Įkraunama...
Įkraunama...

Tattoo salonai

Pasidomek ,ar meistras dalyvauja visokiuose tatoo festivaliuose ,kelia kvalifikacija bei ar yra pelnes kokiu apdovanojimu..as taip ishsirinkau savo meistra ,pasirodo manasis pastoviai pelno aukstas vietas konkursuose ..tai kazkaip kelia pasitikejima ir irodo kad rimtas meistras ,o kai ji sutikau tai isvis fantastiskas ispudis thumbup.gif ,klausineja ,domisi ar esu tam tikrai pasirengusi ,pataria ir t.t. nu zodziu man labai patiko thumbup.gif TOMASTATOO ,internete pasidomek daugiau!
Atsakyti
Sveikos grazuolytes smile.gif ,

Tikrai labai geras salonas Vilniuje - ramastattoo (www.ramastattoo.lt)
liuks kaip dziaugiuosi, kad butent ten dabinausi biggrin.gif . ir meistrai fainuoliai, liux..
Atsakyti
QUOTE(agnytia_number1 @ 2007 01 04, 19:00)
Sveikos grazuolytes smile.gif ,

Tikrai labai geras salonas Vilniuje - ramastattoo (www.ramastattoo.lt)
liuks kaip dziaugiuosi, kad butent ten dabinausi biggrin.gif . ir meistrai fainuoliai, liux..


Mudvi kartu pasidarem tatuiruotes Ramastattoo salone smile.gif

Auksines rankas ten zmones turi.
Jei kada uzsimanysiu dar vienos irgi eisiu ten pat ax.gif
O dabar gydausi savo pirmaja sirdziai miela tatuiruote wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 12 12, 16:27)
ten tėvas ir sūnus

o sūnus jau apsivedė cool.gif
gerai kad ne su mano drauge bigsmile.gif


teisingai. ten tevelis ir sunelis. as kai atejau pirma kart i paradize, susikukavau su tuo suneliu. pavaiksciojom i kelis pasimatymus. taip gavosi, kad ir tattoo man padare su nuolaida ta meistre jo deka blush2.gif bet doh.gif greitai musu keliai issiskyre doh.gif nes ten tai tipelis blink.gif savimyla kazkoks blink.gif vienu zo, visi jie ten pasikele. tik kazkaip man niekad nepasitaike, kad su manim blogai elgtusi. nes ir antra tattoo ten dariau. viskas buvo thumbup.gif
bet esu dabar jau daug apie juos prisiklausius doh.gif siaubiakas.
Atsakyti
tas sunelis tai shirdziu edikas kaip suprantu g.gif lotuliukas.gif ash wa planuoju darytis pirmaja sawo gywenime tattoo,nzn kaip ant tos wietos ji gywuotu....ant ausies man taip nerealiai atrodo,nereikia wisokiu auskaru smile.gif puoshia ausy,bet kaip ten ar lb skauda gal kas zinot?ir kas kiek laiko reikia ja atnaujint?
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2007 01 07, 00:15)
tas sunelis tai shirdziu edikas kaip suprantu  g.gif  lotuliukas.gif  ash wa planuoju darytis pirmaja sawo gywenime tattoo,nzn kaip ant tos wietos ji gywuotu....ant ausies man taip nerealiai atrodo,nereikia wisokiu auskaru smile.gif puoshia ausy,bet kaip ten ar lb skauda gal kas zinot?ir kas kiek laiko reikia ja atnaujint?


As kai savaja va neseniai dariau, tai skausmas toks, kaip elektra nukretus biggrin.gif
Siaip skauda labiausiai ten, kur yra kaulas, o ausis be kaulo (jei tu apie lezgeli kalbi). O ir vieta tokia, kad jos nei rubai netrina, nei dar kas. Taigi jei gerai priziuri, meistras sake, jog nereikia atnaujinti iki 10 metu

Tik siaip as pamaniau, kad ausyje labai daug visokiu tasku taskeliu sueina, kazin ar ten labai gerai darytis g.gif
Atsakyti
na tai wa ash tep irgi pamaniau smile.gif baisu net pasidare kai dar priminei smile.gif dedu nuoroda kaip mazdaug turetu atrodyt... http://www_tatu_lt/ cia reikia ziureti galerijoj ten tik kelios foto ishkart matosi...
Atsakyti
man ausis tai kazkaip idomiai atrodo unsure.gif priklauso nuo zmogaus stilaius. bet as tai niekad nesiryzciau schmoll.gif (nors kaip sakoma, niekada nesakyk niekada tongue.gif )

bet as visadapalaikau drasiuosius thumbup.gif



Papildyta:
QUOTE(eglincia @ 2007 01 07, 00:15)
tas sunelis tai shirdziu edikas kaip suprantu  g.gif  lotuliukas.gif 


lotuliukas.gif jei ir buvo toks, tai senai senai. dabar isteslejo, subaisejo ir dar isnaglejo, kaip supratau blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
na as nesu prie drasiuju,bet man taip graziai atrodo...galvojau i ausi daug auskaru prasivert,man labai graziai zvilga,bet kai prisiminiau visas savo bedas su ausim,kazkaip nustojau apie tai galvoti...
Atsakyti
Tai jei turi bedu tai gal ir tattoo pamirsk.. unsure.gif Nors toj galerijoj kur pirma foto ant ausies tai labai graziai atrodo smile.gif Subtiliai.Tik va as nesidaryciau tokioj vietoj, kur butu labai matoma kasdien g.gif
As tai dariausi siek tiek zemiau klubo,kad kelnaites uzdengtu, tik vasara su bikini siek tiek matytusi. Kazkaip nenoriu, kad visi matytu, rodysiu kam reikes tongue.gif
Dar www.ramatattoo.lt turi grazia galerija, ten man kelios labai patiko, siulau pasiziureti.
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 01 07, 12:55)
Tai jei turi bedu tai gal ir tattoo pamirsk.. unsure.gif

Dar www.ramatattoo.lt turi grazia galerija, ten man kelios labai patiko, siulau pasiziureti.


drinks_cheers.gif jei su auskariukais bedu turi, tai tattoo man atrodo, pavojingesnis dalykelis unsure.gif

as irgi esu pasidarius, kad ne kiekvienam paprastam mirtingajam matytusi. bet vat dabar labai labai noriu ant kojos. virs kauliuko rolleyes.gif

Mexica, tas adresiukas neatsidaro. raso, neteisingas adresas. verysad.gif
Atsakyti
ziurejau ramo alerija irgi faina labai www.ramastattoo.lt thumbup.gif
Atsakyti