Įkraunama...
Įkraunama...

Ricinos aliejus

QUOTE(doufyl @ 2008 05 05, 20:20)
citrina nešviesina plaukų? aš ant tamsių prisibijočiau..

Sviesina. Pas mane ne visai tamsus, tai jau kuri laika perskalauju plaukus parugstintu citrina vandeniu ir jie sruogom svieseja. Bet as nepykstu, busiu pasviesinta biski biggrin.gif Beje naturalius plaukus gerai sviesina, o kas dazo tam jau beda butu.
Atsakyti
Aš kelis lašus įspaudžiu - man lyg nešviesina g.gif
Atsakyti
Jei keli lasai, tai tikrai nenusviesins 4u.gif
Atsakyti
Sveikos wink.gif norejau paklausti,ar uzsitepus ricinos alieju ant antakiu ir blakstienu reikia nuplaut?kiek laiko ji reikia laikyt?
Atsakyti
QUOTE(ebony @ 2008 10 01, 14:52)
Sveikos wink.gif norejau paklausti,ar uzsitepus ricinos alieju ant antakiu ir blakstienu reikia nuplaut?kiek laiko ji reikia laikyt?


As uzsitepu pries einant miegoti..smile.gif Per nakti isigeria ir blakstienos buna labai labai grazios bigsmile.gif thumbup.gif Tik vienas kartas nepades, reiketu panaudoti ilgiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvėriukė @ 2008 05 08, 17:41)
Jei keli lasai, tai tikrai nenusviesins  4u.gif

Man pašviesindavo natūralius plaukus biggrin.gif Beje, kiek žinau, citrinos sultys turi ir sausinantį poveikį g.gif
Atsakyti
QUOTE(mergytia @ 2006 12 29, 15:13)
4u.gif  priesh plovima ishtepu plauku galiukus arba plaukus nuo ten kur jau susiima i ranka, nes kiek girdejau su ricina viena negalima nuo shaknu tept, ir ishtepu plaukus tada apvynioju su maisheliu ir uzhsidedu kepure arba rankshluosti palaikau 15min ir ishplaunu su shampunu.... biggrin.gif

dar yra vienas metodas plaukams...tai su actu... po plovimo puse stiklines acto su puse l vandens ir tokiu mishiniu nuskalaut plaukus...ishpradziu jauciasi kvapas bet paskuij kol ishdziusta ishsigaruoja ir buna  thumbup.gif  plaukuciai blizga ir buna shvelnuciai  thumbup.gif

padeda?
Atsakyti
QUOTE(Ilgakoja @ 2008 10 02, 22:32)
As uzsitepu pries einant miegoti..smile.gif Per nakti isigeria ir blakstienos buna labai labai grazios bigsmile.gif  thumbup.gif  Tik vienas kartas nepades, reiketu panaudoti ilgiau 4u.gif



niu as cia prisiskaiciau koks geris tas ricinos aliejus, tai ryte begau jo pirkti bigsmile.gif o darbar sedziu issitepus blakstienas rolleyes.gif ir erzinu savo vaikina kad turesiu ilgas ir veslias blakstienas.. galesiu mirkseti ir vilioti kitus bigsmile.gif biggrin.gif o ryt sakiau ir plaukus reiks bandyti patepti mirksiukas.gif
o jis padeda ir nuo plauku slinkimo ir tarkim kai saknis tepi tai greiciau auga? bent jau taip supratau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasssyte @ 2008 11 07, 21:25)
niu as cia prisiskaiciau koks geris tas ricinos aliejus, tai ryte begau jo pirkti  bigsmile.gif  o darbar sedziu issitepus blakstienas  rolleyes.gif  ir erzinu savo vaikina kad turesiu ilgas ir veslias blakstienas.. galesiu mirkseti ir vilioti kitus  bigsmile.gif  biggrin.gif  o ryt sakiau ir plaukus reiks bandyti patepti  mirksiukas.gif
o jis padeda ir nuo plauku slinkimo ir tarkim kai saknis tepi tai greiciau auga? bent jau taip supratau...  ax.gif


Na kazin ar padeda nuo slinkimo g.gif Bet labai tinka sausiems plaukam... mirksiukas.gif Drekina labai thumbup.gif
Atsakyti
na vaikystėj ir aš bandžiau su ricinos aliejum blakstienas terlio, bet kiek jau dievulis davė, daugiau turbūt nepasidarė biggrin.gif o va plaukų, tai nebent l.sausi, bet kitaip tai neterliočiau, čia tas pats, kas su svogūno sultim kaukę daryt doh.gif
Atsakyti
O aš prieš kokius du metus darydavausi kaukę ricinos aliejus + citrinos sultys, bet jokio poveikio nepajauciau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgakoja @ 2008 11 08, 03:59)
Na kazin ar padeda nuo slinkimo  g.gif  Bet labai tinka sausiems plaukam... mirksiukas.gif  Drekina labai thumbup.gif



jeigu blakstienas padaro stipresnias ir daugiau priauga ju, tai kodel to negaletu buti su plaukais?
Atsakyti