Įkraunama...
Įkraunama...

Mano firminis patiekalas

Sultys "duoda" tai , kad mesyte buna minkstesne , sultingesne ir aromatingesne , o prieskoniu dedu pagal nuotaika ir tai ka turiu wink.gif
O karta marinavau vistienos krutinele greipfrutu sultyse gan ilgai (saldytuve mesyte isbuvo gal kokias 2 dienas) , tai as ja po to tik sudejau i puoda(su visom sultim) ir troskinau be jokiu prieskoniu ir be druskos , tai gavosi labai kvapni , minksta mesyte tongue.gif
Atsakyti
Skanus ir greitas kepsnys:
mesa (geriausia kialiena) supjaustyti kaip kepant karbonada, uzbert druskos, pipiru, vegetos, ir ja iskloti aliejum patepta skarda. Ant mesos uzberti tarkuotu morku, ant morku - plonais griezineliais supjaustytas bulves (ant bulviu uzberti druskos), tada bulves patepti majonezu (nedaug), ir galiausiai uzbert tarkuota fermentini suri. Kepti ikaitintoj orkaitej apie 35 min. Labai skanu! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Anka @ 2004 10 26, 20:16)
As tai darau toki blatnu pavadinimu ''Karaliskas omleto tortas", pats patiekaliukas visai nesudetingas. Cia mazdaug trim rimtiem valgytojam:
Issikepi viena omleta is 4 kiausu, 2 saukstu miltu , pieno ir druskytes. Dedi i karsciui atsparu inda, tada pakepini pievagrybius su svogunais ir kiausiniu patiekalams skirtais prieskoniais, iskepus imeti sauksta grietines ir ismaisai ir sita mase dedi ant omleto. Tada kepi kita toki pati omleta, uzdengi juo pievagrybius, ant virsaus barstai tarkuota suri, ant surio truputi sviesto pabarstai ir i mikrobange arba orkaite, kol suris issilydys. Vyras mano labai megsta ir vis zyzia, kad iskepciau biggrin.gif

Labai aciu uz recepta tikrai labai skanu ir greita ir nebrangu,ypac jei is mociuciu gauni kiausiniu tai isvis,kaip tik siandien vyrui pietums ir padariau ir likom abu patenkinti,uztai ir prisedau paskaitinet kokiu lengvu ir greitu patiekalu,tikrai siulau pasigamint kitoms, nenusivilsit. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Egidijos @ 2004 11 05, 23:51)
As tai daznai seima lepinu vaisiais.Reikia bananu mandarinu,kivi,obuoliu,vynuogiu.Juos visus supjaustau didokais kubeliais.Saldu kondensuota pieneli pavirinu 15min.ir uzpilu ant vaisiu.labai skanu.Pabandykit.

O ta kondensuota piena reikia indeli virinti ar siaip puode?
Atsakyti
QUOTE
As tai daznai seima lepinu vaisiais.Reikia bananu mandarinu,kivi,obuoliu,vynuogiu.Juos visus supjaustau didokais kubeliais.Saldu kondensuota pieneli pavirinu 15min.ir uzpilu ant vaisiu.labai skanu.Pabandykit. ]

o as darau panasiai, tik ant vaisiu dedu plakta grietinele(skaniau kai isplaki pati su mixeriu, o ne purskiama), ir dar uzbarstau pakepintais ir smulkintais lazdyno riesutais. Labai gaivios ir ne per saldzios vaisiu salotos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (iruciux @ 2004 11 11, 19:45)
o as darau panasiai, tik ant vaisiu dedu plakta grietinele(skaniau kai isplaki pati su mixeriu, o ne purskiama), ir dar uzbarstau pakepintais ir smulkintais lazdyno riesutais. Labai gaivios ir ne per saldzios vaisiu salotos thumbup.gif

jei skaiciuojat kolorijas grietinele ir kondensuota piena gaklit pakeisti smilga jogurtu ypac tinka persiku irgi labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Nusprogciau be silkes wink.gif Man si zuvis patinka paruosta bet kaip. taciau labiausia neiprasta ir labai skanu - su bananais.

reikes:

Silkes file,
Bananu,
svogunu
ir majonezo.

Proporciju nezinau. Tiesiog supjaustai kokias dvi file, puse svoguno smulkiais kubeliais, perrezi per puse banana (gal net dvieju prireiks) ir viska uzpili majonezu. Pakankamai pigu ir paprasta.

kitas receptas gal kiek paprastas ir iprastas, bet as i kaimiskos silkes file (silke, morkytes, svogunukai,pakepinti aliejumi), idedu skrudintu zemes ar graikisku riesutu sauja. Objedenije tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2004 11 11, 21:27)
Nusprogciau be silkes wink.gif Man si zuvis patinka paruosta bet kaip. taciau labiausia neiprasta ir labai skanu - su bananais.



thumbup.gif thumbup.gif good.gif

Silke dar darau su pakepintais smulkintais graikiniais riesutais, saulegrazom ir svogunais, kitas variantas - silke su keptais grybais, svogunais ir razinomis, trecias - dievinu! silke su svogunais, obuoliais (turetu buti rugstoki) ir majonezu, ir dar - silke su kiausiniu, svogunais, burokeliais, virtom morkos ir bulvem+majonezas (cia jau silkes "kailineliai", ar "pataleliai" - net nezinau kaip taisyklingai..)essen.gif essen.gif essen.gif
Viskas, seilem apsivarvinau good.gif
Atsakyti
QUOTE(jokema @ 2004 11 11, 17:29)
Skanus ir greitas kepsnys:
mesa (geriausia kialiena) supjaustyti kaip kepant karbonada, uzbert druskos, pipiru, vegetos, ir ja iskloti aliejum patepta skarda. Ant mesos uzberti tarkuotu morku, ant morku - plonais griezineliais supjaustytas bulves (ant bulviu uzberti druskos), tada bulves patepti majonezu (nedaug), ir galiausiai uzbert tarkuota fermentini suri. Kepti ikaitintoj orkaitej apie 35 min. Labai skanu!  thumbup.gif

Jau kepa mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif Ragausim tongue.gif
Atsakyti
mano jau iskepe thumbup.gif labai skanu.Tik as buvau issiemus farsa ,tai vietoj mesytes riekeliu sudejau ,tiko thumbup.gif thumbup.gif .aciu uz gera recepteli,skanu ir greita.
Atsakyti
QUOTE(amrisa @ 2005 03 13, 20:41)
mano jau iskepe thumbup.gif labai skanu.Tik as buvau issiemus farsa ,tai vietoj mesytes riekeliu sudejau ,tiko thumbup.gif  thumbup.gif .aciu uz gera recepteli,skanu ir greita.



Sveikutės..aš iš Žemaitijos....todėl siūlau labai skanų žemaitišką patiekalą..jūs pirma pabandykite,o paskui tik raukykitės...nes kam pasakai,kas ne iš Žemaitijos,tai tuoj susiraukia..... schmoll.gif
Tai patiekalas iš silkės,kefyro ir bulvių....Silkę reikia pakepinti tuščioje keptuvėje,be jokių aliejų...Įdedi silkės file į keptuvę ir kepi kol ji sutrupa ir apkepa,tada sudedi į kokį tai indą ir užpili kefyru.....valgyti su bulvėmis karštomis....žiauriai skanu ir pigu..pabandykite.... thumbup.gif ...o silkės ir kefyro gaminiesi taip kaip jums labiau patinka,ar tirčiau ar skysčiau...SKANAUS
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mano šedevras taip pat paprastas bei nesudėtingas.

Jautienos užkepėlė
Reikės: ryžių 1,5 stiklinės
Jautienos
Fermentinio sūrio
Grietinės
Žirnelių
Išvirti ryžius, jautieną prieš kepant pamarinuoti,o prieš iškepant įdėti porą šaukšų grietinės. Niu ir viską sluoksniuoti dedant į stiklinį indą, iš pirmo ryžiai, paskui mėsytė ant viršaus žirneliai bei tarkuotas sūris.
Vietoj jautienos labai tinka vištiena arba kiauliena.
Atsakyti