Įkraunama...
Įkraunama...

Romantiškiausias vakaras gyvenant santuokoje

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2006 12 11, 13:41)
Nepradesiu pasakoti, kad maniskis nera romantikas, nors butent toks jis ir yra... Geriau iskart apie tai, kaip jis mane sokiravo... geraja prasme  wub.gif
Astuntieji musu santuokos metai... Arteja Valentino diena... Ka jam padovanoti? Kazkaip spontaniskai pradejau rasyti laiska, norejau tik labai trumpai parasyti koks jis man yra brangus, bet gavosi visas romanas... Bijodama, kad laisko nerastu, nesiojuosi ji su savimi.
Vasario 13 d. gryztu namo pas savo zuikiukus, o ten randu sese, kuri siap gyvena Kaune...  g.gif Sako nieko neklausk - taip turi buti...  g.gif Gryzta vyras is darbo, sako pasipuosk  blink.gif Sedam i automobili, vaziuojam... Klausiu kur? Sako: ryt Valentino diena, atsveskim ja siandien  blink.gif (del savaime suprantamu priezasciu sesuo dukryciu paziureti per pacia Valentino diena negaletu...) Nuvaziuojam i kavinuke, isgeriam sampano, deserto ("keista, kodel tik tiek? juk svenciam"-pagalvoju kad vakariene butu visai ne prosal...) Po to i kino teatra (sakysit kokia romantika kine?) - ziurejom "Keturios plunksnos" - ziauriai geras filmas!!! Po to ziurejau ji dar kelis kartus. Po kino padekoju uz smagu vakara, o jis man: "vakaras dar tik prasideda..." - ir daugiau nei zodzio nesako! Vaziuojam link senamiescio, sustojam prie filharmonijos, einam link Ausros vartu...  g.gif  Uzeinam i EUROPA ROYAL HOTEL... Net kojas pakirto... O mano brangiausias sako: sianakt noriu buti tik su tavim  wub.gif  Nepasikuklino zinoma ir uzsake geriausia kambari virsutiniame aukste, dideli dideli langai pro kuriuos matosi Vilniaus senamiescio apsnigti stogai... apvali lova... bet ji dar palauks, nes mes laukiam vakarienes kambary... po to burbuline vonia... Mano brangiausias sako: "zinai, siandien nutiko keistas dalykas... Einu as gatve, priena moteriske ir siulo papuosalus... zinau kad jie nevertingi, bet i viena paziurejus, pamaciau tave... tai menulio akmuo spindidntis ivairiausiomis spalvomis..." ir uzsega man ji ant kaklo...  wub.gif Po to musu sulauke lova...  wub.gif  cool.gif
ryte i kambari vel buvo atnesta vaisiu, kavos...
Tai buvo taip netiketa, kad iki siol negaliu sau atleisti, nes jauciausi kaip nesava... bet niekada to nepamirsiu. O svarbiausia dabar zinau - kad JIS gali buti romantiskas, netgi astuonerius metus pragyvenus kartu ir auginant dvi nuostabias dukrytes... Myliu ji be proto  wub.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tikrai tikrai labai grazu smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif
Truputi net supavydejau smile.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif tokie dalykai labai ilgam išlieka atmintyje wub.gif
Atsakyti
Mmm, kokia sauni istorija, net pavydas sueme blush2.gif
Atsakyti
Tikrai labai labai miela wub.gif
Pasiilgau aš jau irgi romantikos labai, kitais metais bus penkmetis, kai esame susituokę, na gal gausiu kąsnelį romantikos biggrin.gif
Atsakyti
Grazi istorija wub.gif , taip iskart iskyla grazios akimirkos patirtos su vyru. wub.gif Saunuoliai tie musu vyrai. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kaip malonu paskaityti tokias romantiškas istorijas smile.gif smile.gif Pasirodo, kad yra šaunių vyrų šiame pasaulyje taip nustebinančių savo žmonytės smile.gif Kad taip iš sb sulaukti bent jau mažos dalelės doh.gif , jei per gimtadienius net gėlytės nėra blush2.gif , tai apie tokius vakarus tik sapnuose sapnuot verysad.gif
Labai šauni šeimynėle 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Wau kaip grazu - sekmes jums 4u.gif
P.S. lietuviskai baltai moteriskai pavydziu lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
pasaka,nepakartojama...saunu !!! wub.gif wub.gif
Atsakyti
Grazu wub.gif
Atsakyti
ziauriai faina wub.gif
Atsakyti