Įkraunama...
Įkraunama...

Nadežda

QUOTE(Sėlija @ 2015 04 17, 19:14)
Neblogas.
Nors man rusiski grazesni Ksenija, Anastasija, Darja, Aleksandra 4u.gif


Tai kad nei vienas iš šių vardų nėra rusiškas, trys graikiški, tik Darija - persiškas vardas lotuliukas.gif
Atsakyti
Normalus rusiškas vardas
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2015 04 21, 11:10)
Tai kad nei vienas iš šių vardų nėra rusiškas, trys graikiški, tik Darija - persiškas vardas  lotuliukas.gif

Na, matyt, minty turėta ne vardo kilmė biggrin.gif O kokioje būtent tautoje tie vardai dažniausi.
Man gražiausi rusaitei (ir šiaip daugelyje šalių paplitę) tinkantys vardai - Nina, Veronika, Viktorija, Julija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čija: 24 balandžio 2015 - 12:04
Nedežda - gražus, prasminis vardas rusų kilmės mergaitei 4u.gif tai ką - jau Lietuvoje pradedama apie žmogų spręsti jau vien pagal vardą ir/ar (nuspėjamą) kilmę protest.gif

visada atsiras neperlipančių per savo stereotipus... pasaulis per platus ir per gražus, kad reikėtų kažkam pataikauti...

O Anastasija geriau nevadinti - jau ir taip kas antra rusaitė tokiu vardu bėgioja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2015 04 21, 10:10)
Tai kad nei vienas iš šių vardų nėra rusiškas, trys graikiški, tik Darija - persiškas vardas  lotuliukas.gif


Turėjau galvoje rusų mėgiamus vardus.
Atsakyti
Grazus labai vardas! Tevam grazu tai ir pirmyn.
Mano sunaus vardas Jokubas,tai oi kie priekaistu susilaukem ale senoviskas vardas doh.gif g.gif o man tajus majus lejus ir kamejus negrazu tai ka dabar darom ? lotuliukas.gif
Atsakyti
Yra dar tokių retesnių slaviškų vardų, kaip
Agnija, Mlada, Zlata,Mila, Mira, Milada, Sijana, Rada, Rusana, Nežana..tik kažkaip rusai visad ant tu paciu užsiciklinę...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sėlija: 24 balandžio 2015 - 15:03
4u.gif
Nadiežda Novikova - gražu, gerai skamba, derinasi smile.gif
Atsakyti
vajezau, baikim šitą temą, juk gyvenam Lietuvoj, ne Rusijoj....
Atsakyti
QUOTE(giedruole @ 2015 04 26, 10:08)
vajezau, baikim šitą temą, juk gyvenam Lietuvoj, ne Rusijoj....


nesupratau jūsų minties...
Atsakyti
QUOTE(Sėlija @ 2015 04 24, 16:01)
Yra dar tokių retesnių slaviškų vardų, kaip
Agnija, Mlada, Zlata,Mila, Mira,  Milada, Sijana, Rada, Rusana, Nežana..tik kažkaip rusai visad ant tu paciu užsiciklinę...

Galvojau, ar aš girdžiu tokius pat kelis, ar iš tiesų Lietovoj rusai mėgsta kelis tuos pačius. g.gif Bet, matyt, taip tikrai yra. Gal kokia tradicija, kaip paveldas, ar kas...

QUOTE(giedruole @ 2015 04 26, 10:08)
vajezau, baikim šitą temą, juk gyvenam Lietuvoj, ne Rusijoj....

Tai jau tikrai. Iš esmės, lietuviams vis tiek mažai ką sako tie vardai, - rusiškai skamba ir tiek. Nemanau, kad galėčiau pasakyti, kad va, šitas rusiškas vardas man gražus. g.gif
Papildyta:
Ar lietuviškai tikrai reikia tarti NedEžda? Ne NadIEžda?
Atsakyti
QUOTE(giedruole @ 2015 04 26, 09:08)
vajezau, baikim šitą temą, juk gyvenam Lietuvoj, ne Rusijoj....

Daugiau nei puse lietuviu tada negaletu tureti savo vardu, nes tais tikraisiais liet. baltu turinciu vardus nera taip jau ir daug, bent jau is vyreniuju kartos.
Atsakyti