Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai, maisto papildai

QUOTE(amber123 @ 2010 05 08, 14:51)
Nu vsio, reiks isigyt butinai  drinks_cheers.gif gal zn iki kada akcija? bigsmile.gif o dar prie nuolaidos pliusuojasi 10% camelios nuolaida? 4u.gif ir jei gerui zuvu taukus galima kartu gert? g.gif


Kaip Camelia vaistinės gan dažna klientė, galiu pasisakyti biggrin.gif Nuolaidos nesisumuoja, jeigu atitinkamam gaminiui jau yra taikoma nuolaida, tai jam plius 10 % nuolaidos dėl kortelės turėjimo nebetaiko mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai jau deugiau nei puse metu be pertrauku geriu ivairius vitaminu kompleksus,ne tuos specialiai odai ar plaukams,tai tikrai pastebejau jau po 3 menesiu akivaizdu poveiki plaukam,ir pastebiu ,kad kuo daugiau i sudeti ieina gelezies,tuo geriau,dabar va ana diena nusipirkau Livol Multi Total moterims ir dar su 50 proc. nuolaida thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Brilliant @ 2010 05 08, 19:36)
Kaip Camelia vaistinės gan dažna klientė, galiu pasisakyti biggrin.gif Nuolaidos nesisumuoja, jeigu atitinkamam gaminiui jau yra taikoma nuolaida, tai jam plius 10 % nuolaidos dėl kortelės turėjimo nebetaiko mirksiukas.gif



Jau nusipirkau dvi pakuotes bigsmile.gif po kiek jus geriat i diena? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(plecha78 @ 2010 05 08, 19:31)
Nusiprkau Amway vitaminus odai,plaukams,nagams - ziuresiu,ar kazkiek pades... ax.gif


As ir juos geriu apie savaite jau, ziuresiu, kas cia gausis wink.gif
Atsakyti
geriu stai siuos http://www.gnld.com/...mp;ATTR=allInfo
nemazai is cia geriau papildu, viskas lb patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 05 10, 17:45)
Jau nusipirkau dvi pakuotes  bigsmile.gif po kiek jus geriat i diena? 4u.gif

As po 2, kartais pamirstu ir 3 isgeriu, bet nemaziau 2 smile.gif
Atsakyti
man pries keleta menesiu plaukai slinko juodai,bijojau sukuoti,o ka jau kalbet apie plovima doh.gif istyre krauja,pasirodo mazakraujyste doh.gif dabar kiekviena diena geriu gelezi,tai truputi jauciu kad pagerejo,aisku graziu plauku niekada ir neturejau,bet kai pradeda slinkti tai is vis.o kaip manot sie vitaminai merz special dragees plaukams kiek padetu g.gif del nagu tai nesiskundziu,bet va plaukai tai tragedija verysad.gif
Atsakyti
Jau suvartojau visa pakuote A+E, pradėjau antra gerti, ir esu labai patenkinta veido oda. Pries mmm iskilo tik 2-3 nežymus spuogeliai, oda labai pagrazejo, tfu-tfu ir dar pastebėjau kad nagai greitai ataugo, vis dar sluoksniuojasi, bet auga greiciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jelerny @ 2010 05 25, 12:34)
Jau suvartojau visa pakuote A+E, pradėjau antra gerti, ir esu labai patenkinta veido oda. Pries mmm iskilo tik 2-3 nežymus spuogeliai, oda labai pagrazejo, tfu-tfu ir dar pastebėjau kad nagai greitai ataugo, vis dar sluoksniuojasi, bet auga greiciau  smile.gif



As jau beveik 2men geriu omega3 bet nepastebejau kazko ypatingo.. A+E irgi geriu.. bet kol kas lyg nieko unsure.gif nors va db pasiimiau veidrody.. ziuriu, gal sumazejo beriu tokiu g.gif biggrin.gif bet odos nepadrekino, ko tikejaus
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 05 25, 11:51)
As jau beveik 2men geriu omega3 bet nepastebejau kazko ypatingo.. A+E irgi geriu.. bet kol kas lyg nieko unsure.gif nors va db pasiimiau veidrody.. ziuriu, gal sumazejo beriu tokiu g.gif  biggrin.gif bet odos nepadrekino, ko tikejaus

Drekinimo ir as nesitikiu, zinau kad drekinimui yra kitu papildu, bet kiek atsimenu, labai brangus, o A+E man tiesiog pagrazino oda, lygi, maziau spuogeliu kila, nes visada buvo problema pries mmm
Atsakyti
O cia tai geras.. tipo tyrimai parode, kad Vit A ir jo dariniai pagreitina vezi blink.gif doh.gif
http://www.delfi.lt/...i.d?id=32715511
eina sau.. idomu cia seip antireklama ar rimtas bajeris.. nes kad kremai nuo saules pagreitina tai buvo man viena mergaite sakius blink.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 05 26, 10:09)
O cia tai geras.. tipo tyrimai parode, kad Vit A ir jo dariniai pagreitina vezi blink.gif  doh.gif
http://www.delfi.lt/...i.d?id=32715511
eina sau.. idomu cia seip antireklama ar rimtas bajeris.. nes kad kremai nuo saules pagreitina tai buvo man viena mergaite sakius blink.gif



kas per daug tas nesveikia. nereiketu aklia tiket, juolab parase, kad "kremas pagreitina" lotuliukas.gif lotuliukas.gif kosmetikos gamintojai tikrai ne ant tiek durni, kad i krema vitaminus detu lotuliukas.gif daugiausiai kreme vitamino e gali buti 0,001 proc lotuliukas.gif kaip ir drogo kremuose su ramunelemis, ramuneles tik gale ingriedientu, tai faktiskai ju tera 0,000... lotuliukas.gif
Atsakyti