Įkraunama...
Įkraunama...

Nadežda

QUOTE(Gotiša @ 2013 08 17, 18:38)
Ašaka, prisifantazavot apie istoriją, neapkantą ir visą kitą - mano postai visai ne apie tai, bet išvertėt kaip Jums atrodo/patogiau. Rašiau, kaip yra DABAR, ne kas buvo carų laikais (lyg labai eiliniai žmonės į tai gilintųsi).


Jūsų post'ai tokie ir yra - pilni tautinės neapykantos:

QUOTE(Gotiša @ 2013 08 14, 23:18)
tarp lietuvių gyvenančios tokiais vardais labai ausį rėžia ir tikrai kyla antipatija. 


QUOTE(Gotiša @ 2013 08 15, 22:14)
Lietuvoje rusų gerokai nemažai kas nemėgsta. okupacijos pėdsakai dar gyvi. na nekaltas tas vaikas, prie ko čia jis, atrodo. prie ko čia kiti rusakalbiai. bet ir pati, ir ratas, su kuo palaikau ryšius, verčia suklusti išgirdus panašų vardą. ir jei yra galimybė gauti paslaugą/mainus/bendrauti, kol žmogaus nepažįstame, tai tikrai pirmenybė bus kokiai nors Eglei ar net Jessicai, jokiu būdu ne Nad[b]eždai [/B]


QUOTE(Gotiša @ 2013 08 15, 23:02)
O kai nepažįsta, argi retai pagiežingai  pavadina "ruskiais" ar "pšekais", "babajais" kitų tautybių žmones?
Turiu pripažinti ir pati (nesididžiuoju tuo, bet negalėjau perlipti per save), kartą pamačiusi kirpėjos vardą mandagiai atsiprašiau ir išėjau. Žinoma, nesakiau dėl ko. Tiesiog nekelia pasitikėjimo.


Rašote, kad Jūs ir Jūsų aplinka a priori nekenčia rusų dėl sovietinės okupacijos. O bet tačiau kodėl kartu nekenčiate ir palikuonių rusų sentikių (iki šiol išsaugojusių savo vardus, pavardes bei tradicijas), kurie į LDK bėgo, gelbėdamiesi nuo religinių persekiojimų? Jų irgi nekenčiate?
Atsakyti
Pakartosiu dar kartą - kalbate apie visiškai kitus dalykus, nei rašiau.

Nežinau kodėl interpretuojate paryškintus sakinius kaip neapykantą. Tai aišku, kad niekas (tikriausiai) nesako į akis tų pagiežingų žodžių. Net jei ir sako, tikriausiai tuo apsiriboja. Negirdėjau, kad ką užpultų, dėl to, kad rusakalbis. Jei nepastebite kiek daug žmonių Lt nemėgsta rusakalbių (daugelis, bent man atrodo, yra jaunesni nei vidurinės kartos), tai jau Jūsų reikalas. Taip pat, jei manote, kad mano postuose nėra elementarus nepatikimas, o neapykanta - taip pat Jūsų teisė.

Daugiau nebesivelsiu į šitą diskusiją, kai vienas apie ratus, kitas apie batus.
Atsakyti
QUOTE(Gotiša @ 2013 08 17, 20:35)
Jei nepastebite kiek daug žmonių Lt nemėgsta rusakalbių (daugelis, bent man atrodo, yra jaunesni nei vidurinės kartos), tai jau Jūsų reikalas.


as rusakalbe, rusisku vardu ir nei vieno karto nesu susidurusi su kazkokia neapykanta, o jums linkiu pakeist aplinka doh.gif neisivaizduoju kur tokiu zmoniu randat ir kokiu tikslu su tokiais bendraujat rolleyes.gif
Atsakyti
Nadiezda Novikova biggrin.gif Man tai skamba juokingai ir grubiai smile.gif kazkaip atrodo kad pagal varda cia turetu buti kokia netekejusi "boba" kokiu 35metu biggrin.gif kazkaip nelabai kaip...
Atsakyti
Mhm, man irgi vardas toks grubokas.
Atsakyti
Graziausias rusiskas vardas 4u.gif
Atsakyti
Man paciai tai nelabai, nors pati rusaite esu, gali upasiulyti Anastasija pavadinti, o draugai vadintu Nastia, Nastia Novikova smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2013 10 28, 13:27-->
QUOTE(Ponia smile.gif @ 2013 10 28, 13:27)
Nadiezda Novikova  biggrin.gif Man tai skamba juokingai ir grubiai  smile.gif  kazkaip atrodo kad pagal varda cia turetu buti kokia netekejusi "boba" kokiu 35metu  biggrin.gif  kazkaip nelabai kaip...

O tai vaikas neužaugs? Nebus kokių 35-45-55-65 metų? Tai duokim vieną vardą vaikystėje, o kitą suaugus?
Man gražus vardas Nadežda - viltis. Gražių posakių yra šia tema rusų ir lietuvių kalbose, geros asociacijos... Suprantu tėvus..
Atsakyti
Grazus.
Atsakyti
Rusaitei gražus.
Atsakyti
Grazus rusiskas vardas. Deja, LT su juo butu problematiska. Mano drauges toks vardas. Kai buvom mazos, cia pries 30 metu, buvo daug problemu su siuo vardeliu. Norejo jinai ji pasikeist i kitoki, susitrumpino veliau ji i Nadia...
Atsakyti
Neblogas.
Nors man rusiski grazesni Ksenija, Anastasija, Darja, Aleksandra 4u.gif
Atsakyti