Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl vyrai neužjaučia moterų virtuvėje

QUOTE(victorya... @ 2011 02 23, 21:32)
O man visai tos užuojautos nereikia, mėgstu gaminti. Nematau reikalo iš vyro reikalauti pagarbos šūksnių ir kritimo ant kelių prieš mane, kad pagaminau vakarienę biggrin.gif Bet tikrai kartais būna, kad nenoriu ir nejaučiu įkvėpimo suktis virtuvėje, tai to ir nedarau. Nežinau, gal ir kitaip kalbėsiu, kai įsisuksiu į rimtą šeimyninį gyvenimą, bet nemanau biggrin.gif galiu pasidžiaugt, kad ir maniškį kartais pagauna įkvėpimas gaminti, visai neblogų patiekalų "ištaiso". Tai jeigu aš nenoriu ar neturiu laiko gaminimui, nėra jokios bėdos, manau ir nebus smile.gif

Pas mus gamina tas kas turi laisvo laiko ir tikrai ne dė to kad reikia schmoll.gif Jei malonu, tai ir gaminimas įdomus jeigu nėra ūpo man, tai antroji pusė gamina valgyti..Taip kad tame bėdos nematau rolleyes.gif Alkani tikrai neliekame.. biggrin.gif
Atsakyti
Vyrai mėgsta skaniai pavalgyti, bet ir patinginiauti taip pat. Todėl, jei tik moteris pati gamina, tai jie ir ploja delnais. O jeigu jau noriai kimba į maisto gaminimą, viskas jiems gaunasi super skaniai smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
kas pasisakys dar sia tema? smile.gif
Atsakyti
Visai nepasigendu vyro virtuvėje.Tik jau tapo tradicija,kad sekmadienio pusryčiams kepa blynus.
Atsakyti
Kai padirbėji virtuvėje,supranti,kad moteriai ten nėra lengva ir pradedi ją dar daugiau gerbti... 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Moku pasisildyt zmonos paruosta maista mikrobangej.Moku skaniai iskept saslykus.Moku sudet indus i indaplove.Daugiau i virtuve neinu.O kam-zmona skaniau daro valgyt negu as.
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2011 10 20, 22:41)
Kai padirbėji virtuvėje,supranti,kad moteriai ten nėra lengva ir pradedi ją dar daugiau gerbti... 4u.gif  wub.gif



Kas ten sunkaus toje virtuveje?
As gerai atsimenu dar laika, kai mano bobutei ivede elektra kolukis. Gyveno vienkemyje. Iki to laiko (o ir nuo savo gyvenimo pradzios) skalbinisu skalbdavo pasildytame vandenyje ir nesdavo skalauti i upeli. Ir as pypliu budamas padedavau.
Stai cia yra is ties sunku.
O kas dabar sunkaus virtuveje?
Atsakyti
Butent.geru irankiu,puodu nuperku,indaplove po ranka,kad maziau vargtu ir viskas ok.O ka padaryt,ji skaniau daro valgyt,jai patinka,tai as ir nesikisu.Bulves nuskust padedu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinkis Vinkis @ 2011 10 21, 10:30)
Kas ten sunkaus toje virtuveje?
As gerai atsimenu dar laika, kai mano bobutei ivede elektra kolukis. Gyveno vienkemyje. Iki to laiko (o ir nuo savo gyvenimo pradzios) skalbinisu skalbdavo pasildytame vandenyje ir nesdavo skalauti i upeli. Ir as pypliu budamas padedavau.
Stai cia yra is ties sunku.
O kas dabar sunkaus virtuveje?


O ka senelis tuo metu veike? kiek suprantu be elektros TV negalejo ziureti.
Sutinku, kad jei moteris pasirenka namuose seimininkauti, o vyras tuo metu dirba, tai kaip ir sazininga, kad ji seimininkauja. Bet jei abu grize po darbu, vienas prie TV, o kitas prie tu nekenciamu puodu, tai kiek kita situacija.
Jei virtuvej nera nieko sunkaus, tai ir vyras neturetu kaip ten 'persidirbti' ar ne?
Atsakyti
QUOTE(zvejys1 @ 2011 10 21, 20:52)
Butent.geru irankiu,puodu nuperku,indaplove po ranka,kad maziau vargtu ir viskas ok.O ka padaryt,ji skaniau daro valgyt,jai patinka,tai as ir nesikisu.Bulves nuskust padedu tongue.gif
drinks_cheers.gif
Ir as taip pat suprantu tik tokia vyriska pagalba virtuveje biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giuste: 22 spalio 2011 - 00:24
nematau dėl ko užjaust jei virtuvėje ne grandine prirakinta darbuojamasi rolleyes.gif


--------------------------
BALSUOJAM FOTOKONKURSE ! user posted image
Atsakyti
QUOTE(Wildsoul @ 2011 10 21, 22:07)
O ka senelis tuo metu veike? kiek suprantu be elektros TV negalejo ziureti.
Sutinku, kad jei moteris pasirenka namuose seimininkauti, o vyras tuo metu dirba, tai kaip ir sazininga, kad ji seimininkauja. Bet jei abu grize po darbu, vienas prie TV, o kitas prie tu nekenciamu puodu, tai kiek kita situacija.
Jei virtuvej nera nieko sunkaus, tai ir vyras neturetu kaip ten 'persidirbti' ar ne?


senelis siena pjove, malkas skalde ir pan. Ar maza darbu kaime budavo?
Bet gi cia problema ne TV (pasistatykit maza TV virtuveje ir ziurekit i valias puoda maisydama), o tai, kad valgyt gaminti nepatinka.
Tai reikia taip ir sakyt - man valgio ruosa nepatinka. Tada suprantama, kad virtuve tampa kancia.
Atsakyti