Įkraunama...
Įkraunama...

Magnetinis rezonansas

QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 02 06, 13:10)
tai manau visiems taip būna smile.gif į vamzdį įkiša ir gulėk biggrin.gif aš paprašiau ausims kištukų, tai garsas buvo vos girdimas smile.gif ir nusirengti nieko nereikėjo, netgi su batais gulėjau smile.gif
su siuntimu nieko nekainuoja, tik už nuotrauką arba cd sumokėti reikia, bet ten tik 20 lt. privačiose klinikose daro irgi nemokamai, jeigu ta klinika yra sudariusi sutartį su ligonių kasomis. be siuntimo kaina apie 360lt.



Aciu labai
Atsakyti
As laukiau sio tyrimo eileje, tai man net uz nuotrauka moketi nereikejo smile.gif
p.s.man vietoj ausu kimstuku ausines uzdejo smile.gif garsas girdejosi,bet nesakyciau kad kazkas baisaus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jammin1: 06 vasario 2009 - 11:30
QUOTE(beata_abc @ 2009 02 06, 12:22)
Aciu labai


nėr už ką smile.gif
QUOTE(Jammin1 @ 2009 02 06, 12:26)
As laukiau sio tyrimo eileje, tai man net uz nuotrauka moketi nereikejo  smile.gif
p.s.man vietoj ausu kimstuku ausines uzdejo smile.gif garsas girdejosi,bet nesakyciau kad kazkas baisaus smile.gif

kuomet man darė ligoninėje, tai nereikėjo už nieką mokėti, o dabar dariau privačioje klinikoje, kuri su ligonių kasomis sudariusi sutartį, tai čia tik už nuotrauką mokėti reikėjo smile.gif praeitą kartą man irgi tik ausines dėjo, garsas pakenčiamas buvo, o šį kartą paprašiau dar ir kištukų smile.gif nes ausines visais atvejais deda, bet už tai garsas buvo dvigubais silpnesis su ausinėmis ir kištukais smile.gif ausinės reikalingos dar ir todėl, kad per jas gydytoja pasako ką nors wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Uganda @ 2009 01 28, 22:05)
norejau paklausti kazi ar galima magnetini rezonansa atlikti maitinanciai?gal kas zinot? smile.gif

manau, kad galima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 02 06, 11:45)
manau, kad galima smile.gif



manau ir as. nesciom tik negalima.
bet jei ka - geriau klausk gydytojo.
Atsakyti
ypatingais atvejais ir nescioms galima
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 02 05, 20:03)
Vilniuje,santariskese irgi reikia nusiimti visus metalinius daiktus smile.gif

visur reikia issimti metalinius daiktus, nes juk atsiduriate patalpoje, kurioje yra labai stiprus magnetas. man i ta kambariuka net su metaline vaikstyne ieiti neleido.

kamstukus duos ne visais atvejais, nes tiriant tam tikras kuno dalis liepia nekvepuoti (greiciausiai taip buna tiriant torsa, t.y. pradedant peciais ir baigiant dubeniu). juk su ausu kistukais nelabai girdetumete to.
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2009 02 12, 15:10)
visur reikia issimti metalinius daiktus, nes juk atsiduriate patalpoje, kurioje yra labai stiprus magnetas. man i ta kambariuka net su metaline vaikstyne ieiti neleido.

kamstukus duos ne visais atvejais, nes tiriant tam tikras kuno dalis liepia nekvepuoti (greiciausiai taip buna tiriant torsa, t.y. pradedant peciais ir baigiant dubeniu). juk su ausu kistukais nelabai girdetumete to.

man padarė praeitą savaitę šį tyrimą, nereikėjo nusirengti absoliučiai nieko, net batų. aš tik auskarus ir žiedus nusiėmiau, dar paklausė ar mobilaus su savimi neturiu. Tyrė galvą. Kištukų paprašiau, tai garsas buvo visai malonus, būčiau net snūstelėjus, ir girdėjau per ausines kai ji sakė pagulėti labai ramiai kažkuriuo momentu. Kištukais visai nenuslopina garso, tik ne taip žiauriai girdisi smile.gif mano vyras sėdėdamas laukiamajame, gan atokiai nuo to kambario kuriame magnetas stovi, vis tiek kartais girdėjo garsus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Uganda @ 2009 01 28, 22:05)
norejau paklausti kazi ar galima magnetini rezonansa atlikti maitinanciai?gal kas zinot? smile.gif

man sakė po magnetinio pirmąjį maitinimą pienuką geriau nusitraukt
Atsakyti
Ar labai didelė apšvitinimo dozė ir ar labai ilgai trunka VISO stuburo BMR? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2009 03 25, 21:41)
Ar labai didelė apšvitinimo dozė ir ar labai ilgai trunka VISO stuburo BMR? rolleyes.gif

Nuline doze. Is kur istraukei, kad yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2009 03 25, 22:23)
Nuline doze. Is kur istraukei, kad yra? g.gif

Niekad nedarė,tai nežinojau.Nes kai darė rentgeną,faktiškai jį reikėjo kartot,nes neitin geros kokybės nuotrauka buvo,tai gydytoja pasakė,kad nekartosim,nes jau pakankamai tos spinduliacijos,juolab kad tuoj darys BMR.
Atsakyti