Įkraunama...
Įkraunama...

Ricinos aliejus

Labas vakaras smile.gif o kuo butent naudingas ricinos aliejus? Stiprina plaukus? Gal kartais ir galiukams sausiesms ir luzinejantiems padeda? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(S.Ievute @ 2008 04 30, 20:24)
Labas vakaras smile.gif o kuo butent naudingas ricinos aliejus? Stiprina plaukus? Gal kartais ir galiukams sausiesms ir luzinejantiems padeda? smile.gif


g.gif o sia tema skaitei?
Atsakyti
QUOTE(cherry11 @ 2008 04 30, 15:57)
taip taciau ricinos aliejuka galima patepliojus palikti apie15 min nes po to pkaukuciai kieti pasidaro unsure.gif taciau jai palieki bent 10minuciu plaukuciai buna minksti ir blizgus wub.gif o blakstienos patankejo ir paaugo tikrai thumbup.gif

Nu as esu ricinos alieju ir kelias valandas laikius.....niekas man nesukietejo g.gif O siaip kazi ar per 10 minuciu plaukai gauna is aliejaus naudingas medziagas....manau kokio bent pusvalandzio reiketu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 30 balandžio 2008 - 20:50
QUOTE(dovzil @ 2008 04 30, 22:49)
Nu as esu ricinos alieju ir kelias valandas laikius.....niekas man nesukietejo  g.gif O siaip kazi ar per 10 minuciu plaukai gauna is aliejaus naudingas medziagas....manau kokio bent pusvalandzio reiketu  unsure.gif

man tikrai kai palaikydavau apie pusvalandi, plaukai tapdavo kieti kaip siaudai verysad.gif paimdavau galiukus tai vos netraskedavo.daugaiu niekad nelaikau ilgiau nai 10minuciu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(cherry11 @ 2008 05 01, 21:36)
man tikrai kai palaikydavau apie pusvalandi, plaukai tapdavo kieti kaip siaudai verysad.gif paimdavau galiukus tai vos netraskedavo.daugaiu niekad nelaikau ilgiau nai 10minuciu schmoll.gif

Kazkas ne taip su tavo aliejum unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 05 01, 23:37)
Kazkas ne taip su tavo aliejum  unsure.gif

na nezinau.va nusipirkau nauja, toki pati gal geresnis bus ax.gif
Atsakyti
Aš tai va dabar ricinos aliejų jau antrą kartą ant plaukučių laikau. Pirmą kartą laikiau apie tris valandas ir viskas gerai buvo, tik reikėjo 2 kartus su šampūnu perplaut, nes nelabai norėjo išsiplaut, o plaukučiai tai švelnūs, lengvi buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cherry11 @ 2008 05 01, 22:36)
man tikrai kai palaikydavau apie pusvalandi, plaukai tapdavo kieti kaip siaudai verysad.gif paimdavau galiukus tai vos netraskedavo.daugaiu niekad nelaikau ilgiau nai 10minuciu schmoll.gif


as ir karta pabandziau plaukucius su ricina pasitepliot, tiesa isitepiau tik galiukus nes saknis su kitu aliejuku tepliojus...tai net MB poto isigando, kas tau sako su galiukais nutiko blink.gif o jie kazkokie sausi pasisiause tai nusprendziau kad gal man jis nelabai tinka schmoll.gif arba tiesiog reikia su kazkuo maisyti nes ir isiplauna sunkokai doh.gif tai ricina naudoju tik blakstienom smile.gif
Atsakyti
Į bet kokį aliejų reikia ir truputį citrinos sulčių įspausti - padeda lengviau išplauti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 03, 22:12)
Į bet kokį aliejų reikia ir truputį citrinos sulčių įspausti - padeda lengviau išplauti mirksiukas.gif

Gal ne i alieju reikia ipilt.....o skalaujant plaukus i vandeni g.gif
Atsakyti
Aš tai prieš šildydamą savo "miksą" (alyvuogių ir ricinos aliejų - kol turėjau simonsijų dar) į jį įspauzdavau citrinos ax.gif

Kas dar kaip darote? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 04, 17:35)
Aš tai prieš šildydamą savo "miksą" (alyvuogių ir ricinos aliejų - kol turėjau simonsijų dar) į jį  įspauzdavau citrinos ax.gif

Kas dar kaip darote? bigsmile.gif

citrina nešviesina plaukų? aš ant tamsių prisibijočiau..
Atsakyti