Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios grindų dangos - 2

tai kad ne vien girgzdejimas yra problema. kai tik nuslifavau, viskas buvo OK, bet veliau pradejo atsirasti tarpai tarp lentu (del dregmes skirtumo ziemos ir vasaros laiku). be to, tarpai pakankamai dideli, kad iskiltu viena lenta ir i ja galima atsiremti. paskutine priezastis yra ta, kad lentos yra is minksto medzio, tad bet kas sunkensnis nukrites palieka savo zyma...
Atsakyti
Tai del to ir sakau, kad kazin ar gera mintis deti grindis ant tu lentu. As buciau linkusi viska isimti ir normaliai paruosti pagrinda, kad jau busimos grindys negirgzdetu ir "nevaiksciotu" g.gif
Atsakyti
O aš turiu klausimėlį ax.gif vat vienoje parduotuvėje mums pasiūlė parketlentes su laaabai mažais grioveliais tarp sujungimų, tipo jie leidžia lentoms laisviau vaikščioti ir neatsiranda tarpelių tarp parketlenčių (mūsų grindys bus šildomos).
Taigi, geriau pirkti su grioveliais ar be jų. Mane gazdina tai, kad tuose tarpeliuose gali kauptis dulkės ir visa kita ir bus daug sunkiau išvalyti grindis, bet gal kas jau turit tokias grindis ir visai ten nėra taip baisu, kaip man atrodo??? biggrin.gif
Atsakyti
o as kategoriskai pries plyteles salione schmoll.gif grynas ofisas,visame name dejau kamsty,labai patenkinta esu thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2009 03 10, 22:12)
o as kategoriskai pries plyteles salione schmoll.gif grynas ofisas,visame name dejau kamsty,labai patenkinta esu thumbup.gif
user posted image

o koks cia kamstis(t.y. gal koks pavadinimas yra), ir is kur pirkot 4u.gif
Nes siaip butent sis graziai ziurisi. Mes planuojam kamsti det i vaiku kambarius.
Atsakyti
pavadinima galesiu kita savaite pasakyti,nes nevietoje esu.per ispardavimus senukuose pirkom 49lt.kv.m.bet laka vainetoje pirkome ir plintusus,kaina doh.gif nepigiai.
Atsakyti
QUOTE(*Marta* @ 2009 01 20, 15:11)
SOS!!!
pas mane plaukiojantis parketas, toks gelsvai-tamsiai rudos spalvos...nezinau net kaip papasakot....tiek, kad matosi visos pedos...isplauni-viskas grazu, tik pereik per kambari ir atsispaudzia visa peda....zinokit nebegaliu, plaunu kasdien visa nama, bet kas is to.... unsure.gif nusipirkau selenu alieju, pagal mane dar labiau isryskeja viskas....pavirsius ne slidus, toks grubletas, braukiant nagu jauciasi rieveles, kaip butu braukiant per medi....gal lakuoti ji? blush2.gif nebezinau ko imtis...patarkit, su kuo plauti, kad kuo maziau matytusi druzes ir tos pedos verysad.gif



galiu pasidalinti savo patirtimi. pas mus medzio masyvo grindys, kempas - gana margas ir tamsokas. zodziu lygiai taip pat matosi kiekviena peda zengta dregna koja.... ziauriai nervina.... pykstu, plaunu net du kartus per diena, bet tas negelbeja. as matau tik viena iseiti - liepti visiem vaikscioti su slepetemis smile.gif sakiau sveciams vietoj slepeciu pripirksiu storu kojiniu. po kiekvieno avejimo isskalbi ir vel paduodi
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2009 03 11, 03:23)
pavadinima galesiu kita savaite pasakyti,nes nevietoje esu.per ispardavimus senukuose pirkom 49lt.kv.m.bet laka vainetoje pirkome ir plintusus,kaina  doh.gif nepigiai.

o as nezinojau, kad ji lakuot reik...Nes lyg tai pas draugus nelakuotas yra vaiku kambaryje g.gif Reik MB uzklaust.
O pavadinimo laukiam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sania @ 2009 03 11, 15:07)
o as nezinojau, kad ji lakuot reik...Nes lyg tai pas draugus nelakuotas yra vaiku kambaryje g.gif Reik MB uzklaust.
O pavadinimo laukiam 4u.gif



Pa ja ne tik lakuot reikia, bet ir dedant klijuot matyt...

Musu vaiku kambaryje nei lakuot, nei klijuot nereikejo mirksiukas.gif Tokiu ir kaina brangesne...

Mes irgi i salona vis gi labai norim det kamsti, nes labai patiko wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SuperBaba: 11 kovo 2009 - 15:25
QUOTE(SuperBaba @ 2009 03 11, 17:24)
Pa ja ne tik lakuot reikia, bet ir dedant klijuot matyt...

Musu vaiku kambaryje nei lakuot, nei klijuot nereikejo mirksiukas.gif Tokiu ir kaina brangesne...

Mes irgi i salona vis gi labai norim det kamsti, nes labai patiko wub.gif

as ir galvoju kaip cia su tuo lakavimu. Mes pirti dabar sienas su kamstine issiklijavom-tai nelakavom g.gif
Atsakyti
taip,reikia klijuoti,po to lakuoti,bet buna jau lakuoto pirkti,bet zymiai brangesnis. Dar yra kamstis kaip laminatas klojamas ir jo nereikia klijuoti,tik pamusala pries tai iskloti.

priestai ydetos grindu dangos pavadinimas -Hacienda Sol smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrenas @ 2009 03 11, 10:12)
galiu pasidalinti savo patirtimi. pas mus medzio masyvo grindys, kempas - gana margas ir tamsokas. zodziu lygiai taip pat matosi kiekviena peda zengta dregna koja.... ziauriai nervina.... pykstu, plaunu net du kartus per diena, bet tas negelbeja. as matau tik viena iseiti - liepti visiem vaikscioti su slepetemis  smile.gif  sakiau sveciams vietoj slepeciu pripirksiu storu kojiniu. po kiekvieno avejimo isskalbi ir vel paduodi

O tai kokia splava rinktis,kad nevargt paskui su tom grindim g.gif Parsivezem kelias laminato lentas prie plyteliu paderinti. Potamses graziausiai atrodo. Bet jau dabar pirstu antspaudai matosi doh.gif Turbut reikia kazka is sviesiu ziuret? Kaip cia nenusirinkti g.gif
Atsakyti