Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios grindų dangos - 2

QUOTE(happy @ 2007 01 17, 11:34)


nugi isgirdau ta kazkokia technilogija... kai pirmiau medines grindis lakuoja, po to vaskuoja... zinau kad taip daro, bet nesupratau kam ir del ko... g.gif
jei kas nors zino smulkiau parasykit. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 01 17, 10:42)
nugi isgirdau ta kazkokia technilogija... kai pirmiau medines grindis lakuoja, po to vaskuoja... zinau kad taip daro, bet nesupratau kam ir del ko...  g.gif 
jei kas nors zino smulkiau parasykit.  ax.gif



as nusprendziau-nevaskuosiu schmoll.gif ,nors meistrai pataria vaskuot,tipo labai lengvai prisiziuri ir t.t.. bet as bijau tai daryti,nes kiti meistrai man aiskina,kad vaskas tai lipni medziaga ir ja isvaskavus kaip tik kibs dulkes ir visa kita,.. Vienu zodziu nerizikuosiu,nes kazkurioj SM temoj skaiciau,kaip mamos po vaskavimo keikesi,tipo pastoviai murzina atrodo g.gif
Atsakyti
Na, mes nusiziurejom jau apdirbtas medzio masyvo lentas - jos jau nuslifuotos ir nulakuotos - tai tik reikia jas sudeti ir viskas. Aisku kinietisko, nors daug kas sako, kad koks skirtumas is kurios salies medis, svarbiausia kad butu azuolas (mes tokios medienos norim). O apdirbima ta mediena su vokiskom staklem, kaina 100-130 Lt. - tai mes plius minus iperkam biggrin.gif
Atsakyti
Skaičiau, kad daugelis domisi marmoleumu. Pas mus jis išklotas virtuvėje, Jau pirkdami butą radom jį ten. Sudėtas stambiom plytelėm, nes jį galima pjaustyti kaip nori. Nu esam patenkinti, keisti nesiruošiam, valosi gerai, bet ir braižosi.
O kambariuose norim dėti parketą. Pradžioj dairėmės masyvo lentų, bet tik klijuotos medienos, nelabai radom to, ko norėjom tai apsistojom ties parketu. Žadam pirkti "Vilniaus parketo", gal kas nuolaidėlių kokių turit jų parketui? smile.gif
Būtumėm labai dėkingi...
Atsakyti
man idomu kad namie susidejot tas kamstines grindis ar labai gerai ar nelabai nes yra dvieju rusiu ir sienoms ir grindims
pasidalinkit patirtimi
o sildomoms grindims gal dejot plyteles ar tarketa
Atsakyti
Vaiku kambary dejome kamstines grindis, man labai patinka smile.gif
Atsakyti
o kaip jos valosi tos grindys va kas idomu o kaip pvz gyvenamajam atrodytu
Atsakyti
Pas mus trijuose kambariuose sudėtos kamštinės grindys, tai super grindys: šiltos vaikščioti, valosi labai gerai, nesimato šiukšlių ir dulkių ilgai:) Na man tai tikrai liuks
Atsakyti
QUOTE(Laluna @ 2007 01 22, 15:56)
Pas mus trijuose kambariuose sudėtos kamštinės grindys, tai super grindys: šiltos vaikščioti, valosi labai gerai, nesimato šiukšlių ir dulkių ilgai:) Na man tai tikrai liuks

O pas jus klijuojamos prie pagrindo ar parketlentes kamstines detos?

Idomu kas geriau? g.gif
Atsakyti
o kokio storio sudetos? Laluna, 8 ar 11 cm?nors mums iki grindu toli, bet as irgi glvoju deti kamstines bent kai kuriuose kambariuose
Atsakyti
o gal kas turi sudeta kamsti ant sildomu grindu?Ir gal kas turi daugiau info ar galima tai daryti. g.gif
Atsakyti
Na kiek teko girdeti ant sildomu kamstines netinka, nes jos juk geras silumos izoliatorius, o sildomoms grindims reikia gero laidininko.
Va ir mane labai vilioja kamstines, bet bijau del valymo.. Kuo jas valote merginos? Po kiek uz kvadrata mokejote?
Atsakyti