Įkraunama...
Įkraunama...

Buvusi auklė apkalba mūsų šeimą

QUOTE(says @ 2008 06 03, 14:42)
Aš tai netikiu, kad būna auklių - "nepletikininkių" - trečia auklė pas mus dirba, ir apie visų trijų šeiminikus esu tiek prisiklausiusi  doh.gif Ir tikrai ne vien gražius dalykus pasakoja, deja. Esu tikra, kad apie mūsų šeimą irgi kalba, bet nereaguoju į tai skausmingai - nurašau visa tai darbo specifikai - su vaiku visą dieną būdamos matyt neišsišneka, tai ir kalba bet ką bet kam

Tikrai ne visos apkalba vaikuciu seimas 4u.gif tiesa as su vaikas dirbu pas save namuose,tad nematau teveliu buities,bet niekada nesu pasakojusi apie vaikuciu tevelius,ju padeti visuomeneje ar siaip ivairius gandus,kitoms mamoms,auklems ir t.t. 4u.gif
Gal todel ir kai esame lauke su vaikais,prie musu kompanijos neprisideda kitos aukles su savo vaikuciais,zino,kad kalboms laiko neturiu 4u.gif ir tikrai ne darbo specifika kalta,atvirksciai toks darbas ipareigoja saugoti seimos,kurioje dirbi paslaptis,buiti ir ju gyvenima 4u.gif ..viska lemia zmogaus budas,mentalitetas.
Is manes net vaikysteje darzelio aukletojos nieko neispesdavo,kaip mes gyvename namuose,kokie santykiai tarp teveliu.Taip aukletojos ir pasake per isleistuves--apie visu gyvenimus zinome,ispasakojo vaikai,tik vat viena mergaite nieko nepasakojo biggrin.gif
Atsakyti
na tik jau nesakykit, kad neapkalbinėjate su pažįstamais savo vadovų ir bendradarbių biggrin.gif
suprantu, kad nemalonu, jei sužinai kad tave apšneka. bet lygiai taip pat apšnekėt gali ir tavo bendradarbiai, ir kaimynai, ir netgi artimi giminės.
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2008 06 03, 20:53)
na tik jau nesakykit, kad neapkalbinėjate su pažįstamais savo vadovų ir bendradarbių  biggrin.gif
suprantu, kad nemalonu, jei sužinai kad tave apšneka. bet lygiai taip pat apšnekėt gali ir  tavo bendradarbiai, ir kaimynai, ir netgi artimi giminės.

Cia kalbama apie aukles..o daug aukliu to nedaro..taip namie apsneku sawo dede ar tiotka..nes tai yra mano gimine.mano artimi zmones.bet apie swetimas seimas net neuzsimenu..nzn kaip kiti..
Atsakyti
Mano ankščiau minėta auklė visai neseniai vėl netyčia susitikus vietoj labas rytas atraportavo kiek jos šeimininkų namuose voratinklių ant lubų, išdėstė visą šeimyninę finansinę situaciją, giminystės ryšius, išliejo pyktį dėl susikaupusių nesutarimų, šeimininkę vadino "hibridu" ir pan... doh.gif Nebeapsikentus tokios prievartinės "draugijos" teko vėl skubiai keisti žaidimų aikštelę. Nuoširdžiai gaila tos šeimos ir apsaugok Dieve nuo tokių auklių ph34r.gif Beje, jos vardas minimas juodajame sąraše ir ne kartą, kaip vėliau išsiaiškinau. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sritekite: 15 birželio 2008 - 23:34
QUOTE(sritekite @ 2008 06 16, 01:31)
Mano ankščiau minėta auklė visai neseniai vėl netyčia susitikus vietoj labas rytas atraportavo kiek jos šeimininkų namuose voratinklių ant lubų, išdėstė visą šeimyninę finansinę situaciją, giminystės ryšius, išliejo pyktį dėl susikaupusių nesutarimų, šeimininkę vadino "hibridu" ir pan... doh.gif Nebeapsikentus tokios prievartinės "draugijos" teko vėl skubiai keisti žaidimų aikštelę. Nuoširdžiai gaila tos šeimos ir apsaugok Dieve nuo tokių auklių ph34r.gif Beje, jos vardas minimas juodajame sąraše ir ne kartą, kaip vėliau išsiaiškinau. ax.gif

O kodel seimai nepasakot? smile.gif nors geriau nesikist,jei tik apkalba...
Atsakyti
Ta auklė ruošiasi išeiti iš šios šeimos ir intensyviai ieškosi naujo darbo, pasak jos pačios...Šeimos nepažįstu, tad ir įspėti nelabai yra ką g.gif Juodan sąrašan rašyti nelabai turiu pagrindo, juolab, kad jau ten minima. Kai kuriems tėveliams apkalbos galbūt gali nepasirodyti rimtu pagrindu auklės atleidimui, bet mano minėta auklė negana to su tuo vaikeliu visiškai neužsiima ir nebendrauja. Vaikas sau, ji - sau. Va šituo aspektu, tai tėvelius norėtųsi įspėti, nors tai ir ne mano asmeninis reikalas galbūt... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sritekite @ 2008 06 17, 01:29)
Ta auklė ruošiasi išeiti iš šios šeimos ir intensyviai ieškosi naujo darbo, pasak jos pačios...Šeimos nepažįstu, tad ir įspėti nelabai yra ką g.gif Juodan sąrašan rašyti nelabai turiu pagrindo, juolab, kad jau ten minima. Kai kuriems tėveliams apkalbos galbūt gali nepasirodyti rimtu pagrindu auklės atleidimui, bet mano minėta auklė negana to su tuo vaikeliu visiškai neužsiima ir nebendrauja. Vaikas sau, ji - sau. Va šituo aspektu, tai tėvelius norėtųsi įspėti, nors tai ir ne mano asmeninis reikalas galbūt... blush2.gif

Jei neatleidzia jos nuo pareigu ,tai gal ji prie tevu dedasi irgi gera:)
Atsakyti
sakot pletkasi negrazu bet paskaiciau si skyreli ir pakraupau visi apklaba aukles gana slykscej ne neisitikine kad tai tiesa paraso asmens kodus ir tt.... ar tai grazu? blush2.gif doh.gif pati su auklem nieko bendro neturiu ir tikrai neturesiu iki kol maziukas neis i drzeli bet kaip baisu cia pasiskaicius kaip ant aukliu varo pateikia ju asmens duomenis ir daugelis mamu baisisi kitiem perduoda tuos pletkus doh.gif tai cia grazu? blush2.gif
Atsakyti
Kai sunus dar tebuvo 1,5 m. veziojau salia namu esanciame parkelyje. Pries mane ejo dvi bobulytes ir viena veziojo vezimeli, o kitai is paskos begiojo nediduke mergyte. Kazkaip gavosi, kad prasilenkiant jos uzkabino mane ir trumpam iki ko priejom gatve snektelejom. Abi jos buvo auklytes, viena su vezimuku mazai tekalbejo, o kita su mergyte man isklojo viska doh.gif Kad mergyte mazai kalba nors 2 m. jau, kad isterikuoja, kad jai atrodo nesveika, durna ir pan. doh.gif Suzinojau as po keliu klausimu kiek metuku anukytei, koks vardas blink.gif Apie motina irgi buvo papasakota, kad nepriziuri, nemyli ir pan. Ka galiu pasakyti kai taip sneka visiskai svetimas zmogus pirmam sutiktam doh.gif Kas dar labiau uzkliuvo, tai kad ji pati mergytes beveik nepriziurejo, lakste ji po pieva, isbego i gatve, kai as atkreipiau demesi tada suskubo pasaukt blink.gif Nukrito, verkt pradejo tai ji durna prie visu isvadino doh.gif doh.gif Gaila nezinojau kieno ta auke buvo, nes buciau tikrai nuejus ir papasakojus tevams ka girdejau ir maciau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knielita: 10 kovo 2009 - 16:34
QUOTE(skorpea @ 2009 03 10, 17:19)
sakot pletkasi negrazu bet paskaiciau si skyreli ir pakraupau visi apklaba aukles gana slykscej ne neisitikine kad tai tiesa paraso asmens kodus ir tt.... ar tai grazu? blush2.gif  doh.gif  pati su auklem nieko bendro neturiu ir tikrai neturesiu iki kol maziukas neis i drzeli bet kaip baisu cia pasiskaicius kaip ant aukliu varo pateikia ju asmens duomenis ir daugelis mamu baisisi kitiem perduoda tuos pletkus  doh.gif  tai cia grazu? blush2.gif

Nepastebejau, kad bjauriai rasytu apie geras aukles. O tos, kurios su vaikais elgiasi bjauriai, viso to nusipelno su kaupu.
Kazi ar apie grozi kalbetumete, jei butu skriaudziamas jusu mylimiausias, brangiausias zmogiukas? Tikriausia dar neteko susidurti su savo vaiko skriaudiku, kai stovi su is nuostabos - kaip taip galima - ir pykcio drebanciom rankom ir nezinai ka daryt... i siena ta boba imuryt ar tik iskoliojus laiptais nuleist... Aisku, to nedarai, bet minciu kyla visokiu... bet tai jau po laiko... jau tik pasekmes "semi" verysad.gif
Tad as tik uz viesuma, koks jis bebutu... Tolerancija ir supratimas ne visada pasiteisinantys dalykai. Pradzioj ir as buvau pasitikinti zmonemis naivuole... koookios kameros... kokie "patikrinimai", taigi zmogaus teises ir bla bla... bet neretai pamirstamos musu vaiku teises i tinkama prieziura ir nerupestinga vaikyste, bei tevu pareiga uztikrinti vaiko sauguma...
As uz tuos juoduosius sarasus ir duomenu skelbima, tik ju deka nepasamdziau moters, kuri per pokalbius atrode na pati pati... visa laime, kad neteko su savo vaikais "isbandyti" aprasytu isgerusios aukles smagumu, ar speliot is kur ant vaiko kojyciu melynes... o dar pazystamos patirtis su aukle, kuri ir teti auklet apsiima... Jokiu budu nesakau, kad visos tokios... turim nuostabia auklyte, bet buvo pora toookiuu... dabar gailiuosi, kad tada niekur apie jas nepranesiau... kulturinga buvau atseit doh.gif ir sudariau salygas toliau sekmingai skriausti kitus vaikus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fenomenali @ 2006 12 09, 00:07)
Merginos, o ką manot kai auklė nešioja pletkus apie buvusią šeimą naujiems darbdaviams?  g.gif 
Man kažkaip neetiška atrodo iš jos pusės  unsure.gif

mano buvusioji apie visas buvusias šeimas ir blogai, ir gerai kalbėdavo. kaip kokia situacija - pritaikydavo tinkantį, jos manymu, pvz.. negerų dalykų sužinojau apie kitus žmones.
kai gana greitai mus paliko, nespėjau paprašyti, kad apie mus niekaip nekalbėtų, net jei labai niežtėtų. doh.gif
Atsakyti
As parasysiu is aukles pozicijos smile.gif kaip ir visiems zmonems,taip ir man,atrodo daug kas nepriimntina priziurimu teveliu buity ar elgesy,bet to neaptarineju su svetimais zmonemis.Kartais su vyru pasneku,kaip keistai tas ar anas pasirode,bet tai juk ju vaikas,ju namai 4u.gif
Atsakyti