Įkraunama...
Įkraunama...

Nesaugūs žaislai

QUOTE(manu @ 2004 10 25, 17:39)

Čia yra tokia pat informacija, kaip pirmame psl., bet patogiau išdėstyta kartu su paveiksliukais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2006 03 01, 15:45)
Čia yra tokia pat informacija, kaip pirmame psl., bet patogiau išdėstyta kartu su paveiksliukais ax.gif


Oho, kiek jų čia daug blink.gif blink.gif blink.gif
visas supermarketų asortimentas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2006 03 01, 15:45)
Čia yra tokia pat informacija, kaip pirmame psl., bet patogiau išdėstyta kartu su paveiksliukais ax.gif

niu bet jau atsiprasau....pvz.,kaip su situo zaislu (Plastikiniai linguojantys meškiukai)susizeisti gali?
user posted image
nebent vaikas per galva duotu kam nors
Atsakyti
Nu,sorry,jei neduot vaikams visų tų tipo "pavojingų" žaislų,tai vargšeliams iš vis neliktų su kuo žaist verysad.gif
Atsakyti
Bet jų patvarumas skiriasi - vieni lužta pusiau ir gali sužeisti, o kiti atlaiko. Tokie ir turi būti žaislai - kaip ginklai kokie patvarūs lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
nuziurejau savo mazo zaislu deze g.gif g.gif tai abai daug atimt reiktu is vargsiuko g.gif doh.gif
Atsakyti
manau, truputi perdeda...
aisku metinukui nereiketu duoti sautuvo su sovinukais, arba kudykiui traukiamo zaslo su ilga virve, bet nesuprantu kaip su guminiais vonios zaislais galima uzdusti? jei vaika viena vonioj paliksi tai jis ir be zaislu prigers...
ir dar mes turime cia parodyta "Ks'kids" mobiliaka suniuka, tai labai fainas, ir pavojau klausai tikrai nera, nes garsas ypac svelnus
dar cia itraukta "Fisher price" zaidimu kedute? gal ir gali vaikas griudamas uzsigaut, bet ir lygioj vietoj griudamas gali uzsigaut...
ir apskritai manau vaikus reikia mokint atsargumo, ir vystyti ju savisaugos instinkta (nekalbu apie toksiskus ir greit luztancius zaislus)
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2006 03 01, 16:45)
Čia yra tokia pat informacija, kaip pirmame psl., bet patogiau išdėstyta kartu su paveiksliukais ax.gif


Ir aš "permečiau". Tai praktiškai visas Lietuvos asortimentas.. Sutinku, kad dėl cheminių medžiagų tai nepasiginčysi, čia jau poveikis nematomas.. Bet kad "dėl smulkių detalių".. Taigi ir marškinukai su sagytėm, tai jau ir nevilkti, kad neužspringtų? Jei jau vaikelis "rajus", tai nebūtinai tik žaislus dės burnytėn...

Sutinku, kad TOLO ar Fisher Price žaislai yra stiprūs. Bet ir jų kaina "stipri". Tai kartais tikrai nespjaunu į kinietiškus žaislus.. Ir nekeliu uždavinio, kad jie ilgai tarnautų. Juk vaikas sparčiai auga, ir nereikia jam burgzti su viena ir ta pačia mašinyte..
Nupirkau vaikui MEGA BLOCKS kaladėlių rinkinį, už 90 litų, 80 kaladėlių. Tai žinot, bijau kam pasakyti. Sakys stupid.gif stupid.gif fool.gif arba didis.gif new_russian.gif . Aišku, dėl kokybės tai nesiginčysiu, visos kaip nulietos, mat Kanadoj štampuotos..
Betgi reikia kažkaip rinktis, mėgint rasti viduriuką. Juk dažnai kinietiškas prekes peikia tik todėl, kad taip reikia, kad ten darbo jėga pigi..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 06 birželio 2006 - 21:55
Sveikos,
Aš stengiuosi pirkti gerus žaisliukus. Tačiau yra ir tokių, kurie labai greitai lūžta.
Peržiūrėjau visus pavojingus žaisliukus ir tikrai daugeliu atvejų sutinku.
Ypatingai svarbu, kad nebūtų cheminių medžiagų, kuriomis galima nusinuodyti.
O smulkių detalių vaikui reikia, nes taip lavinasi pirščiukai.
Žaislai su smulkiomis detalėmis pas mus aukščiau padėti tongue.gif
Kai duodu jais pažaisti, būtinai prižiūriu ir kai baigiam viską surenku.
Atsakyti
Gal zinot ar jo jo vandens kamuoliukuose ten vanduo , nes maniskis per mano neapdairuma ji prakando , bijau kad nebutu paragaves blink.gif
Atsakyti
mano mazoji dar ir senoviniu turi-matyt patvariausi,nes dabartiniai greit luzta.Viena meskuti man dovanojo,kai man buvo 3 metai,o dabar jau as turiu 2 vaikus ir dekui Dievui 37 metus.Be to esu vyriausia,taigi mano zaislu dar zaide jaunesni sese ir brolis.Va cia tai zaislas. bigsmile.gif
Atsakyti
g.gif na perzvelgiau as tuos pavojingus zaislus, tai dabar manau vaikui liko viena iseitis-arba augti be zaislu, arba mamka i bankrota nuvaryti doh.gif
o kur cia slypi pavojus susizeisti g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantava: 22 rugpjūčio 2006 - 22:15