Įkraunama...
Įkraunama...

Vibro kėdutė ar sūpynės

mačiau tokią kėdutę pard."kids planet"..kaina apie 250lt..ten geros firmos, bet brangu sakyčiau, nes ji tokia mažutė-greit lelius išaugtų..mes pirkom supynę "graco"firmos,dviejų greičių-299lt.brangu, bet visai faina..pratinas prie jos dabar biggrin.gif..tai ją galės ilgiau naudoti,kažkur iki 10kg..yra pusiau gulima, sėdima padėtis..
Papildyta:
...ir dar, toje parduotuvėje jos nebuvo..bet admin susisiekė su kitom parduotuvėm, kitose miestuose ir mums ją atvežė kažkur po 4dienų..
gali bandyt ir tu, gal ir tokių didesnių kėdučių turės su vibro.
Atsakyti
Žiūrėkite skelbiu.lt. Ten yra tokie etatiniai pardavėjai. Kaune yra "Jonelio kiemelis".
Bet dėl vibruojančių kėdučių, tai nežinau. Gydytojai yra labai skeptiškos nuomonės apie jas, geriau jau automatinės sūpynės, bet ir tai labai pripratinti nereikėtų.
Atsakyti
sveikos mamos biggrin.gif auginu 3men su biskiu savo klecka.turim viena bedele-uzmiega tik supuojamas,o problema ta kad jau nugara skauda nuo nesines nes ant ranku mazius nemiega g.gif blink.gif verysad.gif tik nesineje.galvoju isitaisyt kedute supuokle,bet kiek zinau kad jom ira nuroditas kokio svorio turi buti kudikis.maniskiam virs 7kg thumbup.gif ax.gif blush2.gif gal zinote kokios geriausios kedutes- supuokles?kokio svorio bunajos?noriu isitaisyti tokia kur nusiima tas krepsis kad galeciau kitur maziu nusinest rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Uzsispirele @ 2006 11 19, 10:55)
sveikos mamos biggrin.gif auginu 3men su biskiu savo klecka.turim viena bedele-uzmiega tik supuojamas,o problema ta kad jau nugara skauda nuo nesines nes ant ranku mazius nemiega g.gif  blink.gif  verysad.gif  tik nesineje.galvoju  isitaisyt kedute supuokle,bet kiek zinau kad jom ira nuroditas kokio svorio turi buti kudikis.maniskiam virs 7kg thumbup.gif  ax.gif  blush2.gif gal zinote kokios geriausios kedutes- supuokles?kokio svorio bunajos?noriu isitaisyti tokia kur nusiima tas krepsis kad galeciau kitur maziu nusinest rolleyes.gif

sveika
mes turėjom Hauck supynes,tai labai man padėjo,nes dukra buvo tikra rankinukė,įdėdavau į tas supynes ,ten du grečia, muzikėlės,vaikui labai patikdavo ir pamiegodavo ir pažaisdavo,jos nelabai sunkios tai nešdavausi į virtuvę karu pietus darydavom smile.gif
mūsų supuoklės buvo skirtos berods iki 11kg.
Atsakyti
QUOTE(*Lina* @ 2006 11 19, 15:35)
sveika
mes turėjom Hauck supynes,tai labai man padėjo,nes dukra buvo tikra rankinukė,įdėdavau į tas supynes ,ten  du grečia, muzikėlės,vaikui labai patikdavo ir pamiegodavo ir pažaisdavo,jos nelabai sunkios tai nešdavausi į virtuvę karu pietus darydavom smile.gif
mūsų supuoklės buvo skirtos  berods iki 11kg.

Mes turim supynes iki6 mėn. 9 kg. Jėga.
Atsakyti
o is pradziu maziukai nebijojo tu supiniu kai idejot? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Uzsispirele @ 2006 11 22, 14:17)
o is pradziu maziukai nebijojo tu supiniu kai idejot? blush2.gif

Mūsų nebijojo, tik nesidomėjo nei lemputėmis, nei muzika. O paskui viskas ok.
Atsakyti
QUOTE(*Lina* @ 2006 11 19, 14:35)
sveika
mes turėjom Hauck supynes,tai labai man padėjo,nes dukra buvo tikra rankinukė,įdėdavau į tas supynes ,ten  du grečia, muzikėlės,vaikui labai patikdavo ir pamiegodavo ir pažaisdavo,jos nelabai sunkios tai nešdavausi į virtuvę karu pietus darydavom smile.gif
mūsų supuoklės buvo skirtos  berods iki 11kg.

o kiek kainavo tos Hauc supynes?
Atsakyti
Mes turim fisher-price vibro kedute, va tokia
http://www.fisher-pr...1...b&pid=35264

siaip ilgai maniskis nepasedi, kokia 20-30 min. bet pavalgyt, nusipraust ar da ka greit atlikt laiko pakanka. Pirkom Jonelio kieme.
Atsakyti
Reikia jūsų patarimo: ką geriau pirkti tokiam mažyliui: vibro kėdutę ar sūpynes? Kas labiau patiko jums? O gal nė vienas iš šių daiktų nėra reikalingas ir neramina kūdikio, taip kaip rašoma g.gif
Atsakyti
Mums tai labai pravercia kedute (turim FP kuri iki 18kg). Kai mazesnis buvo nenoredavo guleti, tai kedute buvo issigelbejimas. Nesdavausi ir i virtuve. Joje ir pats pasisupdavo, o kai pradejom valgyti koses tai l. gerai maitinti (turim ir maitinimo kede) Vibro tai ir nenaudojam, kartais vyr. brolis ijungia lotuliukas.gif tai maziukas l. nustebes buna. Aisku supynes geras daiktas, taciau paskui save ju nepritampysi ir ar ilgai tu jas naudosi g.gif
Atsakyti
As siulau pirkti geriau vibro kedute, ji labai patinka vaikuciui, o ir man ji tikras issigelbejimas, nes diena maniskis mazai miega, o vienas buti lovytej nenori. keduteje isitaiso kaip tuzas ir patenkintas sedi, kai pasimuisto ji pradeda lengvai suptis, tai mano Rokuciui baisiai patinka. Nusinesu vaika ten, kur pati esu ir galiu dirbti visus darbus. Mes turim baby bjorn kedute, ji gal kiek brangesne, bet kokybe puiki, tinka vaikuciui nuo pat gimimo, lengvute, zodziu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti