Įkraunama...
Įkraunama...

Nesaugūs žaislai

Aciu uz nuoroda 4u.gif Pasirodo , mes turim pavojinga DRAKONA doh.gif . Pati neperku kinietisku zaislu, bet, kad kiti padovanoja ...
Atsakyti
As taip pat manau, kad jei perki pigu zaisla tai daug ko nesitikek, o uz gera daikt air daugeliau moketi reikia...
Atsakyti
Turėjom ir mes vieną žaislą iš šio sąrašo- už virvutės traukiamą kirminą. Gavom dovanų. Iš pradžių pasirodė lyg ir nieko, bet kai vaikas ėmė juo žaisti, išmetėme. Sūnus nukrapštė smulkias detales. Gerai, kad nekišo į burną. Geriau jokio žaislo, nei toks, kuris pavojingas.
Atsakyti
O man atrodo kad čia kiek perdėtai. Juk jei taip isigilinti į kiekviena žaisla tai išviso negalima nieko duoti.
Pagal mane reikia žaislus pirkti pagal tai kaip skirta amžius, juk jei laidyne ar timpa pirkti metinukui tai jau tikrai gali uždusti o jei daudosis ja 7 metis tai kaži ar dės jis ant galvos. o karnavalinės kaukės skirtos paaugliams ir jas tikrai nereikia pirkti mažamečiams smile.gif o kaikurie žaisliukai kur smulkesnės detalės skiūrti irgi jau mokilinio amžiaus vaikams ir tokie tai jau tikrai nekiša į burna, o tai kaip su lego kaladėlėm konstruoti mašinites ar motociklus. Aišku aš nekalbu apie tuos žaislus kur kenksminga plasmasė ar guma.
Atsakyti
Manau maziems vaikams, kai pats tas amzius kai jie viska tyrineja reikia duoti tik atsparios plastmases, saugius zaislus. Nes pats gali nepamatyti, kaip kokia smulki detale paklius mazajam i burnyte. O ir sulauzytas zaislas pasidaro pavojingas del astriu kampu doh.gif Teisingai ant pakuociu ir raso, kad kinietiski zaislai skirti tik nuo 3 o kartais net nuo 5 metu amziaus wink.gif Net jeigu tai ir pats paprasciausiais barskutis doh.gif
Atsakyti
Tame sąraše yra toks žaislas "mašina-džipas". Nematau jame jokio pavojaus. Pirkom tokį prieš 7metus vyresnėliui, tai dabar jau trečias vaikas sėkmingai juo važinėja ir labai mėgsta. Nuplyšo tik lipdukai per tiek metų. Ir visai jis negriūna, nes atramos prie galinių ratų yra.

Šeip aš tik už kokybiškus ir saugius žaislus. Ir nė vieno iš ten išvardintų nepirkčiau. Išimtį tik tam džipui daryčiau.
Atsakyti
na tai pritariu kad geriausi zaislai ir daiktai yra fisher price gracco thumbup.gif thumbup.gif taciau uk labai sunku rasti kokiu levu parduotuviu na nebent svarine wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vike @ 2005 04 30, 21:47)
Beje, atsirado chicco žaislų.


Kad ir tie patys chicco zaislai nors ir brangus, bet yra gaminami Kinijoje unsure.gif Pasiziuresiu specialiai kuria diena parduotuveje kur gamina fisher price...
Atsakyti
QUOTE(crristinka @ 2005 04 27, 16:47)
as taip pat tik fisher-price zaislus savo lialkai perku, nes zinau, kad jie kokybiski, ir tikrai saugus.  thumbup.gif

aš irgi pirkčiau, jei mūsų mieste pardavinėtų tongue.gif

QUOTE(EMILIUX @ 2005 05 05, 12:53)
Geriau išleisti truputį daugiau pinigėlių žaisliukams,negu vėliau gailėtis tfu tfu tfu,atsitikus kokiai nelaimei.Juk savo mažiesiems norim visko,kas geriausia.

niekas ir nesako, kad reikia pirkti vaikams pigus žaislus, bet ką daryti, jei jų visai, pvz., mūsų mieste nėra? o važiuoti kiekv. savaitė 200 km (į abi puses 400 km), tai ne tik vaikas pavargs, bet ir visa šeima. Pvz., problema ne kainose, o parduotuvių su kokybiškais žaislais trūkumu

QUOTE(X-ss @ 2005 06 11, 08:47)
Aha maniskiai irgi tarybine masinyte turi (mociute buvo paslepus ir uzmirsus)  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Tai irgi labai sauniai tarnauja ir neluzta  doh.gif

turim ir mes medinį išlankstomą autobusiuką (sovietinį), tai nei Lego nei kitos nesąmonės, o būtent su tuo tarybinių autobusiuku žaidžia ir dėlioja thumbup.gif
Atsakyti
Na mano mergina tai specė laužimo reikaluose, net baisu kad nesuvalgytu ar neisidurtu. Patvarko net ir tvirčiausius žaislus doh.gif Nežinau kas iš jos išauks g.gif
Atsakyti
Atrodo, kad vaikai sugeba ir tvirciausius zaislus isardyti doh.gif
Atsakyti
Kalbam apie žaislus, o kiek namuose aplamai yra pavijingų daiktų, kurie vaikus vilioja tarsi saldainiai.
Atsakyti