Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija

Nebandziau su cukraus pasta, bet gal kada nors.... Siaip su vasku visada, bet verta pakenteti. Nes rezultatas tai thumbup.gif
Atsakyti
[quote=mikke,2007 08 23, 13:38]
Pagaliau nusidepiliavau bikinio zona su cukrumi!!!!!!! bigsmile.gif thumbup.gif Zinokit, jega!!!!! thumbup.gif thumbup.gif Beveik visai neskaudejo, o ir truko ne taip jau ilgai. Depiliavausi pirma karta, tai neturiu su kuo palygint, bet kol kas esu nerealiai susizavejus.
Uz ranku ir koju depiliacija vasku ir bikinio depiliacija cukrumi sumokejau 200 Lt. Bet jie tikrai to verti thumbup.gif


Na nežinau, ar verta tiek mokėti, juolab, kad plaukai vėl greitai atauga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Montvile: 26 rugpjūčio 2007 - 16:12
QUOTE(Montvile @ 2007 08 26, 17:11)
Na nežinau, ar verta tiek mokėti, juolab, kad plaukai vėl greitai atauga.


drinks_cheers.gif
Tokios sumos negalėčiau sau leisti - juolab, kad depiliaciją darytis reikia ne vieną kartą, o nuolat. Sumokėjau už bikinį ir pažastis 40 Lt - depiliavo vašku, manau, kad kentėti galima, juolab, ataugimo greičio tai neįtakoja, cukrum ar vašku depiliuoja.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 08 26, 19:07)
drinks_cheers.gif
Tokios sumos negalėčiau sau leisti - juolab, kad depiliaciją darytis reikia ne vieną kartą, o nuolat. Sumokėjau už bikinį ir pažastis 40 Lt - depiliavo vašku, manau, kad kentėti galima, juolab, ataugimo greičio tai neįtakoja, cukrum ar vašku depiliuoja.


drinks_cheers.gif as taip pat uz bikini ir pazastis mokejau 40Lt +30Lt koju depiliacija ir dariausi vasku, nemanau kad uz naujove verta tiek moketi wub.gif

PS skausma kiekviena supranta skirtingai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilly @ 2007 08 22, 19:16)
Tai as kazkur pries 3 sav Jasinskio gatveje SarmaSTyle dariausi su cukraus pasta. Kosmetologe pamacius mano pilva pasake kad pilnos depiliacijos nepataria. O siaip pati nusiskusti kur nedepiliuoja nebepasiekiu. Ka ten, as jau ir nebematau kaip ten viskas atrodo... Galvojau gal kas nors kitas man padarytu pilna. Man eirgi tai glumina, kad nezinau kaip ten susitvarkius, tai nei pasilenkt, nei pas gydytoja ramiai nueiti, nei zinai koks ten vaizdas is po maudimkes sad.gif



puikus pagalbininkas veidrodelis. As nescia budama kuo puikiausiai tvarkydavausi, viska nusiskusdavau tik takeli palikdavau. ir jokio diskomforto nei pries gydytojus nei pries vyra. visai nenorejau jam pasirodyti kazkokia apsileidusi. Nescia juk ne ligone. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Anamaze @ 2007 08 27, 09:25)
drinks_cheers.gif as taip pat uz bikini ir pazastis mokejau 40Lt +30Lt koju depiliacija ir dariausi vasku, nemanau kad uz naujove verta tiek moketi wub.gif



Visiškai sutinku, 200Lt tai jau per daug blink.gif Pasidariau bikini depilaiciją vašku, sumokėjau mažai, skausmas - pakenčiamas, jaučiuosi super tongue.gif
Atsakyti
Po daug abejonių ir pasiryžomų visdėlto nuėjau ir pasidariau depiliacija vašku. Kentėt įmanoma, galvojau bus skaudžiau, bet visai padoriai ax.gif
Dėl to gailėčiau pinigėlių cukrui, nors kaikurios gal sunkiau skausmą pakelia, dėl to depiliacija cukrumi tikrai geras dalykas g.gif Bet man ne. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zyliukas @ 2007 08 29, 16:28)
puikus pagalbininkas veidrodelis. As nescia budama kuo puikiausiai tvarkydavausi, viska nusiskusdavau tik takeli palikdavau. ir jokio diskomforto nei pries gydytojus nei pries vyra. visai nenorejau jam pasirodyti kazkokia apsileidusi. Nescia juk ne ligone.  drinks_cheers.gif


Cia kaip kas, man skusti visai bikinio negalima, nes oda bjauriai reaguoja ir reiketu ta daryti du kartus i diena lotuliukas.gif kojas skutu karta i savaite ar dvi, pazastys ramiausiai pati su epiliatoriumi issiraviu. o bikinis... mano jautri vieta verysad.gif va neseniai dariausi su cukraus pasta, bet kitoje sarma style, tai ***** sumokejau 100 lt, atrode is pradziu ok, o to keliu dienu pasirode, kad ne isravejo, o tiesiog nuplese plaukelius ir saknys liko, tai vel viskas ataugo blink.gif o as taip dziaugiausi ta cukraus depiliacija. na, bandysiu vek kur eiti, gal geriau bus. Tikiuos tikrai ne brangiau!!! 100 lt uz savaite tai jau tikrai per daug schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(chusta @ 2006 08 08, 11:13)
Labai rekomenduoju Kaune Femina Bona - prie Pompejos tokiems reikalams. Ten buvau 2 kartus sia vasara - pas skirtingas kosmetologes ir abi daro labai labai gerai. Be to ten yra privalumas tas, kad duoda vienkartinius stringus - tada nei kelnaiciu neapvaskuoja, nei nuogai gulet reikia. Kaina 30Lt. Be to dariaus pirma karta ir man nelabai skaudejo. Ir padaro lygiai. Dar kremukais patepa. Zodziu verta.


gal kuri nors zinote tikslu sio salono adresa, nes nerandu tokio kuris butu salia pompejos g.gif gal issikele kitur blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lapute33 @ 2007 11 07, 10:31)
gal kuri nors zinote tikslu sio salono adresa, nes nerandu tokio kuris butu salia pompejos  g.gif  gal issikele kitur  blink.gif


Ten ten pavadinimą pakeitė, dabar "Sarma Style" berods, ar kažkas panašaus.. rolleyes.gif Bet ta pati Femina Bona su savo darbuotojomis.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2007 11 07, 11:52)
Ten ten pavadinimą pakeitė, dabar "Sarma Style" berods, ar kažkas panašaus..  rolleyes.gif Bet ta pati Femina Bona su savo darbuotojomis..  smile.gif



na tikrai ne, nes maniske is ten tai po visu pertvarku pabego. As irgi buvau feminos kliente, tais laikais, dabar nei uz ka ten neiciau:(
Atsakyti
QUOTE(pempe @ 2007 11 07, 23:58)
na tikrai ne, nes maniske is ten tai po visu pertvarku pabego. As irgi buvau feminos kliente, tais laikais, dabar nei uz ka ten neiciau:(


o kas ten negerai, nes kazkaip gundziausis nueiti g.gif
Atsakyti