Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl vyrai neužjaučia moterų virtuvėje

QUOTE(Tinkis Vinkis @ 2011 10 24, 08:59)
senelis siena pjove, malkas skalde ir pan. Ar maza darbu kaime budavo?
Bet gi cia problema ne TV (pasistatykit maza TV virtuveje ir ziurekit i valias puoda maisydama), o tai, kad valgyt gaminti nepatinka.
Tai reikia taip ir sakyt - man valgio ruosa nepatinka. Tada suprantama, kad virtuve tampa kancia.

biggrin.gif Va ir atsakymas,kodėl man prie puodų stovėt ne kančia - pas mane gi virtuvėj televizorius yr bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Sky Cloud @ 2011 06 05, 05:30)
Pas mus gamina tas kas turi laisvo laiko ir tikrai ne dė to kad reikia  schmoll.gif Jei malonu, tai ir gaminimas įdomus jeigu nėra ūpo man, tai antroji pusė gamina valgyti..Taip kad tame bėdos nematau  rolleyes.gif Alkani tikrai neliekame.. biggrin.gif


Pas mus irgi taip, kas turi laiko, kas turi tai dienai ugneles, tas ir gamina, o jei nei vienas neturim, tai sumustiniu pavalgom ir gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LauGėlė @ 2011 11 05, 20:50)
Pas mus irgi taip, kas turi laiko, kas turi tai dienai ugneles, tas ir gamina, o jei nei vienas neturim, tai sumustiniu pavalgom ir gerai smile.gif


Pas mus tas pats, nors labai dažnai gaminame kartu - taip mums smagiau. O kai tingim abu, nueinam kur nors pavalgyt arba užsisakom picas ir tinginiaujam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 11 05, 22:51)
Pas mus tas pats, nors labai dažnai gaminame kartu - taip mums smagiau. O kai tingim abu, nueinam kur nors pavalgyt arba užsisakom picas ir tinginiaujam biggrin.gif


mes irgi labai daznai gaminame kartu, nors savaitgaliais pusryciai yra vyro darbas, jis mane lepina. Jei as gaminu valgyt, tada jis tvarko virtuve, net neprasomas, jis nori padet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LauGėlė @ 2011 11 06, 10:59)
mes irgi labai daznai gaminame kartu, nors savaitgaliais pusryciai yra vyro darbas, jis mane lepina. Jei as gaminu valgyt, tada jis tvarko virtuve, net neprasomas, jis nori padet smile.gif


Žiūriu, tokia idėja savaitgaliams daugelyje šeimų populiari thumbup.gif
Atsakyti
kažkaip durnokai nuskambėjo man klausimas.....o kodėl jau reikia užjausti, ar esate įkalinta toj virtuvėj vyro ar kaip???
Atsakyti
QUOTE(arijanuska @ 2006 12 11, 23:54)
g.gif mes taip sukames darome valgyti,o jie gryze dar nepatenkinti,ka cia per koslena padarei
4u.gif


Mes esame taip pasidalinę pareigas ir biudžetą, kad vyras paprastomis dienomis perka maistą pusryčiams, pietums ir vakarienei (jis iš darbo grįžta anksčiau), o aš - išeiginėms dienoms. Kas perka, tas gamina, o kitas - padeda. Aišku, būna ir išimčių. Pavyzdžiui, šiandien jis tingėjo, tai į parduotuvę ėjau ir gaminau aš. Meniu dažniausia aptariame kelioms dienoms į priekį - jei vieną dieną lepinamės kepta šonine su bulvytėmis, kitą dieną valgome žuvį ir ryžius... Dar atsižvelgiam į tai, ką mėgsta kiti šeimos nariai. Pavyzdžiui, košelieną (šaltieną) mėgstam tik mudu su vyru ir viena iš dukrų, o juoduosius ridikus su grietine - visi. Todėl kai darau šaltieną (vyras jos negamina, tingi teliotis), būtinai padarau ir ridikų salotas, ir kiekvienas dedasi kiek ir ko nori.
Atsakyti
Juk vyrai geresni kulinarai, na aisku darbo dienom gal ir sudetingiau kazka paruost, bet savaitgaliais visda smagu pasisukinet
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 02 23, 18:07)
geeeras smile.gif
maniškis tai moka, bet niekada iniciatyvos nesiima-vaikystės traumos mirksiukas.gif
kartą su vyro sese užsibuvom mieste, sakau reikia grįžti, nes sėdi abu alkani.tai, sako-pasigamins.

Mano drauge taip visada daro, ir as per 5-6 metus niekaip negaliu suprasti,ar jos vyras neigalus ar kas jam yra, kad mirsta badu prie pilno saldytuvo g.gif
Nes as nesugalvociau namo eiti, nes maziukas matot alkanas.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arijanuska @ 2006 12 11, 22:54)
g.gif mes taip sukames darome valgyti,o jie gryze dar nepatenkinti,ka cia per koslena padarei
4u.gif

Pas mane trumpai ir aiškiai, nepatinka - nevalgyk, eik ir pasigamink biggrin.gif
Atsakyti