Įkraunama...
Įkraunama...

Vibro kėdutė ar sūpynės

Noreciau pasidometi, gal kas turite supuokles arba namines kedutes su vibro funkcija? Is pradziu galvojau pirkti kedute, bet drauge, kuri uzsienyje daug metu dirbo aukle sako, kad vaikai dievina automatines supuokles ir kad geriau pirkciau jas. Papasakokit, kas turite supuokles arba kedutes, kaip vaikai jose jauciasi? Ar patinka? O gal po to labai pripranta suptis? O gal kas turite ir abidvi ir galite palyginti?
Atsakyti
Mes turejom abi. Mano merginai supuokles nepatiko schmoll.gif visai schmoll.gif Pasededavo 10 minuciu ir viskas doh.gif O vibruojanti kedute pirmais menesiais buvo tikras issigelbejimas thumbup.gif thumbup.gif Mes turim tokia kuri atsilenkia i gulima pozicija, tai pirmais menesiais tik ten diena ir miegodavo. Su verkimu irgi apramindavo greitai thumbup.gif Plius vibracija padeda kai skauda pilvuka del duju ax.gif Plius gali vaika po visus namus nesiotis. As nesdavausi net i vonia... Ir dabar dar kartais tenka ax.gif


Siaip sako vieni maziukai labaiu megsta supynes kiti vibracija... g.gif 4u.gif


Mes dar naudojom vibruojancia kelionine pagalvele (neskirta specialiai vaikams) masinoje ar kai miegodavo savo lovytej prie sonuko. Kazkaip greiciau uzmigdavo ir ramiau miegodavo...


Dabar mums jau 6 men. ir keduteje nebemiegam, bet sedim valgant ar ziurint baby einstein 4u.gif Vibracija ijungiu tik kai skauda pilvuka... 4u.gif
Atsakyti
Maniškis supuoklėje,net nesėdi-nepatinka jam schmoll.gif sedėdavo anksčiau tik valgymo metu,o ir ta vibro nepasakyčiau,kad labai jaučiasi schmoll.gif .Laukiu vis dar kol mažas paaugs -tada gal ir pats užsimanys pasisupuot ax.gif
Atsakyti
mes tai naudojom supynes, tai vaikiukui labai patiko,net supdamasis užmigdavo,aš tai jas tikrai rekomenduočiau.Mums jos naudingos buvo iki 5 mėn.paskui nebenorėjo.Mes dar jas turim, galim pasiūlit.
Atsakyti
mes irgi turime supynes, labai dziaugiuosi kad jas isigijau nors kainavo nepigiai.. bet uztat dabar zymiai daugiau laisvo laiko man - glaiu ir po dusu paslysti ir kavos ramiai atsigerti.. vaikutis gali jose sedeti net iki valandos ir dauzyti kumstuku zaisliukus ar stebeti save veidrodyje..smile.gif
Atsakyti
O gali man kkas nors paaiskinti, ar supuokles ir sokliukas yra tas pats? Jeigu ne, tai kuo jie skiriasi?
Atsakyti
per si laika gal jau ir nusipirkai kazka is tu daiktu, bet as vios tiek pasisakysiu tongue.gif mes turim ir kedute ir supynes ir jos abi savotiskai idomios ir reikalingos. ta kedute nors ir vibruojanti as vibracijos nenaudojau. ji buvo labai patogi, kai dukryte buvo mazesne, o veliau nuo 5-6 men jai labaiu patinka supynes. bet kedute dar vis naudojam. joje valgome thumb_yello.gif geriausias variantas tai toks-maciau tokias supynes, kurios susideda ir is tos pacios kedutes. zodziu atlieka abejas funkcijas. tai tada nereikia ir mastyt. tik va ta daikta maciau airijoje, bet tikiu, ,kad ir lietuvoj kur nors imanoma rast biggrin.gif
Papildyta:
pamirsau pasakyt, kad supuokles ir sokliukas tikrai ne tas pat. supuoklese maziukas supasi biggrin.gif , o sokdynese sokineja. jei mes snekam apie tuos pat dalykus, tai sokdynes uzsikabina ant duru staktos, ten istatai mazyli ir jis sau sokineja biggrin.gif
Atsakyti
turiu abi. Sunelis nuo prigimties nekente kedutes su vibro funkcija...klyke tiesiog. O is supuoklio as negaledavau jo isimti. Tik idedavau ir iskart aprimdavo ir uzmigdavo su sypsenele...jam tai buvo lyg koks narkotikas. Supuokli tiek mylejo kad pasidare per sunkus batarejom supti bet visvien ten noredavo. Priklauso nuo tavo mazylio. Mano drauges mergaite atvirksciai myli tik sedyne su vibracija.
Atsakyti
Mes irgi turim ir supyne,ir vibro kedute. Kol buvo mazas,tai uzmigdyta ant ranku dedavau i vibro kedute miegoti. Supyne buvo idomi labai trumpam. Kai vaikas neramus,tai niekuo jo nesuzavesi...
Atsakyti
turiu dar dadeti kad kai kurios supynes supa i abi puses: Mano sunelis megdavo supima tik i Kare/desine, o jei ijungdavau supti pitmyn/atgal atpildavo piena ir verkdavo.
Sitoki mes gavom dovanu:
supuoklis
Atsakyti
sveikos mamytes...skaiciau kad daugas is jusu turi vibruojancias kedutes...mes ir tokios noretumeme bet niekur lietuvoje nerandame pirkti.nes musu dukryte sedi auto keduteje rami bet ji gan nepatogi nes nevisai gali judinti rankytes ir ji pas mus beveik sedinti tai stengiames ilgai joje nelakyti mazyles....gal kas gali pasakyti kur pirkote vibro kedutes...aciu biggrin.gif
Atsakyti
Reikia ieškoti vaikų prekėse, taip pat pažiūrėk pas mus skelbimų lentoje mamytės pardavinėja.
Atsakyti