Įkraunama...
Įkraunama...

Sąnariai

O as maniau cia vienintele tokiam amziuj sanariu skausmais skundziuosi... sad.gif Zinau viena labai gera buda, bet jam reikia drasos! Taigi, nuvaziuokit prie skruzdelyno, padekit ant jo lengvai rankas ir leiskit skruzdelems ant ju ropot. Jausmas truputi grauziantis (dar ir baime savo duoda tongue.gif ), bet skauda tikrai nera! Na ir palaikykit kiek galit. Kuo dazniau kartosit procedura tuo geriau sanariukams bus! Veikimo principas toks, kad skruzdelytes prakanda oda ir suleidzia savo rugsti kuri efektyviai gydo! (nuo jos ir grauzia) Metodas tikrai labai senas ir labai efektyvus! As pirma karta ziauriai bijojau, bet ziuriu mama rankas ikiso, tai tada ir as drasiai. wink.gif Beje jei ant ranku yra zaizdeliu, tada geriau palaukit kol uzgis, nes kitaip ta vieta gali labai grauzti. Po proceduros ranku iskart neplauti!!!
Sekmes! smile.gif
Atsakyti
QUOTE (smike @ 2004 10 27, 15:29)
O as maniau cia vienintele tokiam amziuj sanariu skausmais skundziuosi... sad.gif Zinau viena labai gera buda, bet jam reikia drasos! Taigi, nuvaziuokit prie skruzdelyno, padekit ant jo lengvai rankas ir leiskit skruzdelems ant ju ropot. Sekmes! smile.gif

Zinau ta buda, bet cia kam rankas skauda. O ka radyt kai visus sanarius skauda? Beje kokiu metu laiku reikia pas skruzdelytes eiti?
Atsakyti
Mano rekomenduoti tepalai kainuoja 10-20 lt kiekvienas, dar gerai menovazinas-bet čia irgi senovinis vaistas.Iš geriamų vaistų aš geriu inflamac(tikiuosi tiksliai užrašiau pavadinimą).Sėkmės susitaikant su skausmu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (iga @ 2004 10 27, 15:49)
Zinau ta buda, bet cia kam rankas skauda. O ka radyt kai visus sanarius skauda? Beje kokiu metu laiku reikia pas skruzdelytes eiti?

Geriausia pavasari ir vasara tokias proceduras daryt. wink.gif Jei skauda ne tik rankas tai atsisesk ant skruzdelyno su laikrasciu ir procedurinkis laugh.gif Na o jei rimtai tai manau, kad vistiek verta kist rankas, nes juk tos tugsties i organizma bendrai patenka!
Atsakyti
QUOTE (iga @ 2004 10 27, 15:02)
O kas tas tonzilitas, kaip ji nustate?
Man nustatytas reumatoidinis artritas.Labai skauda sanarius, juos deformuoja ir t.t. Jau nezinau nei kur tirtis, nei ka daryt.

Tonzilitas dar kitaip vadinasi angina, o nustatė ją kardiologė, nuėjau pas ją, nes man pradėjo skaudėt širdies plote.
Atsakyti
Nuo reumatoidinio artrito jau jokios operacijos nepadės sad.gif
Aš pati labai bijau, kad man jis neišsivystytų, jau beveik metai kaip sergu reaktyviu artritu, o jis gali pereiti į reumatoidinį artritą. O padaryti daugiau nieko ir negali, nėra efektyvaus gydymo. O dėl geriamų vaistų skausmui malšinti, tai tas past diklofenakas tik kitais pavadinimais ir kitom kainom wink.gif Suradau visų jų pavadinimus:

Allvoran
Cataflam
Diclac®
Diclo
Dicloberl
Dicloberl®
Dicloberl® Retard
Diclomax
Diclomelan
Diclonac
Diklonat® P
Feloran
Flogofenac
Inflamac
Majamil®
Naklofen®
Naklofen® duo
Naklofen® Retard
Olfen®
Ortophenum
Rewodina
Veral®
Voltaren®
Atsakyti
zinau toki recepta. aisku jis sanariu ligu neisgydo, bet profilaktiskai gerai pagert.
30 lauro lapeliu susmulkinti rankomis
0.5 litro vandens uzvirti ir sumesti lapelius, tada dar pavirti 10 min.
reikia gerti 7 dienas, po 150 ml tris kartus per diena.

ir dar gerai gerti gliukozamina. jis irgi padeda...
Atsakyti
[quote=zirzliuke,2005 02 25, 16:03]
zinau toki recepta. aisku jis sanariu ligu neisgydo, bet profilaktiskai gerai pagert.
30 lauro lapeliu susmulkinti rankomis
0.5 litro vandens uzvirti ir sumesti lapelius, tada dar pavirti 10 min.
reikia gerti 7 dienas, po 150 ml tris kartus per diena.

Va va va, apie lauro lapelius mama kazka minejo. Reiks pabandyti, o tai nusibodo kamuotis verysad.gif
Atsakyti
As taip pat su sanariais kankinuosi nuo 12 metu... Kas bus kai bus 60...

Nescia vos is lovos islipdavau, kaip geldavo visus koju sanarius...

Bet dabar jau kuris laikas perdaug sanariu nejausiu.
Labai gerai pasidaryti DIMEKSIN kompresus. Butina skiesti! Bet cia rusiskas vaistas, tai net nezinau ar dabar jo yra vaistineje - as turiu is seniau. As imu sauksta dimeksino ir sauksta vandens - sudrekinu skudureli ir dedu 15-kai minuciu ant skaudamos vietos.Ant virsaus celofano. Po to idealu patepti kokiu Diclak - man gydytojas aiskino, kad Dimeksinas isiskverbia giliai ir pagerina kito vaisto isiskverbima. Tik jei oda labai jautri, reiktu skiesti dar daugiau, laikyti trumpiau,nes gali sukelti odos niezuli. Jei nepatingesite nors tris dienas iseile, o jei dar po 2 kartus - tikrai skausmas praeina.
Atsakyti
QUOTE(zirzliuke @ 2005 02 25, 15:03)
zinau toki recepta. aisku jis sanariu ligu neisgydo, bet profilaktiskai gerai pagert.
30 lauro lapeliu susmulkinti rankomis
0.5 litro vandens uzvirti ir sumesti lapelius, tada dar pavirti 10 min.
reikia gerti 7 dienas, po 150 ml tris kartus per diena.

ir dar gerai gerti gliukozamina. jis irgi padeda...

Zinau ir as ta recepta,bet noriu perspeti visas,kad lauro lapeliai labai kenkia inkstams.Pries vartodamos butinai pasitarkit su gydytoja.
Atsakyti
Čia visos kalba apie skirtingus sąnarių sutrikimus, kurių priežastys skirtingos, tik simptomai (skaudėjimas) daugmaž panašūs. Vienas dalykas - reumatinis artritas, kitas - vadinamoji artrozė, kai ima rastis "ataugos" (dažniausias variantas). Apie kurį kalbat? Man kinoziterapeutė buvo paskolinusi brošiūrėlę apie sąnarių ligas (nusiskenavau ir dabar turiu savo kopiją) - tai ji labai pravertė, nes lyginant visus galimus atvejus galėjau tiksliai nusistatyti, kuris yra mano atvejis, o tuo pačiu ir rasti priemonių gydytis. Kodėl visos kalba apie skausmo sumažinimą arba panaikinimą? Perspektyva visą likusį gyvenimą taip ir rūpintis, kaip tą skausmą mažinti manęs kažkodėl neviliojo ir nevilioja. Tiesą sakant, tai ir toj brošiūrėlėj, ir poliklinikoj visi vienu balsu dėsto, kad priemonių pašalinti priežastį nėra biggrin.gif , bet aš patyrinėjau - ir dabar mano artrozė jau neatrodo neįveikiama, o skausmo apskritai beveik nebūna (aštraus, nebent jaučiu, kaip deformuotos sąnario dalys duoda apie save žinoti, bet tai ne skausmas, o tiesiog pojūtis). O pirmąsias užuominas davė kinezioterapeutė, kalbėdama apie pratimus, bet tie poliklinikiniai pratimai - daug darbo-mažai naudos. Susiradau tokių, su kuriais darbo mažai, bet naudą iškart pajutau, ir ne tik sąnariams. Bet, turiu pasakyti, kad juos daryti reikia kas dieną, o iki tol dar ir išmokti judesių trajektorijas, todėl reikia gerai pasverti, ar rinktis perspektyvą su stiprėjančia artroze, bet turėti tiek pat laiko viskam, kaip iki šiol, ar imtis reikalo iš esmės visų kitų reikalų sąskaita. Man šis pasirinkimas buvo pats sunkiausias, gal net ir už sąnarių skausmus sunkesnis smile.gif
Atsakyti
nu vo, as paveldejau is mamos ta nelemta artritaa..;( man jau pora meteliu suka,skauda sanarius,.,.,.ypac rieso, alkunes,pirstus.... nauduoju toki langeta, kad nesilakstytu, atrodo kaipppirstine. brolis is uzsienio atveze tokius gerus vaistus su MSM, tabletes ir stebyklinga toki pat krema. vadinasi Clucosamine chondrotin MSM. tikrai labai geras.
Atsakyti