Įkraunama...
Įkraunama...

Jei auklė suserga, o mamai reikia į darbą

Atsiprasau, uzvedziau tema ir pati cia tiek laiko neuzsukau blush-anim-cl.gif

Tai panasiai ir man reiketu elgtis - tektu neit i darba, prasimanius priezasciu g.gif Pas mus nera taip jau labai grieztai, pora dienu tai suprastu, jei neateiciau ir be jokiu biuleteniu. Bet jei butu tokia bjauri situacija, kad pvz aukle serga, o paskui vaikai suserga ir tas nebuvimo darbe laikas issitestu - va cia tai beda blink.gif

O visiskai nauja zmogu kviestis tikrai nenoreciau; maziuliai jau ir dabar labai atsirenka, su kuo draugaut nori.
Atsakyti
QUOTE (*Drambliukas* @ 2004 10 26, 14:58)
Aisku jei liga ja uzkluptu ir tektu jai sirgt savaite, as imciau pati biuleteni (uz kuri deja man reiketu moketi daktarei).

o kodel tu uz nedarbingumo lapeli, vaiko slaugymui, turetum moketi daktarei. Tas nedarbingumo lapelis tau ir taip vaiko ligos atzvilgiu priklauso ir dar apmokejimas yra 100%, o kai pati sergi tik 80%


o jei tektu samdyti aukle, tai iskart butu aptarta, kad jei jinai serga, tai turi ir pasirupinti, kas ja pavaduos, nes tam ir samdau aukle, kad galeciau nesukti sau galvos del darbo - galesiu iseiti, turesiu vaika kam palikti.
Atsakyti
va butent, jei vaikas serga tai biuletenis priklauso, o jei serga aukle, tai as jau turesiu biuletenio "po blatu" prasyt ir turesiu uz ji moketi min 50 Lt, o jei aukle ilgam apsirgs, o jei po jos ar as pati ar vaikas netycia apsirgs? Taip kad arba aukle randa kas ja pakeistu, arba rupinasi savo sveikata.
Atsakyti
pas mus sitauacija tokia, auklė serga kažkokia liga, kuri jei kartojasi rudenį ir pavasarį, ją pykina, vemia,kokia ji nepasako kai klausiam, nors pati yra dirbusi prieš metus lopšelyje , tiesiog nežinom kaip elgtis
Atsakyti
pati rizikuoti savo vaiko saugumu bijociau, bet... pamenu bendradarbe pasakojo, kad vaikysteje ja ir seseri priziurejo aukle, turinti psichine negalia (tiesa, nezinau tiksliai kokia). Sake ji buvusi puiki aukle, iki siol ja prisimena su meile...
Is tiesu tai gal priklauso nuo ligos ir situacijos. Ir musu nuojautos
Atsakyti
QUOTE(enca @ 2004 12 14, 20:51)
pati rizikuoti savo vaiko saugumu bijociau, bet...  pamenu bendradarbe pasakojo, kad vaikysteje ja ir seseri priziurejo aukle, turinti psichine negalia (tiesa, nezinau tiksliai kokia). Sake ji buvusi puiki aukle, iki siol ja prisimena su meile...
Is tiesu tai gal priklauso nuo ligos ir situacijos. Ir musu nuojautos


Nieko nesakau, ji buvo isties gera auklyte ir dabar susirasom su ja sms- ji pasveikino Augusta su gimimo diena, siaip pasiteirauja kaip jam sekasi thumbup.gif . Taciau dabar su vyru viska prisimine dziaugiames, kad viskas butent taip baigesi. Labai dziaugiames dabartine auklyte thumbup.gif
As isties negaliu patarti mamytem vienareiksmiskai- atsisakyti ar ne. Svarbi yra nuojauta, savijauta kartu bendraujant. Apskritai daug veiksniu itakoja galutini apsisprendima.
Atsakyti
Tai va, jau buvo pora dienu susirgusi aukle blink.gif Porai valandu istrukdavau i darba, ateidavo "atsargine" aukle, bet ji visa diena negali ir nemoketu su dviem leliais pabut.

Bjauri situacija, ner ka ir sakyt. Laimei, darbe visi suprato, o ir as susiemiau ir viska, ka planavau, padariau.

Atsakyti
Mano auklė šiandien susirgo... cry.gif Ir jaučiu, kad ne porai dienelių... cry.gif O man į darbą žiauriai reikia, tai šiandien mano mama iš darbo atsiprašė, bet ką sugalvoti sekančiai savaitei? g.gif
Atsakyti


mano draugės auklė nuslėpė, kad sirgo tuberkulioze, po keturių metų jos vaikui taip pat buvo nustatyta tuberkuliozė, auklė rodė lapelius, kad seniai pasveikusi, bet........ vistiek juk yra-kažkokia tikimybė apkrėsti vaiką.
Manau, kad auklės, norėdamos darbo slėps savo buvusias ir esamas ligas.
Atsakyti
Jei aukle suserga ir reik istrukt i darba - visada yra valandiniai darzeliai
ar vaiku kambariai.. mirksiukas.gif

- "Malvina" zirmunuose;
- "Smaragdo miestas" antakalnyje;
- "Kidigym" siaures miestelyje;

Is bedos dar yra vaiku kambariai akropoly ir CUP..
Atsakyti
Mums tokiais atvejais gelbsti močiutė. Jau pensijoje, tai vis ramiau man, kad rasiu namuose.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katuka @ 2005 02 25, 10:55)
Mano auklė šiandien susirgo... cry.gif  Ir jaučiu, kad ne porai dienelių...  cry.gif  O man į darbą žiauriai reikia, tai šiandien mano mama iš darbo atsiprašė, bet ką sugalvoti sekančiai savaitei?  g.gif

va pas mane tai buna beda kai vaikas suserga, o i darba butinai butinai reikia, arba jei serga kas pora savaiciu.. negaliu tik biuleteniu imt. taigi susiradau valandine aukle. bet paskutinius du kartus kai jos reikejo - ji negalejo. tada puse darbo dienos mama is darbo atsipraso, puse - as.. tai vargelio biski buvo.. tiesa - dar viena dalyka padariau. kadangi turiu atostogu dienu nemazai, parasiau prasyma savaitei, ir po to naudojau po puse dienos. pasveiko mazoji anksciau nei sunaudojau visa savaite rolleyes.gif
Atsakyti