Įkraunama...
Įkraunama...

Ricinos aliejus

Labai gerai ricinos aliejų su arganų sumaišius, plaukučiai tokie išsiplovus gražūs, purūs, naudoju ilgai natūralias kaukes, per du metus beveik 30cm ataugo, aišku, aš nei dažau nei tiesinu, naudoju viską natūraliai wink.gif
Atsakyti
Na vakar isbandziau kauke ricinos su kiausiniu, tai man nejo ne puses plauku istrinti, pradejo dziuti, gavosi kaip pyragas ant galvos, viskas trupejo doh.gif kazka matyt ne taip dariau blush2.gif siandiena bandau tiesiog maisyti ricinos alieju su vynuogiu kauliuku aliejumi ax.gif

Blakstienas tai pat pradejau tepti, laukiu rezultatu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2013 03 13, 18:26)
O jums lengvai išsiplauna kaukės su ricinos aliejumi? smile.gif

Man visai normaliai,lygiai taip pat kaip alyvuogiu ar argano aliejus issiplove smile.gif
QUOTE(vikaakiv @ 2013 05 03, 15:21)
Na vakar isbandziau kauke ricinos su kiausiniu, tai man nejo ne puses plauku istrinti, pradejo dziuti, gavosi kaip pyragas ant galvos, viskas trupejo  doh.gif  kazka matyt ne taip dariau  blush2.gif  siandiena bandau tiesiog maisyti ricinos alieju su vynuogiu kauliuku aliejumi  ax.gif

Blakstienas tai pat pradejau tepti, laukiu rezultatu  bigsmile.gif

Tik nepamirskite pasildyti aliejukus ir tepti pamaszuojant galvos oda mirksiukas.gif po to maiselis ir ranksluotis,ar silta kepure kur cia skaiciau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(skruzdė... @ 2013 05 03, 16:29)
Man visai normaliai,lygiai taip pat kaip alyvuogiu ar argano aliejus issiplove smile.gif

Tik nepamirskite pasildyti aliejukus ir tepti pamaszuojant galvos oda mirksiukas.gif po to maiselis ir ranksluotis,ar silta kepure kur cia skaiciau bigsmile.gif

O jei laikyciau pora valandu vakare ir palikciau per nakti? Ar geriau isplauti galva nakciai?
Atsakyti
QUOTE(vikaakiv @ 2013 05 03, 15:21)
Blakstienas tai pat pradejau tepti, laukiu rezultatu  bigsmile.gif

ir as tepu ax.gif tik skaiciau,kad i ricinos alieju dar reikia ipilti E vitamino aliejaus ir A vitamino aliejaus ir tada tepti blakstienas ir antakius smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vikaakiv @ 2013 05 03, 16:31)
O jei laikyciau pora valandu vakare ir palikciau per nakti? Ar geriau isplauti galva nakciai?

Ricinos alieju sako ner gerai laikyti ilgai,pakanka 1-2 val. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzdė...: 03 gegužės 2013 - 15:33
QUOTE(skruzdė... @ 2013 05 03, 16:32)
ir as tepu ax.gif tik skaiciau,kad ir ricinos alieju dar reikia ipilti E vitamino aliejaus ir A vitamono aliejaus ir tada tepti  smile.gif
Papildyta:

Ricinos alieju sako ner gerai laikyti ilgai,pakanka 1-2 val.  4u.gif

dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skruzdė... @ 2013 05 03, 16:32)
ir as tepu ax.gif tik skaiciau,kad i ricinos alieju dar reikia ipilti E vitamino aliejaus ir A vitamino aliejaus ir tada tepti blakstienas ir antakius smile.gif



Hmm, o aš tik vieną tepu g.gif Reikės pamėginti pamaišyti su aliejais, turinčiais minėtų vitaminų ax.gif
Atsakyti
O kaip del blakstienu? Jas tepant reikia sildyti aliejuka? Ir kiek laikyti? Ar butina nuplauti?
Atsakyti
QUOTE(vikaakiv @ 2013 05 03, 18:56)
O kaip del blakstienu? Jas tepant reikia sildyti aliejuka? Ir kiek laikyti? Ar butina nuplauti?

ne nereikia schmoll.gif as pries miega tepu ir per nakti jau laikau smile.gif
Papildyta:
turiu buteliuka prisimaisiusi ricinos su vitaminais ir teplioju...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzdė...: 03 gegužės 2013 - 19:21
Aš tai prieš miegą pasimaišau ir tepuosi ax.gif Vakar pradėjau maišyti, tai dabar lauksiu rezultatų bigsmile.gif
Atsakyti
Kadangi jau tepu ilga laika (tikrai neprisimenu kiek, gal kelis menesius) galiu girtis rezultatais:) Turiu mazame indelyje susimaisius ricinos ir mikdolu alieju (aisku nerafinuotus) tepu vakarais nusivalius makiaza, netepu tik kelias dienas i savaite kai nebunu pasidazius ar pan. Blakstienos labai sustiprejo, ypac vienos akies pasidare labai ilgos, kitos akies deja ne tiek kazkodel biggrin.gif bet net gera dazytis tusu kai nuolat graziai pasidengia, matai kad pilna blakstienu, nebera praretejusiu tarpu kaip seniau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramiele @ 2013 05 22, 20:55)
Kadangi jau tepu ilga laika (tikrai neprisimenu kiek, gal kelis menesius) galiu girtis rezultatais:) Turiu mazame indelyje susimaisius ricinos ir mikdolu alieju (aisku nerafinuotus) tepu vakarais nusivalius makiaza, netepu tik kelias dienas i savaite kai nebunu pasidazius ar pan. Blakstienos labai sustiprejo, ypac vienos akies pasidare labai ilgos, kitos akies deja ne tiek kazkodel biggrin.gif bet net gera dazytis tusu kai nuolat graziai pasidengia, matai kad pilna blakstienu, nebera praretejusiu tarpu kaip seniau smile.gif

jauciasi jauciasi drinks_cheers.gif mano apatines blakstienos patamsejo,net dazyti nebereikia thumbup.gif nes as kai pasidazau apatines blakstienas pastoviai issiteplioju,atrodau pavargusi,,o virsutines tikrai,kad tusas dengia geriau,matomai ju jau daugiau bigsmile.gif
Atsakyti