Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų grybelis

QUOTE(Jolita Lialia @ 2011 02 01, 22:48)
Kai pirma pili acta tai riba geriau matosi iki kiek ipilta  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif  Dar mat tokioj tragiskoj temoj kazkas sumane blondiniu ieskot  tongue.gif  smile.gif




Negi negalima pajuokauti mirksiukas.gif . Reikia kartais ir į rimtus dalykus pažvelgti su ironija biggrin.gif
P.S. Šiaip apie blondines nieko neturiu blogo thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai tabletes geriu....Dabar antrą smūginę dozę. Atauga sveikas nagas, tik labai keistai auga. Tą nago pusę, kuri buvo paliesta grybelio, aš nukirpau. Dabar mano pirštą puošia pusė sveiko nago ir dalelė naujo, bet sveiko nago.
Atsakyti
QUOTE(Atėnė V @ 2011 02 03, 10:01)
Aš tai tabletes geriu....Dabar antrą smūginę dozę. Atauga sveikas nagas, tik labai keistai auga. Tą nago pusę, kuri buvo paliesta grybelio, aš nukirpau. Dabar mano pirštą puošia pusė sveiko nago ir dalelė naujo, bet sveiko nago.

sveikinu thumbup.gif ,po to svarbiausiai profilaktika mirksiukas.gif kad vel nesugryztu
Atsakyti
Ką naudojate profilaktikai ir kaip dažnai?
Atsakyti
QUOTE(plonas @ 2011 02 05, 19:06)
Ką naudojate profilaktikai ir kaip dažnai?

manau batus laiks nuo laiko ispurksti cutasept,dar vaistinej rekomendavo einant i baseina URGO laka naudot profilaktiskai,kiti ji ir grybeliui gydyt naudoja bet cia uri but tik pradzia ir nepasiekes odos tik naga
Atsakyti
4u.gif
pasirodo ir pas mane ta bėda doh.gif ane? ar pas jus panašus vaizdelis,ar man jau čia visai kaput,tik nagų lupimas unsure.gif

jie tokie stori ir gumbuoti doh.gif
jau senei turiu negražius didžiuosius nagus,bet niekad nepagalvojau,kad tai galėtų būti grybelis,kaltindavau tamsų nagų laką,kol blink.gif neatlūžo nago gabalas doh.gif tai matyti ant vieno piršto,nes nulužūs šonui nusikirpo vis kas kas atšokę blink.gif tvarkantis nagus po jais būdavo daug tuščios ertmės,bet matyt baimė pripažinti ligą buvo didesnė,kol ...
perverčiau internetą,kad tai tiesa doh.gif
šiandien pat jau užsirašiau pas gydytoją,nes vaistinėj vaistų kainų kosminės,o su receptais sakė jie kompensuojami g.gif
žiūrėsiu ką jinai čia man ras g.gif
o kokia gėda,o kai pagalvoju,kad vasara nebetoli verysad.gif kokia gėda,kad taip apsileidau negaliu doh.gif
MB šiandien pasisakiau,liepė eit pas gydytoją pačiai neeksperimentuot blush2.gif doh.gif
bet jodo mišinuką jau šiandien pasidarysiu,o gal pakentėti iki gydytoja apžiūrės,paskui bus netikslūs tyrimai gal?

žodžiu džiaugiuosi atradusi šitą temą,nes galvojau,kad tik aš ir pencininkės serga tokia bėda blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Barakuda* @ 2011 02 11, 11:10)

žodžiu džiaugiuosi atradusi šitą temą,nes galvojau,kad tik aš ir pencininkės serga tokia bėda  blush2.gif  doh.gif

Gerai, kad laiku pastebėjai, gaila, bet vaistai nekompensuojami verysad.gif , bet kai tokia bėda, man jau nebesvarbu, kiek jie kainuoja, kad tik padėtų ir neatsinaujintų.O kokios profilaktikos imtis, kai grybelis pažeidžia rankų nagus?
Atsakyti
Tai dar nesitepk tuo jodu actu, nueik pas gydytoja kad padarytu tyrima, apziuretu, kazka patartu, bet tau kaip matau (jei tai tikrai grybas) tai pazeisti visi nagai, ta prasme, iki galo, ne siaip kampelis kaip pas mane.. Teks tau gert rimtus vaistus kogero (jei nelups nagu) nes jodas su actu nemanau kad bepades... jei dar butu nagas ne iki galo pazeistas tai tada verta bandyti, o dabar.. velu man regis... g.gif

O siaip geriausia man regis butu lupti nagus ir pagert vaistus, taip reiktu vaistu zyyymiai maziau, butu patikimesnis variantas ir maziau kenkiantis sveikatai. Tik ne visi yra uz nagu lupima.

Na ziurek ka gydytoja sakys.

Is patirties galiu pasakyt kad issigydyti sunku ir tai trunka ilgai.... doh.gif Ir dar net ne visada padeda. Vienos priemones vaiksn=mingesnes, kitos visai nieko gero, gali praeiti laiko kol rasi kas tau tikrai suveiks.

Linkiu sekmes.

Pati vis dar tepu jodu-actu, kol kas rezultatu nezinau. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Atėnė V @ 2011 02 12, 08:58)
... gaila, bet vaistai nekompensuojami verysad.gif

o kodėl man pati vaistininkė liepė eit pas gydytoją,kas nereiktų permokėti?nes sakė vaistai kompensuojami?

QUOTE(semke @ 2011 02 12, 12:20)
tai pazeisti visi nagai

bet man matau jau atauga gražųs ir ploni bigsmile.gif

o ką jums gydytojai pasakydavo?nuo ko?
aš skaičiau,kad tai gali būti ir nuo moteriškų problemų ?,o jos pas mane buvo amžinos doh.gif pienligė,bet pagaliau įveikiau thumbup.gif sakau gal su tuo susiję todėl ir nagai gražėja?
Atsakyti
QUOTE(*Barakuda* @ 2011 02 13, 23:17)
o kodėl man pati vaistininkė liepė eit pas gydytoją,kas nereiktų permokėti?nes sakė vaistai kompensuojami?
bet man matau jau atauga gražųs ir ploni  bigsmile.gif

o ką jums gydytojai pasakydavo?nuo ko?
aš skaičiau,kad tai gali būti ir nuo moteriškų problemų ?,o jos pas mane buvo amžinos  doh.gif pienligė,bet pagaliau įveikiau  thumbup.gif sakau gal su tuo susiję todėl ir nagai gražėja?

Aš klausiau gydytojos dėl vaistų kompensacijos, ji sakė, kad anksčiau kompensuodavo, dabar-ne. Vasario pabaigoje eisiu pasitikrinti pakartotinai, paklausiu dėl profilaktikos.
Atsakyti
Barakuda, kaip ta pienlige iveikei? Nei tema cia, tai gal i AZ parasytum.. nes man ir amzina beda.. unsure.gif
Atsakyti
4u.gif kaip merginos auga jūsų nagučiai 4u.gif

man lyg auga gražesni,vakar pradėjau jodu terlioti doh.gif o jau vaizdelis doh.gif
pas gydytoją nebuvau blush2.gif
Atsakyti