Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai, maisto papildai

QUOTE(TipuTapu @ 2009 11 17, 19:09)
Sveikos, parekomenduokit kazka, kad plaukuciai atsigautu ir greiciau augtu  4u.gif


Man tai labai padejo ziauriai paprastas budas - plaukus nesiot supintus i kasa, gal ir kvailai skamba, bet ir mano kirpeja ir drauges jau po menesio pastebejo, kad plaukai gerokai atsigave ir paauge. As ir miegojau su supinta kasa. O sita buda man rekomendavo mano manikiuriste, nes pastebejau, kad pas ja plaukai labai atsigavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TipuTapu @ 2009 11 17, 19:09)
Sveikos, parekomenduokit kazka, kad plaukuciai atsigautu ir greiciau augtu  4u.gif


user posted image

cinkas man tiek nagam tiek plaukam padeda! mirksiukas.gif
Atsakyti
man padeda papildai "Silica": Silika (bambuko ekstraktas). Ir nat8ralu, ir poveikis matyti: negai nebelūžinėja, paisdarė kietesni, nebeslenka plaukai
Atsakyti
su mano nepakankama mityba turiu vartot papildus...dabar naudoju bional plaukam ir betakarotina
Atsakyti
QUOTE(Celtic*Sun @ 2009 06 23, 09:55)
Tą tai suprantu, kad ant tuščio skrandžio negalima ir savo kailiu esu patyrusi  biggrin.gif  bet aš supratau, kad nuo perfectilio tai buvo kaip ir šalutinis poveikis tas pykinimas  rolleyes.gif
simaska, aš irgi dabar galvoju kad ne visiems vitaminams taip g.gif kai gėriau magnį, tai reikėjo tik mėnesį, o pvz žuvų taukus 3  rolleyes.gif

Nuo Perfectil ir mane žiauriai pykindavo. Taip ir stovi jie pas mane vaistinėlėje nenaudojami sad.gif O gerdavau tikrai ne ant tusčio skarndžio. Išgėrus tabletę maksimum po 10 minučių varydavau į tuliką sad.gif O ir paskui savijauta nekokia būdavo. Niekada jų daugiau negersiu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darausra: 12 gruodžio 2009 - 18:05
"Gamtos namu" nakvisu aliejus thumbup.gif Kazkada buvau uzsipirkus Perfektil per akcija, tai nuo vitamino isgerimo praejus 5min skrandi visada suimdavo baisiai doh.gif Su jokiais vitaminais ar papildais to nebuvo doh.gif
Atsakyti

 i 
Platinamojo pobūdžio žinutės ištrintos. Platintojų skelbimai su pasiūlymais toleruojami nebus
Atsakyti
Gyvenime nevartosiu Perfectil fui vemdavau as nuo ju, bet kadangi sventai tikejau kad plaukai ir nagai sutvirtes tai ir toliau vartojau. Taciau nei nagams nei plaukams nepadejo.
Atsakyti
QUOTE(Kvakuska @ 2009 12 14, 09:32)
Gyvenime nevartosiu Perfectil fui vemdavau as nuo ju, bet kadangi sventai tikejau kad plaukai ir nagai sutvirtes tai ir toliau vartojau. Taciau nei nagams nei plaukams nepadejo.



As puse pakuotes sugeriau nepykino... Pradejau antra lapeli gerti ir tada prasidejo smagumai... Po valgio isgerus, su daug vandens pykindavo apie 30min. doh.gif Bet poveikis plaukams buvo akivaizdus, nes galvoje styrojo daug nauju plauku.

Dabar pradejau gerti Nakvisu alieju. Ziuresim, kas is to gausis rolleyes.gif
Atsakyti
Nakvišų aliejaus kapsules vartoju beveik apvalius metus.
Atsakyti
Nakvisu alieju jau apie metus vartoju :} ir tikrai neteko tuo pasigaileti.
Atsakyti
QUOTE(Atskridus @ 2009 12 08, 23:41)
su mano nepakankama mityba turiu vartot papildus...dabar naudoju bional plaukam ir betakarotina

o betakarotina irgi del plauku?
Atsakyti