Įkraunama...
Įkraunama...

Magnetinis rezonansas

Nesuprantu, kaip galima nežinoti, kas yra tavo kūne. Man tyrimą darė prieš kelis metus, nieko baisaus nėra. Išvis nieko nesijaučia. Ten viską pasako, ką darys ir kaip elgtis, tai to žmogelio gai ir paklausti. Aš tyrimo metu buvau su linzėm, bet tas jokio poveikio neturėjo (aišku, pasiklausiau prieš gulant į "dėžę"), o pvz. akinius ko gero būtų tekę nusiimti. Taip, kad nieko baisaus, nebent turi uždarų patalpų baimę. Tada jau liūdniau.
Atsakyti
kiek laiko trunka kol aiskus buna tyrimo rezultatai..? pries du metus turejau ivyki,kurio metu nukentejo dantys,viena reikejo tvirtinti varztukais..kol padarys "nauja danti",bet svarbiausia kad dantiste neatsimena ar pasalino tuos metalinius varztukus,kortelej net nepasizymejo..o as esu ne lt,dantiste kuri tvarke man dantis lietuvoje..magnetinio rezonanso tyrima darys taip pat ne lt..esu pasimetus,nes nesu tikra 100% jog neturiu metalo
Papildyta:
QUOTE(DaliaS @ 2006 12 10, 16:51)
Nesuprantu, kaip galima nežinoti, kas yra tavo kūne. Man tyrimą darė prieš kelis metus, nieko baisaus nėra. Išvis nieko nesijaučia. Ten viską pasako, ką darys ir kaip elgtis, tai to žmogelio gai ir paklausti. Aš tyrimo metu buvau su linzėm, bet tas jokio poveikio neturėjo (aišku, pasiklausiau prieš gulant į "dėžę"), o pvz. akinius ko gero būtų tekę nusiimti. Taip, kad nieko baisaus, nebent turi uždarų patalpų baimę. Tada jau liūdniau.

gal atsimeni kiek mazdaug laiko trunka tas tyrimas,girdejau kad ilgai apie 45min..uzdaru patalpu baime turiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte23 @ 2006 12 10, 12:53)
as turiu paskyrima siam tyrimui,bet beda ta kad nezinau ar pas mane yra metaliniu implantu..tyrimo labai bijau..

paprašyk, kad atliktu rentgeną ir žinosi kiek metalo turi mirksiukas.gif iš bėdos magn. rez. keičiamas kitu analogišku tyrimu. beje atliekant magn. rez. nesinešk į tą patalpą mobilaus, ausinuko arba magnetinių banko kortelių- gali apturėt nuostolių. Sekmės 4u.gif
Atsakyti
Kiek trunka, dabar jau nepamenu, bet matyt priklauso nuo to, kokią kūno dalį tyrinėja. O dėl baimės tai galima palaikyti ryšį per mikrofoną su gydytoju (ar laborantu). Šiaip jau man viską išaiškino prieš procedūrą, ko galima, ko negalima, ką daryti ir pan. Viskas bus gerai, nepergyvenk.
Atsakyti
QUOTE(Gulcan @ 2006 04 01, 12:23)
Magnetinį rezonansą turi ir Santariškių klinikos, ir Med. diagnostikos centras 4u.gif

turi tik cetnro poliklinika - vieninteliai LT, kito turi tik tomografijos aparata biggrin.gif
Atsakyti
Man darytas magnetinis rezonansas. Galvojau numirsiu kokius tris kartus, o apsivemsiu dar kokius penkis, bet istveriau biggrin.gif . Uzdeda ausines ir girdisi ivairus garsai- panasiai kaip per smegenis britvos varinetu ar traktoriai- deja, bet vel teks greitu metu kartoti si tyrima.
Na, zodziu man tai baisu buvo.
Atsakyti
Ir man atliko šį tyrimą. Truko apie 45 min. Jausmas klaikus. Ant išprotėjimo ribos - tokie klaikūs garsai eina per smegenis.
Atsakyti
O koks neigiamas sio tyrimo poveikis organizmui gal kas zino?? Ar tokio visai nera? blush2.gif As savo noru noreciau pasitikrinti, bet nezinau ar tai nera kenksmingas tyrimas kaip pvz. rentgenas.. Kaip daznai ji galima daryti?
Atsakyti
QUOTE(m a m a @ 2007 01 10, 16:56)
O koks neigiamas sio tyrimo poveikis organizmui gal kas zino?? Ar tokio visai nera?  blush2.gif  As savo noru noreciau pasitikrinti, bet nezinau ar tai nera kenksmingas tyrimas kaip pvz. rentgenas.. Kaip daznai ji galima daryti?

o ko tu žadi ieškoti jei ne paslaptis? Tai nėra maloni procedūra ir niekas be pagrindo jos neatliks, nebent pati susimokėtum, prieš porą metų tai kainavo lyg ir virš 800lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gekoniuke: 10 sausio 2007 - 16:40
Labas, kiek teko skaityti ir domėtis, tai magnetinis rezonansas nedaro nieko, išskyrus tai kad sako tiesą. O jeigu rimtai, tai magnetinis rezonansas nėra kenksmingas, nebent va kaip čia kas rašė, kad veikia nervų sistemą. Bet mano manymu, labai priklauso nuo požiūrio ir nusiteikimo. Tyrimą galima daryti kiek nori, riboja tik pinigai.
Atsakyti
Mano seimoje issetine skleroze serga tete verysad.gif Daug metu jis net nezinojo, kad tai si liga. Ir kai suzinojo - jokie gydymai jam jau padeti negali angel_sadangel.gif

Bijau kad nepasikartotu jo istorija man, nes si liga gal buti paveldeta verysad.gif Bijau, bet vardan ateities reikia ta magnetini pasidaryti unsure.gif
Atsakyti
Pasidarykit, pradurs ranką su adata. Pakentėsit ir tiek. Viskas priklauso nuo nusiteikimo ir neklausykit pasakojimų, kaip yra baisu. Kai žmogui nėra kur dėtis, tada tikrai nebaisu.
Atsakyti