Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios grindų dangos - 2

QUOTE(laisve @ 2006 12 29, 19:12)
Sveiki,
turime mes namą ir susimastėme kad mums reikia pasikeisti medines grindis į plytelių ...
Atsiprašau labai jei tokia tema jau buvo, man tiesiog nepavyksta rasti nieko  doh.gif
Taigi klausimai:
1. Per kiek laiko į įmanoma jas susidėti?
2. Ar  įmanoma tai padaryti patiems?
3. Kokių medžiagų reikia iš viso ?
4. Ar bus kokybiškos plytelės jei jas pirksim tarkim kokiuose Senukuose?

Taigi, bet kokia informacija, nuorodos yra labai laukiamos  4u.gif

Ačiū iš anksto  smile.gif


Senukuose gal kiek ribotas plyteliu pasirinkimas,bet pliusas yra tame,kad jie atveza tiesiai i namus( o tai itin aktualu,jei plyteliu yra didelis kiekis, kurio su nuosavu masiniuku nepavesi....),jei plyteles pirmaruses,atlikusi kieki galima pagrazinti. Patiems pavyks tuomet,jei turite patirties-nes gali reiketi atlikti niveliavima,betonavima,islyginamojo sluoksnio uzdejima,plyteles klijuoti reikia gan greitai,ir istrizai-kas labai patogu,jei tarkim namo sienu kampai nera status.Patarciau bent jau pirmus etapus kad atliktu profas,o klijuoti ir glaistyti gal iseis ir patiems.Geriausiai tada pirkti plyteles tokiais lyg pabanguotais krasteliais,tai nesimatys kad nesukalibruotos ir t.t.Sekmes!
Atsakyti
visu pirma reiks islupt medines,neaisku kas po jom.gerai jai ten isbetonuota.Perspeju kad tokios grindys saltos.jai imanoma tai darykit apsildomas.Jai neiseina tia teks deti putu polistirola,armavimo tinkla ir betonuoti apie 5cm storiu.betono aukstis turi atitikti buvusiu grindu auksciu minus 5-8mm.(tai jusu pliteles).Neturi didelio skirtumo kur pirksitm,jos buna visos siek tie nekokybiskos.svarbiausia kad nesiskirtu pliteliu ismatavmai.iki 1mm dar galim suklijuoti normlei.buna paklaid net iki 3-4mm tada jau vaistu ner,turesit kraupu vaizda.Kiek laiko uztruk nuo daug ko priklauso.ziurin kokia kvadratura,sakykim pora ar trejata dienu issilupti ir pasiruosti betonavimui,diena issibetonuot,pora dienu kad normalei isdiutu o daugiau priklausa kas ir kiek laiko klijuos.medziagos kurios reikalingos tai:polistirolas,armavimo tinklas,betonas,pliteliu klijai ir pliteles.Jai norite geros kokybes tai pirma kuo ligiau issibetonuokit,nes nuo to priklauso kliju sanaudos ir kokybe,o jai tek lygint spec. misineis tai daug kainuos.apie tai ar galite patys tai pasidaryt:tai yvertinkit patys savo galimybes,reikia tureti ir instrumentu.o jai ieskosit zmogaus tia pabandykit iskot per pazystamus kad pamatytumet jo darbus,nes esu mates tokiu artistu cool.gif kurie tik ...Lyg ir viskas nes klausimu ir asakimu situo klausimu yra daug
Atsakyti
Pas mane plytelės, ir tikrai šiltos bute grindys, nors nešildomos.
Atsakyti
Pas mus virtuvej koridoriui ir vaiko kambary kamstine danga.Kol kas negaliu atsidziaugti.Tik ne lakuota pas mus o alyvuota naturalia alyva.Naturalu,malonu,silta,nesimato dulkiu,trupiniu.Bet tik keli menesiai,tai nezinau kaip devesis.O pirkom Vilniuj,Domus Galerijoj.Apie 100lt kvadratas.
Sekmes.
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2006 12 21, 17:04)
na man siulo nulakavus dar vaskuoti  g.gif  tai ir mastau verta ar ne  unsure.gif


nesuprantu kam blink.gif cia kokiu tikslu?

QUOTE(Saja @ 2006 12 27, 16:03)
Marmoleumas iš išvaizdos panašus į linoleumą, bet pas mus linoleumu paprastai vadinama sintetinė PVC danga, o marmoleumas yra natūrali danga, gaminama iš medžių sakų, sėmenų aliejaus ir pan. Aš irgi galvojau apie marmoleumą virtuvėje, bet atsisakiau šios minties dėl jo išvaizdos - panašus į neprestižinį linoleumą  ax.gif . O dabar dar perskaičiau, kad tai ir lepi danga - žr. čia. Nors anksčiau galvojau, kad kaip tik labai praktiška. Toje nuorodoje ir apie klojimą rašo - kad tai sudėtingas procesas.


na del praktiskumo, tai patikek - praktiska, teko vienoje kavineje projektuoti tokia grindu danga, tai ir atrodo gerai ir devisi. ir rastus kokius nori gali susigalvoti.
tuo metu as Vainetai daviau piesini, kuri noriu matyti ant grindu ir jie pagal masteli paisesi ir padare, gavosi thumbup.gif , bet patiems pasidaryti per sudetinga doh.gif ypac keliu spalvu.
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 01 03, 10:49)
na del praktiskumo, tai patikek - praktiska, teko vienoje kavineje projektuoti tokia grindu danga, tai ir atrodo gerai ir devisi. ir rastus kokius nori gali susigalvoti.
tuo metu as Vainetai daviau piesini, kuri noriu matyti ant grindu ir jie pagal masteli paisesi ir padare, gavosi  thumbup.gif , bet patiems pasidaryti per sudetinga  doh.gif ypac keliu spalvu.

Na, jei net kavinėje, kur daug žmonių, gerai dėvisi, tai bute juo labiau turėtų būti gerai. Bet aš radau, kad anksčiau mamos kitoje temoje diskutavo apie marmoleumą - tai daugiau neigiami atsiliepimai. Štai čia (padarykite paiešką pagal "marmoleum", o po to ten daug žinučių iš eilės apie tai).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saja: 03 sausio 2007 - 11:51
QUOTE(Ji @ 2006 12 27, 21:45)
Gal kas zinot, ar galima deti laminata ant sildomų grindų?  g.gif

Galima bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes,

o as norejau pasiteirauti apie medzio masyvo grindis:)

Mes su antra puse vis dar metomes ar cia deti medzio masyvo grindis ar parketlentes... kazkur esu girdejusi kad medzio masyvo ant betono negalima deti ir pan... tai jeigu isties taip - tai tuomet jei desis plokste ir visi kiti dalykai - tai grindys labai issikels ir bus slenkstis tarp plyteliu ir grindu... O jei plyteles kelti i toki pati auksti - tai jauciu nesijaus sildymas grindu visai....

Noriu isgirsti aplamai nuomone apie medzio masyvo grindis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnužėlė @ 2007 01 12, 15:39)
Sveikutes,

o as norejau pasiteirauti apie medzio masyvo grindis:)

Mes su antra puse vis dar metomes ar cia deti medzio masyvo grindis ar parketlentes... kazkur esu girdejusi kad medzio masyvo ant betono negalima deti ir pan... tai jeigu isties taip - tai tuomet jei desis plokste ir visi kiti dalykai - tai grindys labai issikels ir bus slenkstis tarp plyteliu ir grindu... O jei plyteles kelti i toki pati auksti - tai jauciu nesijaus sildymas grindu visai....

Noriu isgirsti aplamai nuomone apie medzio masyvo grindis biggrin.gif

bent jau pas mus medinės grindys dedamos ant lagių,o kitur (kur dėjosi plytelės)buvo išbetonuota taip kad sudėjus medines grindis būtų vienodas aukštis(grindys šildomos )
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2006 12 18, 14:48)
pas mus irgi šituo nulakuota, liux atrodo, man patinka, kad medis spalvos nekeičia.



Mes irgi nusilakavom High Traffic laku... Ronseal firmos lygtais... labai geras lakas, kiek pamenu lakavom tik 2 sluoksnius. Praejo kokie3 metai o atrodo kaip pries savaite lakuota. Rekomenduoju tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnužėlė @ 2007 01 12, 15:39)
kazkur esu girdejusi kad medzio masyvo ant betono negalima deti ir pan...

Tikrai klijuoja ir prie betono - pas mūsų kaimynus parketas taip priklijuotas. Jau 7 metai jam, o atrodo labai gražiai, nors dar nei karto neperlakavo. Ar visada galima klijuoti prie betono - nežinau, gal yra kokių nors niuansų. Paklausk masyvo parketo pardavėjų. O mes dėsime trisluoksnes parketlentes, nes jas paprasčiau sudėti, nereikia šlifuoti, lakuoti, laukti 2-4 savaites po lakavimo... Nors šiaip man tose parketlentėse nepatinka sujungimo vietos - jų aukštis beveik visur vos-vos skiriasi, ir gaunasi šioks-toks nelygumas.
Atsakyti
tikrai galima klijuoti ant betono,tik klijai turi buti specialus ir betonas gerai isdziuves. O sudejus masyvo lentas ar parketa turi pastoveti 1 savaite,bent pas mus meistrai tiek lauke
Atsakyti