Įkraunama...
Įkraunama...

Piršliai vestuvėse

QUOTE(Nersim @ 2008 06 26, 21:37)
Galime  ginčytis  iki  nukritimo  dėl  įvairiausių  tikėjimų  ir  požiūrių. biggrin.gif Tačiau  aš  tuo tikiu.O  jei  kas  tuo  netiki, tai  tegul  tai  ir  lieka  tik šiaip  išsakyta  mintis, niekam  blogo nelinkinti biggrin.gif

drinks_cheers.gif .Beje, aš irgi tikinti, bet labai giliai neimu į širdį visų šitų dalykų mirksiukas.gif .
Čia jau pas mus gavosi poster_offtopic.gif
Atsakyti
QUOTE(Indula @ 2008 06 27, 10:28)
drinks_cheers.gif .Beje, aš irgi tikinti, bet labai giliai neimu į širdį visų šitų dalykų mirksiukas.gif .
Čia jau pas mus gavosi  poster_offtopic.gif

Sveikos merginos, po savaitelės man teks garbė svočia būt smile.gif Einu i svočias su savo vyreliu smile.gif Mes tai susituokę ir prieš Dievą ir prieš žmones, bet kadangi domėjausi kas gali ar negali eit piršliais, tai tikrai nėra svarbu ar žmones susituokę ar ne, jei žiūrėt iš tos pozicijos, kad piršliai tarsi moko jaunuosius, kaip reikės gyvent šeimoj, tai aišku, jie turėtų būt susituokę, bet ti tiesiog tradicija. Mūsų piršliai buvo nesusituokę, jų vestuvės kaip tik bus tik šiemet rudenį smile.gif Aš tada dar pati klausiau kunigėlio ar jie gali būt piršliais, tai pasirodo,kaip kažkas iš jūsų ir rašė, piršlių vaidmuo bažnyčioj - patvirtinti faktą, kad jaunieji iš tiesų susituokė, savo noru, niekieno neverčiami ir t.t. , kaip aiškino kunigėlis, tai kad piršliai būna pora yra tiesiog tradicija, iš esmės tą faktą galėtų paliudyti ir du vyrai ar dvi moteris, kaip jis juokavo: įsivaizduokit staiga svočia pasijaučia blogai ir ją išveža į ligoninę, o daugiau bažnyčioj nėra moterų, vieni vyai, tai negi vestuvės neįvyks, tiesiog ant popierių pasirašo du asmenis ir tiek, čia tam atvejui, jei įvyktų koks nelaimingas atsitikimas ir dingtų popieriai, tai tie asmenys paliudytų, kad santuoka tikrai buvo sudaryta smile.gif Krikšto tėvų atveju yra griežčiau, nes jie krikšto vaiko vardu atsižada velnio ir įsipareigoja vaikui būt antrais tėvais smile.gif
Atsakyti
jei taip oficialiai, tai liūdytojais gali buti bet kuris zmogus sulaukęs pilnametyses, blaiviam stovyje. Liūdytoju poroje nebūtinai turi būti vyras ir moteris, gali būti vyras ir vyras arba moteris ir moteris.Pas mus tiesiog yra tokia tradicija, kad liudytojais eina vyras ir moteris. Jie tiesiog tampa piršliu ir svočia, kurie netik būna liūdinnkais bet ir vakaro vedėjais biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,
jeigu vestuvėse bus dvi poros t.y. bus piršliai ir bus svotai, tai ką turi daryti, kokios yra pareigos piršlienės ir svoto, aš kaip suprantu tai visas vestuves veda piršlys ir svočia, o ką jų antros pusės?
Atsakyti
QUOTE(ausytė @ 2008 06 30, 09:43)
Sveiki,
jeigu vestuvėse bus dvi poros t.y. bus piršliai ir bus svotai, tai ką turi daryti, kokios yra pareigos piršlienės ir svoto, aš kaip suprantu tai visas vestuves veda piršlys ir svočia, o ką jų antros pusės?


Aš tai kažkaip galvojau visą laiką, kad piršliai ir svotai yra tas pats unsure.gif Bet gal ir klystu, o be to nelabai supratau - tai dvi poros bus, ar iš dviejų porų vieną gaminsit? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Surja @ 2008 07 02, 21:07)
Aš tai kažkaip galvojau visą laiką, kad piršliai ir svotai yra tas pats  unsure.gif  Bet gal ir klystu, o be to nelabai supratau - tai dvi poros bus, ar iš dviejų porų vieną gaminsit?  g.gif

kiek žinau tai per dėdės vestuves buvo ir piršlaii ir svotai, iš vienos pusės (jaunikio) piršliai iš kitos (jaunosios) svotai ar atvirkščiai, nepamenu. Čia matyty seniau tokios tradicijos buvo
Atsakyti
Sveikos, mielosios. radau keleto metu aktyvius pasisakymus su pirsliavimo scenarijais ir tradicijom. taciau daug forumo dalyviu siulosi asiusti savo originalius scenarijus, kurie forumo temoj nepatalpinti. g.gif taigi nuosirdziai prasau PAGALBOS kuo greiciau. jei kuri dar turite etikeciu kopijas, piginu pavyzdzius, scenarijus ir viska viska kas tinka pirsliaujant, prasau nepagailekit ir atsiuskit man kuo greiciau i desert4rest@gmail.com
busiu siaubingai dekinga. nes intenete daugiau maziau viskas tas pats, o kaip ir visos noriu kazko originalaus ir isimintino jauniesiems. didziausia ir baisiausia dalis man, stalo ispirkimas. pasiulykit kokiu originaliu ideju? nes zinau, kad stala bus uzsede gan smaiktus zmones, kurie lengvai jo neatiduos smile.gif pasikartosiu. meskit visus patarimus ir atilepimus i si pagalvos sauksma i el. pasta desert4rest@gmail.com mirksiukas.gif
labai labai lauksiu.
Atsakyti
QUOTE(Sciurus Vulgaris @ 2008 07 18, 20:27)
Sveikos, mielosios. radau keleto metu aktyvius pasisakymus su pirsliavimo scenarijais ir tradicijom. taciau daug forumo dalyviu siulosi asiusti savo originalius scenarijus, kurie forumo temoj nepatalpinti.  g.gif taigi nuosirdziai prasau PAGALBOS kuo greiciau. jei kuri dar turite etikeciu kopijas, piginu pavyzdzius, scenarijus ir viska viska kas tinka pirsliaujant, prasau nepagailekit ir atsiuskit man kuo greiciau i desert4rest@gmail.com 
busiu siaubingai dekinga. nes intenete daugiau maziau viskas tas pats, o kaip ir visos noriu kazko originalaus ir isimintino jauniesiems. didziausia ir baisiausia dalis man, stalo ispirkimas. pasiulykit kokiu originaliu ideju? nes zinau, kad stala bus uzsede gan smaiktus zmones, kurie lengvai jo neatiduos smile.gif pasikartosiu. meskit visus patarimus ir atilepimus i si pagalvos sauksma  i el. pasta desert4rest@gmail.com  mirksiukas.gif
labai labai lauksiu.

Laba, galiu atsiust ka turiu. O siaip turiu patarima, tik nezinau is kokio miesto esi, bet pvz. Vilniuj tai Santuoku rumuose yra tokia parduotuvele Vestuviu atributika ir ten yra etikeciu, aisku smagu ir paciam padaryt, bet ir ten yra visai neblogu 2.50 - 3.00Lt, tos brangesnes tai kaip ir dvigubos - klijuoji ant priekines butelio puses pavadinima su vaizdeliu, o ant galines idomus gerimo aprasymas smile.gif tai man labai patiko pavadinimai : Uosves isrinktoji ir Ragai smile.gif Tai jos visai lionksmos ir maziau vargo nes paruostos klijavimui, o visa kita tai smagiau paciam pasidaryt, kad pvz. ir komendantu skyriamuosius zenklus: musu sveciams visai patiko korteles su pareigom smile.gif ju irgi yra pirkt, bet man tai jos buvo atsibode, tai mes nusipirkom koreliu segiklius ir patys internete susirade paveiksleliu pridejom pavadinimus ir pasigaminom, gaila mano vyrelis to failo neissaugojo, tai mes tokius padarem kom,endantam, seselei, lolicininkui ir gaisrininkui ir visiems sveciams labai patiko dar ir antra diena vaiksciojo su tom kortelems smile.gif


Atsakyti
kaip manote kokia turetu buti pirslienes suknele? g.gif ar ji gali buti pusta ar siaurejanti ar aplamai tai jokio skirtumo?
Atsakyti
Pas mus bus pirslys ir svocia biggrin.gif labai nesureiksminu ju pavadimu blush2.gif
Jie bus nevede ir net ne pora rolleyes.gif Svocia mano labai gera drauge,o pirslys MB draugas. 4u.gif

QUOTE(rasarasa85 @ 2009 01 27, 15:36)
kaip manote kokia turetu buti pirslienes
suknele? g.gif  ar ji gali buti pusta ar siaurejanti ar aplamai tai jokio skirtumo?

Yra askira tema apie svocios rubus 4u.gif
http://www.supermama...showtopic=10530
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristina.J: 27 sausio 2009 - 22:09
mes iš pat pradžių nirėjome, kad būtų piršliai. Bet kadangi tokių neatsirado giminėj (o samdyti nenorim) - tai turėsim šaunią vedėją thumbup.gif . Kuri yra labai iniciatyvi, mėgsta tokią veiklą. Tai dabar esam tokie ramučiai, kadangi žinom, jog viskas bus tikrai gerai thumbup.gif .
Atsakyti
o kalbant apie samdytus pirslius. esu buvusi vienose vestuvese kur pirsliai buvo samdyti- ir ka- tai pacios fainiausios vestuves kuriose buvau (as ten buvau pamerge, todel visa ta reikala maciau is arti kaip sakant). pirsliai buvo tikrai liuksiski, visas dvi dienas visiems buvo be galo linksma, ir apskritai, ypac del pirslio, ziurejau i ji ir galvojau, is kur tiek energijos pas zmogu, nu seniai taip nebuvau macius smile.gif
tai va norejau paklaust del tu samdytu, kas esat samde ir kokiu atsiliepimu turit (be tu kurie jau pasisake). gal girdejot atsiliepimu kaip veda vestuves visokie silanskai, cololo ir pan.?
Atsakyti