Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija

QUOTE(gintreja @ 2007 12 18, 12:56)
O kiek laiko uztrunka procedura? Man kazkaip nejauku kai tokias vietas depiliuotu kitas zmogus...

Apie valanda laiko. As irgi is pradziu labai jaudinausi, bet tikrai neverta smile.gif As einu arba i Vytenio, arba i Jasinskio g. esancius Sarma salonus. Kosmetologes nerealiai fainos, malonios, viska isaiskina, stengias kuo svelniau.. Muzikyte groja ir tikrai nebebaisu mirksiukas.gif Aisku, malonumo gal tokio nera visisko, visgi plaukiukus rauna, bet as iki siol neradau humaniskesnio budo.. O taip faina po visko 4u.gif
Atsakyti
O plaukiukus aisku reik but pasiauginus gerokai g.gif
Papildyta:
QUOTE(ver @ 2007 12 17, 19:31)
Man daro depiliacija Niren, paskaitykit kur siūlo paslaugas, dėl skausmo, tai pergyvent galima, o šiaip nuo užpakaliuko ne taip skauda, yra skaudesniu vietelių.
Aš tai apie metus laukiau kol drąsumas atsiras ax.gif  Už bikinį mokėjau 30 lt


o kur dareisi? g.gif
Atsakyti
Ne per daug ir ne per mazai:) Nereikia laukti, kol jau "kasos" ten bus blush2.gif Bet net ir tokiu atveju kosmetologe turi specialias zirklutes ir pakerpa rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ver @ 2007 12 17, 17:31)
Man daro depiliacija Niren, paskaitykit kur siūlo paslaugas, dėl skausmo, tai pergyvent galima, o šiaip nuo užpakaliuko ne taip skauda, yra skaudesniu vietelių.
Aš tai apie metus laukiau kol drąsumas atsiras ax.gif  Už bikinį mokėjau 30 lt


drinks_cheers.gif Ir aš pas ją lankausi, ir labai džiaugiuosi, kad pasiryžau nueiti pirmą kartą - skausmas pakenčiamas, ir kiti kartai jau daaaug mažiau skausmingi, guliu ir teliką žiūriu tongue.gif

QUOTE(gintreja @ 2007 12 18, 14:17)
O plaukiukus aisku reik but pasiauginus  gerokai g.gif


Kaip man sakė, savaitę maždaug užtenka paaugint.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 12 18, 22:30)
drinks_cheers.gif  Ir aš pas ją lankausi, ir labai džiaugiuosi, kad pasiryžau nueiti pirmą kartą - skausmas pakenčiamas, ir kiti kartai jau daaaug mažiau skausmingi, guliu ir teliką žiūriu tongue.gif
Kaip man sakė, savaitę maždaug užtenka paaugint.

Man aiskino, kad negerai nei per trumpi, nei per ilgi, tai cia individualiai reik sprest mirksiukas.gif
Atsakyti
o kai pirmą kartą eini šiai procedūrai, tai kaip žinot kiek ten palikt ir kiek ne? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,
va as labai gundausi depiliacija cukraus pasta, nes padetis nebepakenciama doh.gif ir as, manau, kad pirmam kartui tikrai pinigeliu nepagailesiu daryti tai su cukraus pasta, o jau paskui ziuresiu, jei skausmas pakenciamas, tai galima bus ir prie vasko pereiti ax.gif

QUOTE(applebee @ 2007 12 18, 07:16)
As lankaus Starma Style, bikini ir uzpakaliuka depiliuoja su cukrumi. Tikrai galiu parekomenduoti thumbup.gif Palyginus su vasku,  beveik neiauga plaukeliai, todel nera spuogeliu, zymiai maziau skausminga operacija. Aisku, kainuoja apie 100lt. Lankaus mazdaug karta i menesi, bet ilgainiui plaukeliai taip susilpnja, kad labai lengvai salinami mirksiukas.gif


gal gali telefona imesti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(krevete6 @ 2008 01 03, 14:40)
Sveikos,
va as labai gundausi depiliacija cukraus pasta, nes padetis nebepakenciama doh.gif ir as, manau, kad pirmam kartui tikrai pinigeliu nepagailesiu daryti tai su cukraus pasta, o jau paskui ziuresiu, jei skausmas pakenciamas, tai galima bus ir prie vasko pereiti ax.gif
gal gali telefona imesti? ax.gif


lauksime įspūdžių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smile4theworld @ 2008 01 03, 12:49)
lauksime įspūdžių  mirksiukas.gif

manau, dar negreitai blush2.gif bet tikrai tai padarysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krevete6 @ 2008 01 03, 15:28)
manau, dar negreitai blush2.gif  bet tikrai tai padarysiu mirksiukas.gif

Sukaupk drasa ir keliauk! Pamatysi, kaip po to dzaigsies mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(applebee @ 2008 01 07, 10:14)
Sukaupk drasa ir keliauk! Pamatysi, kaip po to dzaigsies mirksiukas.gif


oi, kaip nelengva tai pirma karta padaryt.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(smile4theworld @ 2008 01 07, 11:58)
oi, kaip nelengva tai pirma karta padaryt....  doh.gif

Aha, pamenu ir as.. doh.gif Nu, bet ko mes, moterys, tik nepatiriam gyvenime.. biggrin.gif
Atsakyti