Įkraunama...
Įkraunama...

Vibro kėdutė ar sūpynės

mes turim supynes, tai galiu pasakyti, kad suptis sūnelis nelabai mėgsta, bet sėdi jose. tikrai geras daiktas thumbup.gif
Atsakyti
Mes irgi turim FP vibro kedute, labai esam patenkinti. Musiskis irgi gulet nemegejas, tai sedi, supuojasi, stebi aplinka. Kedute lengva, galima pernesti kur reikia. Zodziu thumbup.gif , o supyniu neturim, bet man rodos vibro kedute mobilesne ir pigesne, todel as uz ja.
Atsakyti
Turbūt nuo vaiko priklauso, o galbūt ir nuo vaiko amžiaus. Maniškę pasodinom į vibro kėdutę svečiuose, tai vaikas net išsigando, visai jai nepatiko tas virpėjimas. Be to man pačiai ji pasirodė nemalonus, tiesiog per smegenis trenkia... Taigi aš už supynes. Tiesa ir jų mes neįsigyjom, bet pasisupti žaidimų aikštelėse mažutei labai patinka. Aš siūlyčiau neapsikrauti daiktais ypač jei gyveni bute. Vaikas greitai auga ir tai kas patinka šiandien po savaites jau gali nebepatikti.
Atsakyti
Mes turejom supynes tai nepakeiciamas daiktas buvo,gaila ,kad taip greit isaugom verysad.gif kas del pasinesiojimo tai is vieno kambario i kita jas laisvai gali nest,aisku jos gal ir daugiau vietos uzima ,bet ir komfortas jose didesnis.Supimas visdelto skiriasi nuo vibracijos 4u.gif ax.gif
Atsakyti
O mes turim vibro kedute, vibracija jungiam retai, patinka tik kad vaikui sujudejus ta kedute linguoja tai ir spardosi sau atsisedes ir supasi. jau truputi vaikiui ji atsibodo bet kartais pravercia
Atsakyti
gal zinot kur galima isigyt vibro kedute?
Atsakyti
Vaikui 11 dienų. ar galima sodinti į naminę kėdutę??? ar nepakenksim stuburiukui??? kaip ilgai galima laikyti???


ačiū 4u.gif
Atsakyti
Siaip vaiku chirurge pazistama mums pabreze, kad tik per anksti nesodintume, nes iskryps stuburas, tai bus problemu. O toks mazas dar gi ir galvytes nenulaiko. Jam dar gulet ir miegot. Aisku, jums patiems geriau spresti. smile.gif
Atsakyti
mes sodinom nuo menesiuko, bet neilgam, nes labiau norejo ant ranku buti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agno @ 2007 01 15, 23:29)
Vaikui 11 dienų. ar galima sodinti į naminę kėdutę??? ar nepakenksim stuburiukui??? kaip ilgai galima laikyti???
ačiū  4u.gif


Mes saviškį iki 2 - 3 mėn. pusiau gulom dėdavom į nešioklę tik tuo atveju, jei reikdavo kur nors vežtis. Manau, pirmus mėnesiukus reikia mažylius labiau pasaugoti. O pertraukas rekomenduojama daryti ne rečiau kaip kas 1 val. ir didesniems vaikiukams, kol jie patys tvirtai nesėdi rolleyes.gif
Atsakyti
na,ta kedute faktiskai gulom gaunasi. nevisai,bet zymiai maziau sedom nei kad pvz nesiokleje.. g.gif
Atsakyti
Tos kurios visiskai gulom ( kur tiesi nugara ) i tas galima , nurodoma ant pacios kedes juk nuo kiek laiko naudojama .
Atsakyti