Įkraunama...
Įkraunama...

Ricinos aliejus

Ech...sestadienis... smile.gif MB nuo ankstyvo ryto buriuoja, saule sviecia, namuose viena, visa issibuzojus aliejais.. lotuliukas.gif ar gali but geriau smile.gif Db.rimtai, blakstienos, antakiai istepti aliejum o plaukucius maisiau alyvuogiu alieju su ricinos ir zibalu smile.gif daug kas mini kad su pastaruoju sunku isplaut, na bet del sveiku plauku jauciu verta pavargt thumbup.gif gal kuri galit pasakyt kaip tiksliai naudojat ricina naguciam??? ar pamirkot i ricinos vonele, ar tiesiog ismasazuojat kievienna naga ir is vidines puses, kiek iseina prieit? siaip zinau kad voneles lb.veiksmingos, net ir sildito alyvuogiu aliejaus, bet jau cacskintis lb.nesinori su tais bliudziukais, gal kuri praktisku patarimu turit, kaip apsukriau visas sias naguciu ir plauku kaukes atsilik su aliejukais? smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,noriu ir as prie jusu prisijungti. anksciau sesuo naudodavo ricina blakstienoms. tai sumasciau ir as panaudoti,gal atsigaus, nes apatinies blakstienos net praretejo man.
del plauku ir noriu jusu pasiklausti. skaiciau,kad cia forume,kad jis sausina. pas mane linke plaukai riebaluotis,tai gal dar pliusas bus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(alexkrist @ 2013 06 11, 13:56)
Sveikos mergaites,noriu ir as prie jusu prisijungti. anksciau sesuo naudodavo ricina blakstienoms. tai sumasciau ir as panaudoti,gal atsigaus, nes apatinies blakstienos net praretejo man.
del plauku ir noriu jusu pasiklausti. skaiciau,kad cia forume,kad jis sausina. pas mane linke plaukai riebaluotis,tai gal dar pliusas bus  bigsmile.gif


aš tepu blakstienas ricinos aliejum, išsiploviau tušo tubelę tuščią ir ten susipyliau:) ilgokai jau tepu,nakčiai, nusivaliusi makijažą, bet nieko ypatingo nepastebėjau biggrin.gif gal juodenės šiek tiek:) ir antakius tepu, tai jie tikrai pagražėjo:) veido odą ricina sausina,reikia ją maišyti su maitinančiu drėkinančiu aliejum, bet labai tinka riebios odos valymui nes 'riebalas pritraukia riebalą' tai aš delne sumaišau ketvirtadalį ricinos aliejaus ir 3/4 alyvuogių a ir masažuoju.po to nuplaunu prausikliu kad riebumo neliktų ir patepu drėkinančiu kremuku. plaukus sunku įtrinti ricina, ji lipni tokia, neskalsi, geriau pašildyti alyvuogių aliejuką galiukams ar per visą ilgį įtrint, o pačią galvos odą lb naudinga tepti ricinos aliejum,skatina plaukų augimą, pamasažuoti bent 5min kad suaktyvinti kraujotaką ir užvyniojus plėvelę susukti galvą į frotinį rankšluostį ir palikti nakčiai. tokios priemonės labai giliai įsiskverbia, turi akivaizdų poveikį, pabandykit mėnesį nepatingėt ir padaryt, ir svarbiausia nebrangu palyginus su visom tom sintetinėm kaukėm, tik aišku reiktų pirkti nerafinuotą aliejų. beje pažiūrėkit youtubėj yra daug video kuriuose merginos giria ricinų aliejų (castor oil) ir matuoja kiek jų plaukučiai paaugo thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, ar esate kuri nors per nakti laikiusios varnalesu alieju plaukams? Nesuerzino skalpo? smile.gif as ji laikau apie 3h jei galiu, tai viskas ok, bet galvojau kaip butu nakciai palikus? Siaip jis labai skatina plauku augima thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Prisiskaiciau temoje apie ricinos aliejaus nauda ir nusprendziau ir as isbandyti. Mano plaukai labai silpni, nemazai isslinko, bandysiu gydyti plaukucius smile.gif
Sakykit, ar ricinos aliejus bekvapis ? Kur perkate- vaistinese? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2013 07 07, 18:52)
Sveikutes 4u.gif
Prisiskaiciau temoje apie ricinos aliejaus nauda ir nusprendziau ir as isbandyti. Mano plaukai labai silpni, nemazai isslinko, bandysiu gydyti plaukucius smile.gif
Sakykit, ar ricinos aliejus bekvapis ? Kur perkate- vaistinese? smile.gif

Vaistinese, ekoparduotuvese. Turi sioki toki kvapa, bet nelabai ikyru.
Atsakyti
O aš ricinos aliejum tepu blakstienas ir antakius. Blakstienos paryškėjo, pailgėjo, o natūralūs mano antakiai juodi, tai dabar beveik net dažyt nereikia. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Panaudoju ricinos alieju blakstienoms ir antakiams, tai atrodo, kad tankesni, veslesni. O va plaukams kazkada bandziau, tai vonia uzkisau nuo isslinkusiu plauku. Mano plaukams jis aiskiai per sunkus, kaip ir varnalesu.
Atsakyti
naudoju dabar ricina , labai smarkiai patamsejo galvos plaukai....Visi klausia ar daziau....Jums taip nebuvo?
Atsakyti
QUOTE(Sumati @ 2013 08 06, 15:41)
naudoju dabar ricina , labai smarkiai patamsejo galvos plaukai....Visi klausia ar daziau....Jums taip nebuvo?


Kiek žinau, tai ricina kažkiek tamsina.
Pvz., man ant antakių ir blakstienų akivaizdžiai pasimato.
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2013 08 06, 14:52)
Kiek žinau, tai ricina kažkiek tamsina.
Pvz., man ant antakių ir blakstienų akivaizdžiai pasimato.

nes man tai ziauriai pasimate biggrin.gif reiks stabdyti
Atsakyti
Iki šiol naudojau tik blakstienoms ir antakiams, rezultatas aiškus. thumbup.gif , dabar reikės ir su plaukais kažką bandyt.
Atsakyti