Įkraunama...
Įkraunama...

Romantiškiausias vakaras gyvenant santuokoje

Pasaka nebutu tokia grazi jei joje nebutu ir blogu dalyku... Praeiti metai buvo juodziausi mano gyvenime sad.gif to paties vyro deka... Aciu Dieve bet viskas stojo i savo vezes smile.gif Dabar mes vel kartu...
Neseniai vel gavau staigmena: nusiveze mane i ta pati kambari tam paciam viesbuty wub.gif Buvo gera...
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2009 11 05, 12:56)
Pasaka nebutu tokia grazi jei joje nebutu ir blogu dalyku... Praeiti metai buvo juodziausi mano gyvenime sad.gif to paties vyro deka... Aciu Dieve bet viskas stojo i savo vezes smile.gif Dabar mes vel kartu...
Neseniai vel gavau staigmena: nusiveze mane i ta pati kambari tam paciam viesbuty  wub.gif  Buvo gera...


Nera namu be dumu.... tik gaila, kad tie dumai visus metus nesisklaide sad.gif

Atsakyti
sveikos romantikes smile.gif
perskaiciau viska... labai patiko thumbup.gif , labai dziaugiuosi uz jus merginos, kad turite tokius saunius vyrukus. o jei kas tokiu neturi, tai galvoju, kad kartais gera, jog jis tiesiog tave myli (ir tu taip pat), kad apskritai turi savo antra pusele, kad ir ne romantika, ar maziau romantika ax.gif

maniskis yra truputi romantikas (kartais nustebina mane), labai geras vyras wub.gif ir as laiminga su juo wub.gif , ir nieko geresnio sau net nenoreciau.... blush2.gif manau svarbiausia: myleti ir buti mylimai wub.gif

kartais netiketai nusiveza pavakarieniauti, kartais netiketai nuperka mano seniai nuziureta daikteli koki blush2.gif ..... zodziu nustebina ax.gif

mums iki pilnos laimes truksta tik mazo angeliuko mirksiukas.gif
Atsakyti
Smagu, kad yras pasistengė 4u.gif šaunuolis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2006 12 11, 12:41)
...netgi astuonerius metus pragyvenus kartu ir auginant dvi nuostabias dukrytes... Myliu ji be proto  wub.gif


Kaip matau dabar auginat net tris nuostabias dukrytes thumbup.gif
Be galo romatiška wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2006 12 11, 14:41)
Nepradesiu pasakoti, kad maniskis nera romantikas, nors butent toks jis ir yra... Geriau iskart apie tai, kaip jis mane sokiravo... geraja prasme  wub.gif
Astuntieji musu santuokos metai... Arteja Valentino diena... Ka jam padovanoti? Kazkaip spontaniskai pradejau rasyti laiska, norejau tik labai trumpai parasyti koks jis man yra brangus, bet gavosi visas romanas... Bijodama, kad laisko nerastu, nesiojuosi ji su savimi.
Vasario 13 d. gryztu namo pas savo zuikiukus, o ten randu sese, kuri siap gyvena Kaune...  g.gif Sako nieko neklausk - taip turi buti...  g.gif Gryzta vyras is darbo, sako pasipuosk  blink.gif Sedam i automobili, vaziuojam... Klausiu kur? Sako: ryt Valentino diena, atsveskim ja siandien  blink.gif (del savaime suprantamu priezasciu sesuo dukryciu paziureti per pacia Valentino diena negaletu...) Nuvaziuojam i kavinuke, isgeriam sampano, deserto ("keista, kodel tik tiek? juk svenciam"-pagalvoju kad vakariene butu visai ne prosal...) Po to i kino teatra (sakysit kokia romantika kine?) - ziurejom "Keturios plunksnos" - ziauriai geras filmas!!! Po to ziurejau ji dar kelis kartus. Po kino padekoju uz smagu vakara, o jis man: "vakaras dar tik prasideda..." - ir daugiau nei zodzio nesako! Vaziuojam link senamiescio, sustojam prie filharmonijos, einam link Ausros vartu...  g.gif  Uzeinam i EUROPA ROYAL HOTEL... Net kojas pakirto... O mano brangiausias sako: sianakt noriu buti tik su tavim  wub.gif  Nepasikuklino zinoma ir uzsake geriausia kambari virsutiniame aukste, dideli dideli langai pro kuriuos matosi Vilniaus senamiescio apsnigti stogai... apvali lova... bet ji dar palauks, nes mes laukiam vakarienes kambary... po to burbuline vonia... Mano brangiausias sako: "zinai, siandien nutiko keistas dalykas... Einu as gatve, priena moteriske ir siulo papuosalus... zinau kad jie nevertingi, bet i viena paziurejus, pamaciau tave... tai menulio akmuo spindidntis ivairiausiomis spalvomis..." ir uzsega man ji ant kaklo...  wub.gif Po to musu sulauke lova...  wub.gif  cool.gif
ryte i kambari vel buvo atnesta vaisiu, kavos...
Tai buvo taip netiketa, kad iki siol negaliu sau atleisti, nes jauciausi kaip nesava... bet niekada to nepamirsiu. O svarbiausia dabar zinau - kad JIS gali buti romantiskas, netgi astuonerius metus pragyvenus kartu ir auginant dvi nuostabias dukrytes... Myliu ji be proto  wub.gif

aš tai pati ėmiausi iniciatyvos ir pernai ŠV. VALENTINO DIENAI naktim ieškodama nete ko nors tokio..pagaliau radau 4u.gif ir užsakiau TIKRĄ PASAKĄ ATGAIVINUSIĄ MŪSŲ 9M. SENUMO SANTYKIUS drinks_cheers.gif Nuoširdžiausiai rekomenduoju '' TROBELĖ DVIEMS'' tai ne iščiustytas viešbutis bet tokio dalyko ka ten su vyru patyriau emocine prasme...reiktų gerai paieškoti..Nu tiksliai nepamenu berods "TROBELĖJE DVIEMS" -BUVOME KAIMO SODYBOJE SALIA stebuklingojosv. jono krykstytojo SALTINIO NIU ŠEIMINIKAS PAKŪRĘS SNOVINĘ PIRTĮ SU TUO VANDENIU INHALIACIJAS MUMS PARUOŠĖ-TAI SLOGOS RYTE PAS VYRĄ KAIP NEBŪTA,O KAIMAN DAR KAVOS ISVIRE SU TUO STEBUKLINGU VANDENUKU TAI PIRMASYK TOKIĄ GARDŽIĄ GĖRIAU,o kitą dieną Anykščiuose pasivažinėję su slidėm ,kai nebuvo sniego ,gavom vazinetiis nerealiu dirbtiniu su apsviestom trasom vakare KALITA vadinasi,o po to su vyru išsinuomavom netoli Anykščių tą"TROBELĘ DVIEMS''[niu berods www.baidariukrantas.Il)
(berods tinklapyje baidariukrantas.It.). nu apakom ,kai už tikrai nedidelę sumą radom ir karštą garinę pirtį su vantom,medum,druska įsitrynimasm ir ... trobelėj prie daeganciu žvakių laukė taures vyno ir krepselis vaisių,šeimininkas aprodė kaip pasikurt pečių,davė daug malkų,saslykine ,indus nerealę senovine trobelę su visokiais rakandais ir duonkepiu pecium,kurį patys kūrenom,čiužinejom ant ju privataus didziulio tvenkinio,net sugavom eketėj auksinę realia žuvelę..
na žodžiu palikom vaikus Vilniuje pas senelius ir patys vaikais pavirto,lakstėm,dūkom -buvom visai vieni 2 ha teritorijoj...o namo grįžę miegojom kaip užmušti nuo per gryno oro matyt..vyras i darba grįžes sakė,net pamirsokompo slaptazodi
Papildyta:
ai tiksliai ta roguciu trasa ir yra ant kalitos kalno,kur ir slidinejimas su tikru arba ,jam nesant,-dirbtiniu sniegu,iveskit google-KALITA-pamatysit,,bet jei JŪs iš kito miesto tai pernakvot galit TROBELĖJE DVIEMS,ten ir su vaikais lyg tai priima

Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2007 07 04, 13:43)
Kazkas su mano vyru pasidare...  wub.gif  Pastaruoju metu man labai bloga, nes  nestuke.gif trecias musu zuikis pakeliui; pjove vyras zole ir girdziu, kad kviecia, sako paziurek per vaiku kambario langa (per ten geriausiai matosi visas kiemas) ar visur lygiai nupjoviau...  g.gif na, galvoju mistika kazkokia, kaip as is virsaus matysiu kaip ten ta zole nupjauta  doh.gif
Nueinu, paziuriu... ir net silpna pasidare... zoleje ispjautas zodis MYLIU  wub.gif  wub.gif  wub.gif Nemoku apsakyti kaip gera buvo sirdeleje...



Oho nu va čia tai grožis. Paprasta, orginalu ir labai miela smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MMMUTTTERRR @ 2010 01 13, 16:46)
<...> vyras i darba grįžes sakė,net pamirsokompo slaptazodi


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif oj gerulis lotuliukas.gif
vat cia tai romantika lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labai silta istorija..kad tai kartotusi!
Atsakyti
Labai labai grazu 4u.gif
Tokius vyrus reikia myleti,gerbti ir saugoti blush2.gif

Na mano istorija bus labai trumpute bet ir romantiska .pries 2 metus man vyras padare gimtadienio staigmena is pacio ryto pazadino ir liepe eiti i virtuve g.gif ,nu galvoju kiba ka nors skanaus pagamino...O ant stalo bokstas is ledu tiek porciju,kiek man metu dvi sampano taures butelys sampano ir roze,buvau tikrai labai nustebinta,nes tai tikrai ismoningai sugalvojo....Gavom ledus greitai valgyti,o likusius kad neistirptu sugrudom i kamera,tai paskui dvi dienas valgem smile.gif....
Atsakyti
QUOTE(zance @ 2010 02 04, 21:34)
Labai labai grazu  4u.gif
Tokius vyrus reikia myleti,gerbti ir saugoti  blush2.gif

Na mano istorija bus labai trumpute bet ir romantiska .pries 2 metus man vyras padare gimtadienio staigmena is pacio ryto pazadino ir liepe eiti i virtuve  g.gif ,nu galvoju kiba ka nors skanaus pagamino...O ant stalo bokstas is ledu tiek porciju,kiek man metu dvi sampano taures butelys sampano ir roze,buvau tikrai labai nustebinta,nes tai tikrai ismoningai sugalvojo....Gavom ledus greitai valgyti,o likusius kad neistirptu sugrudom i kamera,tai paskui dvi dienas valgem smile.gif....

Kaip miela ir originalu thumbup.gif
Atsakyti
labai graži, šilta istorija mirksiukas.gif
Atsakyti