Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų grybelis

QUOTE(Gumbine @ 2010 04 20, 15:25)
Žinok, nežinau nuo ko, bet man poveikis tikrai yra, o naudoju pieštuką ir tą tepaliuką. Nagučiai tikrai gražėja, aišku ne iš karto, turbūt iš pradžių atrodo vis tiek blogas nagas auga, bet dabar tai jau tikrai gerėja. Dar stengiuosi mažiau vartoti mielinių produktų, kad tik nesidaugintų tie grybai.  mirksiukas.gif
O kai pirkau irgi klausiau kaip poveikis, tai sakė, kad žmonės grįžta ir dar perka, tai suprask kaip nori... rolleyes.gif  bet už tai maloni pardavėja buvo, nors ir negalėjo pasakyti kokia veiklioji medžiaga.


nu super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2010 04 20, 16:25)
Žinok, nežinau nuo ko, bet man poveikis tikrai yra, o naudoju pieštuką ir tą tepaliuką. Nagučiai tikrai gražėja, aišku ne iš karto, turbūt iš pradžių atrodo vis tiek blogas nagas auga, bet dabar tai jau tikrai gerėja. Dar stengiuosi mažiau vartoti mielinių produktų, kad tik nesidaugintų tie grybai.  mirksiukas.gif
O kai pirkau irgi klausiau kaip poveikis, tai sakė, kad žmonės grįžta ir dar perka, tai suprask kaip nori... rolleyes.gif  bet už tai maloni pardavėja buvo, nors ir negalėjo pasakyti kokia veiklioji medžiaga.


Sorry uz skeptiskuma, bet jei zmones grizta ir perka dar, tai ar tikrai tie tepaliukai isgydo iki galo?
Pvz. savo sunu gydziau terbisiliu, sugere kursa ir praejo, nebereikejo grizti ir pirkti tableciu dar, tai taip iseina, kad jos buvo blogos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 04 20, 17:18)
Sorry uz skeptiskuma, bet jei zmones grizta ir perka dar, tai ar tikrai tie tepaliukai isgydo iki galo?
Pvz. savo sunu gydziau terbisiliu, sugere kursa ir praejo, nebereikejo grizti ir pirkti tableciu dar, tai taip iseina, kad jos buvo blogos? smile.gif


Tai aš ir sakau suprask kaip nori. Jį reikia tepti mažiausiai 3 mėn. tai gal jo neužtenka, bet abejoju, nes aš juo tepu jau beveik mėnuo, tai dar nei puse nesunaudojau.... g.gif nors tepus ir pėdas ir visus nagus, kad tik nebūtų kur užsislėpęs likęs grybas, na bus matyti kaip bus, svarbu nereikia chemijos gerti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(petrovna @ 2010 04 20, 15:38)
butinai po kiek laiko pasigirk,kaip ten su tuo efektyvumu..

Butinai pasigirsiu lotuliukas.gif (tikiuosiu kad pasigirsiu...)
Atsakyti
as vis pagalvoju apie nago salinima g.gif idomu kaip po proceduros ar iskart isleidzia i namus?skaiciau kazkuri lupo gal pasidalintu kaip sekasi dabar koks nagas atauga ir ar dar ka gert reik tabletes ar uztenka tik nulupt uztenka?
Atsakyti
4u.gif O kur to lako LOCERYL pigiau nupirkti, nes Camelijoj pasake kad apie 160 lt blink.gif
Atsakyti
4u.gif sveikutes,turejau sia beda pries 7-8 metus.buvo pazeist visi koju nagai.gydziausi Kauno 2-oje ligonineje.atrodo Gelziniene gydytojos pavarde.nagu nelupo,o dare proceduras,tepdavo kazkuo,uzklijuodavo iki sekancio susitikimo,paskui apkarpydavo.gyde mane Lamizil vaistais,jie tada kompensuojami kazkiek buvo.isgyde,bet stprus tie vaistai,todel gerdavau juos po valgio per pietus,o ne ryte,nes rytais pykindavo nuo ju ,be to sake,kad saugotis nestumo kol gydymas vyksta.viskas baigesi gerai,kol kas sveiki nagai,bet si liga gali atsinaujinti,deja verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(laimulka @ 2010 04 22, 12:16)
as vis pagalvoju apie nago salinima g.gif idomu kaip po proceduros ar iskart isleidzia i namus?skaiciau kazkuri lupo gal pasidalintu kaip sekasi dabar koks nagas atauga ir ar dar ka gert reik tabletes ar uztenka tik nulupt uztenka?
[/quote


4u.gif man nesalino,jei pasalinsi ligos neisgydysi,ataugs tas pats nesveikas nagas,salint tikrai nereikia,geri vaistus ir matai kaip po truputi sveikas nagas auga biggrin.gif

:4u:beje,mano dede gydesi koju grybeli Orungaliu,nepadejo unsure.gif.Bet kaip jau sakiau Lamizil veiksmingas,bet stiprus vaistas,mano mama nesiryzo del to gydytis grybelio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepa27: 22 balandžio 2010 - 22:48
QUOTE(laimulka @ 2010 04 22, 12:16)
as vis pagalvoju apie nago salinima g.gif idomu kaip po proceduros ar iskart isleidzia i namus?skaiciau kazkuri lupo gal pasidalintu kaip sekasi dabar koks nagas atauga ir ar dar ka gert reik tabletes ar uztenka tik nulupt uztenka?

man lupo 1 rankos naga, namo isleido po valandos, kai nustojo begt kraujas. ta pati vakara variau su partnesiu i sokius, neskaudejo visai.

naga salino lapkricio pabaigoj, iki sion nenuaugo, bet liko minimaliai, menuo, ir jau galesiu lakuoti. auga sveikas, tfu tfu tfu, lygus.
po lupimo dar 1,5 menesio geriau flukonazoli.

kas idomaiusia, skundziausii ne tik nago grybeliu, bet ir pienlige (kas menesi), ir vis skyre vaistus nuo pienliges ir gydziau as ja. Nulupo naga, dingo ir pienlige bigsmile.gif matyt susije (o man daktare sake kad nesusije...)
Atsakyti
[quote=ameba+30,2010 04 27, 13:11]
man lupo 1 rankos naga, namo isleido po valandos, kai nustojo begt kraujas. ta pati vakara variau su partnesiu i sokius, neskaudejo visai.

o tau leido kokius nors nuskausminamuosius? Kažkaip aš nesiryžtu tokiai procedūrai, labai jau baisiai man skamba.... unsure.gif
Atsakyti
[quote=Gumbine,2010 04 27, 14:14]
[quote=ameba+30,2010 04 27, 13:11]
man lupo 1 rankos naga, namo isleido po valandos, kai nustojo begt kraujas. ta pati vakara variau su partnesiu i sokius, neskaudejo visai.

o tau leido kokius nors nuskausminamuosius? Kažkaip aš nesiryžtu tokiai procedūrai, labai jau baisiai man skamba.... unsure.gif
[/quote]
4u.gif tai ir nereikia salint, salinimas-pasenes metodas,paskaitykit auksciau esanti mano posta ir nusiraminsit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2010 04 27, 16:40)
4u.gif tai ir nereikia salint, salinimas-pasenes metodas,paskaitykit auksciau esanti mano posta ir nusiraminsit mirksiukas.gif


Gydymas vaistais dabar man netinkamas metas, nes planuojam "gandrą" kviestį į svečius, o jų negalimą vartoti nei planuojant, nei pastojus. Na, bet dabar kol kas žaidžiu tepaliukais, tikiuosi, kad nereikės nieko daugiau daryti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2010 04 27, 16:40)
4u.gif tai ir nereikia salint, salinimas-pasenes metodas,paskaitykit auksciau esanti mano posta ir nusiraminsit mirksiukas.gif

as tik uz lupima.

geriau nulupti viena karta, negu metus gerti vaistus. mano atveju as geriau vaistus daugiau nei metus - karta per savaite; tepiau ir loceryliu, ir jodu, ir svogunais ir kuom tik norit, kasdien, saziningai, ir tik lupimas padejo.

Ryzkites, ir lupkit lauk tuos nagus, ir neklausykit kad pasenes metodas, nesamone. geriau pirkti brangiausius vaistus? ir sodint kepenis...

Nuskausmino, aisku. tik reikejo pries 3 dienas ateit uzdeti toki tepala kad suminkstintu naga, procedura truko min 5. skaudejo pirmas 5 minutes, bet sako gimdymas simtakart skausmingesnis. o del nagu 5 minutes pakentet galima.
jei luptu nuo koju, neskaudetu beveik. o vat nuo rankos skauda siek tiek.

nebijokit ir islupkit, koks bebutu tas metodas pasenes. neleiskit is saves daryt biznio.
Atsakyti