.t doh.gif tongue.gif
Atsakyti
Istorija akurat kaip mūsų smile.gif . Nė nemaniau, kad žmonės tokie tipiški lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shanti @ 2006 12 21, 18:47)
Istorija akurat kaip mūsų  smile.gif . Nė nemaniau, kad žmonės tokie tipiški  lotuliukas.gif

Shanti ar Jūs patenkinti savo aukle wink.gif
Atsakyti
QUOTE(aziza @ 2006 12 06, 20:37)
aš kai dirbau aukle tai neteko kažkaip susidurt su kitom auklem, o gal kažkaip stengdavausi ju išvengt  g.gif nes man butu nemalonu su jom bendraut  schmoll.gif na, bet buvo atvejis, kad papraše pažistama pažiuret savaite laiko jos dukryte, tai sutikau vistiek neturiu ka veikt  tongue.gif na ir tik išejau su mergyte i kiema, kaip priskreto kita aukle  doh.gif tokia jau virs 40m. na mes sau ir einam o ji is paskos su savo aukletiniu lekia  doh.gif sustojom smelynej pasikapstyt, ir ji atejo iki manes, sustojo pradejo kažka šneket, pasakot kol neužsigavo jos prižiurimas vaikiukas ir nepradejo verkt ir šaukt mama, tai ji ji paeme ant ranku ir sako aš čia, aš čia blink.gif nu tai man buvo šokas, kaip ji gali vaikui tokias mintis iteikt, gi jokia ji jam mama  blink.gif

O gal ji norėjo pasakyti ne "čia aš mama", o "čia aš, tavo auklė ir tave paguosiu"? Nelabai norisi man tikėti, kad vaikui bandoma įkalti, kad ji yra jo mama, kai jis puikiai žino, kas ir kur jo mama.
Atsakyti