Įkraunama...
Įkraunama...

Ricinos aliejus

QUOTE(jufka @ 2007 08 08, 14:46)
na del sukavimosi nezinau ar padeda bet as ji naudoju nuo plauku slinkimo ir seip labai silpnuciai mano plaukai po dazymo tai labai gerai atgaivina  rolleyes.gif

nepakenktu ir man pastiprinti g.gif bo krenta plaukai po plovimo...o tepti daug?saknis ar visus palukus?man tada bonkutes ant poros kartu teuzteks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wittnita @ 2007 08 08, 15:10)
nepakenktu ir man pastiprinti g.gif  bo krenta plaukai po plovimo...o tepti daug?saknis ar visus palukus?man tada bonkutes ant poros kartu teuzteks lotuliukas.gif


Bijau, kad išsitepus visus plaukus ir šaknis teks sunaudot pusę bonkutės šampūno tongue.gif
Atsakyti
o man ricinos aliejus nepatiko, jis tikriausiai tinka tik laaaabai jau sausiems plaukams, nes kitaip riebaluoti lieka doh.gif kartais tik siektiek pries plovima galus patepu, bet ir tai nesu patenkinta. Labiau jis man tinka blakstienoms priziuret.
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2007 08 09, 14:54)
o man ricinos aliejus nepatiko, jis tikriausiai tinka tik laaaabai jau sausiems plaukams, nes kitaip riebaluoti lieka  doh.gif  kartais tik siektiek pries plovima galus patepu, bet ir tai nesu patenkinta. Labiau jis man tinka blakstienoms priziuret.

blakstienoms tai ciki thumbup.gif nu patepliojau saknis ir galus...ziuresim ax.gif siap as kasdien galva plaunu, ypac kai toks karstis, tai tas riebalavimas man ne itin svarbu....svarbu kad pastiprintu truputi g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wittnita @ 2007 08 10, 14:31)
blakstienoms tai ciki thumbup.gif  nu patepliojau saknis ir galus...ziuresim ax.gif  siap as kasdien galva plaunu, ypac kai toks karstis, tai tas riebalavimas man ne itin svarbu....svarbu kad pastiprintu truputi g.gif  4u.gif


na jei kiekviena diena tai suprantu, o as kai plaunu tik 2, daugiausiai 3 kartus per savaite tai man neiprasta kad jie riebaluoti smile.gif 4u.gif
P.s man asmeniskai daug geriau naudoti aliejukus is naujosios bermunes. Siuo metu naudoju jojobos alieju smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dezdemona*: 10 rugpjūčio 2007 - 13:47
QUOTE(Dezdemona* @ 2007 08 10, 14:46)

P.s man asmeniskai daug geriau naudoti aliejukus is naujosios bermunes. Siuo metu naudoju jojobos alieju smile.gif



Kas tas naujosios bermunes? smile.gif Ir taip ir anaip skaitau ir nepagaunu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Indere @ 2007 08 10, 15:36)
Kas tas naujosios bermunes? smile.gif Ir taip ir anaip skaitau ir nepagaunu blush2.gif

aga, kas tai yra? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wittnita @ 2007 08 10, 15:39)
aga, kas tai yra? g.gif  ax.gif

Nueik i internetini psl www.naujojibarmune.lt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reda318: 10 rugpjūčio 2007 - 15:21
O kiek kainuoja tie aliejai? ir kokia talpa? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(a_i_s_t_e @ 2007 08 11, 00:16)
O kiek kainuoja tie aliejai? ir kokia talpa?  ax.gif

neatsimenu tiksliai, mazesnis buteliukas atrodo 12 lt, didesni apie 30...
Atsakyti
QUOTE(emdzey @ 2007 08 03, 01:49)
kosmetinis zibalas neturi kvapo.... schmoll.gif  blink.gif bent jau kur as vaistinej esu pirkusi..


kosmetinis žibalas tikrai nesmirda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2007 08 10, 15:46)
P.s man asmeniskai daug geriau naudoti aliejukus is naujosios bermunes. Siuo metu naudoju jojobos alieju smile.gif


nu ir kaip tau jojobos aliejus?
barmunes puslapy jau labai isgirtas ir parasyta kad ypac tinka galvos odai ir plaukams rolleyes.gif
planuoju pirkt kai uzbaigsiu kokosu ax.gif
Atsakyti