Įkraunama...
Įkraunama...

Ricinos aliejus

Merginos, is kur perkat aliejukus plaukams? Kur geriausios kainos ir didesnis pasirinkimas? wub.gif
Atsakyti
as dedu ant plaukuciu tokia kauke- vienas ekologiskas kiausas, valgomasis saukstas ricinos aliejaus, puse valgomojo sauksto argano aliejaus. galima kokosu aliejaus ipilt. istepu visus plaukus, itrinu saknis, uzdedu ant galvos maisiuka, dar apvynioju ranksluosti ir laukau 40 min. pastoret gal nepastorejo plaukai, bet kad auga greiciau tai faktas. ir visa galva mazu atauganciu plaukuciu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif Gal kas naudojate Jamaikos juodąjį ricinų aliejų? Ar lengvai tepasi, ar gerai išsiplauna?
Atsakyti
QUOTE(ausrazs @ 2014 09 24, 13:52)
Sveikos, merginos  4u.gif Gal kas naudojate Jamaikos juodąjį ricinų aliejų? Ar lengvai tepasi, ar gerai išsiplauna?


Net nemaciau tokio, anksciau blakstienas tepdavau ricinos aliejumi, galiu pasakyt, kad lyg ir veikia. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos! Na mano istorija apie ricinos alieju tokia:
kai buvau paaugle mano teta pasakojo kad senais laikais naudodavo kiekviena sekmadieni pries pirti ricinos alieju ir plaukai buvo fantastiski. As paaugle buvau nelabai protinga ir patarimu neklausiau, kol su dazais plauku nesusigadinau ir nezinojau ko griebtis. Pradejau reguliariai naudoti ir po keliu metu mano plaukai grizo i pradine bukle lyg nebuciau dazius! thumbup.gif po kiek laiko nebereikejo ypatingos prieziuros , pamirsau, nebenaudojau kol neisvaziavau i siltus krastus ilgesniam laikui ir ten nuo saules ar ko taip issausejo kad siaubas ir dar is naujo pradėjau dažytis sviesiai... blush2.gif doh.gif
kadangi jau gerai uzdirbau tai pirkau brangias kaukes ir kerastase ir furterer ir visas kitas kur visko prirašyta kad jau baisus geris ir stebuklas ir nieko kaip siaudai taip siaudai. Vėl prisiminiau ricina, bet kadangi biski ispuikus tai nepirkau dar bandžiau brangias priemones. Galiausiai viskas nusibodo islaidaut kiek galima schmoll.gif tos kaukes nieko nepadeda trumpalaikis efektas! doh.gif
gryzau prie ricinos aliejaus to pacio is vaistines geriamo ir pradejau... Gryna tepu nuo vidurio plauku, skalauju du kartus sampunu ir tada balzama ir praėjo puse metu mano plaukai jau normalus! Svelnus, nesivelia, ir nenutrupejo galiukai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
daugiau nieko nebevaidinsiu su tuom kaukem, man tik naturalios priemones grazino plauku grozi 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kiek laiko Jus, NellyFurtado, laikote rizikos alieju istepus?
Atsakyti
QUOTE(drieziuxx @ 2014 10 03, 15:29)
Kiek laiko Jus, NellyFurtado, laikote rizikos alieju istepus?

Apie valanda arba dvi man paprastai gaunasi pries plovima, pvz issitepu tada einu pusryciu daryt, pavalgau, susiruosiu rubus ir einu plaut. O jei vakare ir ilgiau, pvz kol filma paziuriu laikau.
Atsakyti
Labas vakaras,

Nusipirkau ricinos aliejaus, draugė parekomendavo, kad padės nuo skilinėjančių plaukų galiukų... Skaitau ant etiketės, kad padeda nuo pleiskanų - gal kam teko susidurt, ar tikrai galėtų padėti? (vyrui galvą ištepčiau) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saturno_sesely @ 2014 10 03, 18:28)
Labas vakaras,

Nusipirkau ricinos aliejaus, draugė parekomendavo, kad padės nuo skilinėjančių plaukų galiukų... Skaitau ant etiketės, kad padeda nuo pleiskanų - gal kam teko susidurt, ar tikrai galėtų padėti? (vyrui galvą ištepčiau)  smile.gif


Didesni poveiki nuo pleiskanu turi argano aliejus, nors ir ricinos veikia tik leciau kiek pastebejau, tevukas gydesi
Atsakyti
Sveikos,

gal kuri esate ilgesnį laiką naudojusios juodujų ricinų aliejų?
Internete tai labai giriamas, įdomu ar iš tiesų jis jau toks stebuklingas g.gif
Atsakyti
as taip pat naudojau ricinu alieju 4u.gif
geras dalykas, bet labiausiai yzvelgiamas jo minusas tas kad sunkiai issiplauna, ir vistiek lieka riebaluoti plaukai.. tik po geru tryju dienu plovimo plaukai tampa tokie kokie turi but biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(perseja:) @ 2015 09 21, 09:25)
as taip pat naudojau ricinu alieju 4u.gif 
geras dalykas, bet labiausiai yzvelgiamas jo minusas tas kad sunkiai issiplauna, ir vistiek lieka riebaluoti plaukai.. tik po geru tryju dienu plovimo plaukai tampa tokie kokie turi but biggrin.gif


Tai pamaišykit su kitais aliejais, vieno netepkit, bus ne toks klampus smile.gif

Man tai puikiai išsiplauna, naudoju naturalų šampūną, kuris vos putoja, bet du kart perplovus, labai gerai išsiplauna ir priešingai - ne taip greit susiriebaluoja g.gif
Kaip kiekvienai skirtingai su tais aliejais smile.gif
Atsakyti