Įkraunama...
Įkraunama...

Ricinos aliejus

QUOTE(pepė @ 2007 09 29, 17:56)
planuoju pirkt kai uzbaigsiu kokosu ax.gif


o kur pirkai sita ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 09 29, 23:12)
o kur pirkai sita  ax.gif

VCUP'e, kosmadoj smile.gif
reikia ieskoti prie visokiu idegio kremu ir pan 4u.gif
Atsakyti
buwot chia uzhisimine kad plakstienom naudojat...tai kiek laiko laikot ant plakstienu...?ar nenuplaunat? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sharune: 30 rugsėjo 2007 - 22:07
QUOTE(Sharune @ 2007 09 30, 23:06)
buwot  chia uzhisimine kad plakstienom naudojat...tai kiek laiko laikot ant plakstienu...?ar nenuplaunat? ax.gif  blush2.gif


Aš tai naudoju vakare tai išsitepu o eidama miegoti nusiplaunu na skaitosi palaikau kokias ~ 2 valandas ax.gif kiek žinau kitos ir per naktį laiko rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, nusipirkau vat ricinu aliejaus, bet suabejojau, parasyta, kad jis geriamas nuo zarnyno ligu. ar tiks jis mano blakstienom tepti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nicollette @ 2008 03 03, 22:28)
Sveikos, nusipirkau vat  ricinu aliejaus, bet suabejojau, parasyta, kad jis geriamas nuo zarnyno ligu. ar tiks jis mano blakstienom tepti?  g.gif



zinoma, kad tiks, jis pats naturaliausias smile.gif As laikau per nakti, beje neseniai kai man dare kosmetologe makijaza sake mano labai sveikos, nesausos blakstienos blush2.gif Tad as dabar dar dazniau jas palepinu nail.gif

Tik patarimas -atidziai nuvalyti pries dazant tusu lens.gif
Atsakyti
Su ricinos aliejum tepdavau blakstienas....man buvo thumbup.gif Paimdavau sena tuso buteliuka, ji gerai isplaudavau, kad neliktu dazu ir ipildavau ricinos aliejaus. Ir taip kas vakara tepdavau su sepeteliu. O dar ji ir plukams naudoju. Kartais vakare issitrinu plaukucius ir galva, palieku visai nakciai, o ryte isplaunu...arba darau kauke is kiausinio trynio, medaus, ricinos aliejaus. Siandien dar brendzio ipyliau...laikysiu kelias valandas ir ziuresiu kas gausis...nes brendzio pyliau pirma karta unsure.gif
Atsakyti
ir aš va sėdžiu su ta ricina ant galvos lotuliukas.gif

nu žiūrėsiu, kas bus.
Atsakyti
nu ką, džiūna sėkmingai plaukai, aš juos dar po to su actu praskalavau su haš du o. Ir nebedžiovinau fenu, keista, bet ir be feno jie purūs wink.gif tik dar actokvapelis neišgaravo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nicollette @ 2008 03 04, 00:28)
Sveikos, nusipirkau vat  ricinu aliejaus, bet suabejojau, parasyta, kad jis geriamas nuo zarnyno ligu. ar tiks jis mano blakstienom tepti?  g.gif


Naudoju ricinos aliejuka apie 6 metus - mamai patare drauge, tai as dar paaugle budama pradejau tepti biggrin.gif Rezultatas : blakstienos ilgos, tamsesnes, o issidazius tusu is viso thumbup.gif
Tepu ir antakius - tai kosmetologe vis giria, kad tvirtas ir sveikas plaukas blush2.gif
Bet as nenuplaunu - droge nusipirkau sepeteli ir pamirkau ricinos buteliuke, nubraukiu i krastus ir tepu plonu sluoksniu smile.gif
Rezultatus pamatysi po kokio menesiuko - tik nepamirski kas vakara tepti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bird @ 2006 12 12, 19:08)
Norėjau pasiklaust ar čia tas pats kur skirtas gert (niu kaip vaistas geriamas naudojamas), ar būna koks nors kitoks speceliai plaukam? Nes kai klausiau vaistinėj tai turėjo tik tokį geriamą, vadinasi ricinos aliejus rolleyes.gif  g.gif  4u.gif

As tai kai pirkau ta ricinos alieju tai manes klause ar kosmetinio ar kokio noriu. Tai sakiau kosmetini biggrin.gif isai tokioje stiklinej, tamsioj, nedideleje, bonkuteje.
Atsakyti
O dbr ricinos aliejų pradėjau ir plaukų galiukams naudoti - prieš plovimą - šaknis tepu "dzintars", pačius plaukus alyvuogių aliejumi (arba majonezu), o galiukus - ricina arba jojoba - žodžiu, kas kartą "miksuoju" ir man bis.gif
Atsakyti