Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios grindų dangos - 2

QUOTE(Endendu @ 2009 04 30, 09:59)
Pirkau. A4 atsparumo, austrišką. Lietuvoje toks per akcijas 39 lt m2. Lenkuose (Bialystoke, Leroy Merlin'e) pirkau po 27lt m2.

O čia maždaug kada jei ne paslaptis? Nes va Olo grindys idėjo tokį reklaminį straipsnį, tipo tokios pat prekės pas juos ir Bialystoke praktiškai vienodai kainuoja. g.gif Aš žiūrinėju internetinį Leroy Merlyn ir dar kitą puslapiuką, nu gerokai skiriasi, bet gal sakau, internete netiesa? Subalamutino visai...
Gal daugiau kas pirkot neseniai? Ar neprideda lenkai vargšams lietuviams broko kokio ar panašiai?

Atsakyti
QUOTE(anikute @ 2009 04 30, 14:58)
O čia maždaug kada jei ne paslaptis? Nes va Olo grindys idėjo tokį reklaminį straipsnį, tipo tokios pat prekės pas juos ir Bialystoke praktiškai vienodai kainuoja.  g.gif  Aš žiūrinėju internetinį Leroy Merlyn ir dar kitą puslapiuką, nu gerokai skiriasi, bet gal sakau, internete netiesa? Subalamutino visai...
Gal daugiau kas pirkot neseniai? Ar neprideda lenkai vargšams lietuviams broko kokio ar panašiai?


Kovo antroje pusėje. Kainos parduotuvėje buvo net mažesnės nei internetiniame puslapyje. Jokio broko, nes laminatą uždarais pakais krauniesi pats smile.gif Nėra atskirų lentynų lenkams ir lietuviams smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Endendu: 30 balandžio 2009 - 14:24
QUOTE(Endendu @ 2009 04 30, 14:23)
Kovo antroje pusėje. Kainos parduotuvėje buvo net mažesnės nei internetiniame puslapyje. Jokio broko, nes laminatą uždarais pakais krauniesi pats smile.gif Nėra atskirų lentynų lenkams ir lietuviams smile.gif

Nuraminai dėl kainų. Greičiausiai ten ir važiuosim smile.gif
O dėl atskirų lentynų prajuokinai smile.gif Aš matai buvau prisiklausius kas baldus pirkosi, kad dažnai lietuviams atmestinai pakrauna, brokuotą ar ne su visom dalim įdeda, tipo vis tiek neatvažiuos ginčytis doh.gif Tai ir kilo toks neramumas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zytos @ 2009 03 28, 21:01)
Gal kas galėtų pasidalint patirtimi kaip sekasi gyvent "ant linoleumo" (natūralaus, ne PVC)? blush2.gif Sudomino mane šita grindų danga natūralumu (bent jau deklaruojamu g.gif ). Nes na taip jau nesinori plytelių... verysad.gif (grindys šildomos).


na pas mus namie dar senasis rusiškas linoleumas ir viskas su juo gerai, išskyrus aišku spalvą. Bet žinau, kad į virtuvę, tai tikrai dėsiu tik natūralų linoleumą. o jai dar koks raštas padaromas, tai man išvis wub.gif
Man šita danga tai super.
Papildyta:
QUOTE(jovitn @ 2009 04 10, 13:56)
sveiki,

suintrigavo mane tos kamstines grindys  bigsmile.gif ....
as tai manaiu deti parketlentes, bet bandyti kas 2 juosta maisyti dryzuotai 2 spalvas(jei kas mane suprato  biggrin.gif ) tik neisivaizduoju kaip ten galetu atrodyti, gal kas turi kur pvz tokiu  blush2.gif


Esu mačius kažkokio gamintojo kataloge g.gif Šiaip atrodė tikrai gražiai ir įdomiai. Nors kita vertus natūroj vaizdas jus gali nuvilti, nes medis gi labai ne vienodas g.gif O dėl suklojimo, tai manau neturėtų būt bėdos jai renkatės to pačio gamintojo grindis. Svarbu, kad surakinnimas būtų vienodas.

o dar labai gražu yra maišyti to pačio medžio, bet skirtingų juostų parketą. Nežinau ar aiškiai parašiau, bet parketlentės būna vienalentės, dviejų ar trijų juostų, ri jas maišyti. bent jau kataloge atrodė įspūdingai.

Papildyta:
Galiu pasakyt, kaip vartotojas alyvuoto parketo, kad alyvavimas labai praktiškas dalykas. Patarčiau, ypatingai su vaikais, rinktis tik alyvuotą parketą. Vaikščiojimui jis toks natūralesnis, šiurkštesnis. Taip pat labai lengvai atsinaujina. Atsitikus kokiai ritesniai nelaimiai, galima net pašveist.
Pas mane Upofloor (iš Vainetos) ažuolo alyvuotas. Tai liuks. Buvo jau vaikai flomasteriu apipaišę, tai nusivalė savaime. Matyt nuvaikščiojom. O šiaip nusipirkau ir gamintojo rekomenduojamą priemonę, Nostalgija vadinasi, tai nuo kaledu dar ploviau tik karta. Patarčiau rinktis tik alyvuotą.
Atsakyti
Gal kas pirkotės nekondicinį laminatą? Pasidalinkit patirtim.
Atsakyti
QUOTE(Juku @ 2003 10 03, 23:03)
kiek domejomes, tai tarketo kvadratas su visu padengimu iseina apie simta litu

Tai zinoma bus 100 litu jei pirksi parketa is parduotuviu kurios uzsidejusios antkainius, o jei pirksi parketa grynai is firmu kurios parduoda parketa gamybos kainomis ir dar teikia nuolaidu tai tikrai gausi gero parketo ir pigiai. As pvz pirkau parketa uz 32lt uz kvadrata is naujos tokios firmos su 10 procentu nuolaida dave ir dar pristate i namus paciam nereikejo atsivezti. Esme cia zinoma ne pirmos rusies parketas man gavosi o 2 rusies bet tai naturalus medis as ji ikandau ir man labai patiko. Jie parduoda ir kitus pirmos rusies parketus taip pat pigiomis kainomis bet kaip i virtuve tai man tiko ir sitas ir graziai atrodo ir jauku atvirai pasakius. Viso sumokejau 70lt uz kvadrata su dejimu radau zmogeli kuris pigiai sudejo parketas pigus ir nesigavo 100litu smile.gif ir tikrai siulau ir jums toki varijanta nes man asmeniskai geriau nei tas laminatas ar plaukiojancios grindys nes jos yra is ties gana prastos po 2 metu jau paziurejus baisu daros kai kada ir greiciau o su naturaliu visai kitaip. Ir jei jus norite tai mielai galiu jums patarti pasakyti kur isigyti manau nesigailesite.

QUOTE(anikute @ 2009 05 05, 11:18)
Gal kas pirkotės nekondicinį laminatą?

as tai apskirtai esu pries laminatus, plaukiojancias ar kitas. Man patinka naturalus medis. Zinoma laminatai ir kitos ten parkertlentes ar plaukiojancios jos pigios bet tai trumpalaikis o as kai susistaciau parketa i virtuve ir tik uz 32lt uz kvadrata tai zinot esu patenkintas tikrai plius tai kad naturalus medis uosio ir svarbiausia jis ilgaamzis rolleyes.gif bet siaip nu galiu pasakyti kad kartais kai kurie tie nenaturalus dalykai graziau a gal atrodo bet tai tik trumpam as asmeniskai neturiu nuolat pinigu keisti kad ar tvarkyti kad gerai atordytu nes nusibruzina ar dar kokia bedele, o su parketu man patinka tas akd ji nulakuoji kas 4 - 5 metus ir ramu vel grazu thumbup.gif

Papildyta:

Parketo priežiūra
Grindys iš parketo nereikalauja ypatingos priežiūros, užtenka tik kelių veiksmų:

•Dulkes ir šiukšles susiurbkite siurbliu arba iššluokite šluota.

•Plauti parketą reikia tik gerai išgręžtu skuduru.

•Valymui naudojamas šaltas vanduo, į kurį galima įpilti silpnai šarminio valiklio.

•Lakuoto parketo nereikia valyti medžiagomis, kurios turi poliravimo priemonių.

•Venkite naudoti stiprias sintetines valymo priemones.

•Būtina kas penkerius metus parketą naujai padengti laku.

•Prie baldų kojelių reikėtų pritvirtinti veltinio gabalėlius.

•Prie durų patieskite kilimėlį, kad smėlis nepakliūtų ant parketo.

•Jei ant lakuoto parketo nėra kilimėlio, vaikščioti ant jo reikia su minkštomis šlepetėmis, o ne su aukštakulniais.

•Drėgmę ir dėmes nuo parketo pašalinkite iškart, vos joms pasirodžius.

•Nepalikite ant parketo nė mažiausių vandens balų, gali pradėti juoduoti sujungimo siūlės.

•Jei patalpoje yra radiatorius su nuleidžiamuoju kraneliu, kartas nuo karto patikrinkite, ar jis nepraleidžia vandens.

•Šildymo sezonu stebėkite, kad oro drėgnumas nenukristų mažiau 30%, kitaip parketas išdžius ir braškės.

•Parketo deformaciją galima sumažinti sausuoju metų laiku naudojant oro drėkintuvus.

•Esant dideliam oro drėgnumui, pvz., rudenį ar vasarą, galima vėdinti ir šildyti patalpas.

Dėmės, kurių neįmanoma pašalinti valymo priemonėmis, pvz., kulnų žymės, riebalinės dėmės, šokoladas ir avalynės kremas, šalinami terpentinu. Tušinuko, lūpų dažų ar rašomosios mašinėlės juostos žymės šalinamos techniniu spiritu.

Galite naudoti priemones, kurios apsaugo lako sluoksnį nuo trinties, neleidžia prilipti įvairios kilmės purvui, saugo nuo įbrėžimų, padengia apsaugine plėvele, saugančia laką, ir pasodrina grindų spalvą, atstato vienalytį blizgesį. Padengti grindis specialiomis priemonėmis kainuoja nedaug ir labai pailgina grindų eksploatavimo laiką.

Jei taip prižiūrėsite savo parketines grindis, jums dar ilgai nereikės daryti remonto. Jūsų parketas atrodys kaip naujas.
Atsakyti
QUOTE(Arturas99 @ 2009 05 10, 19:55)
as tai apskirtai esu pries laminatus, plaukiojancias ar kitas. Man patinka naturalus medis. Zinoma laminatai ir kitos ten parkertlentes ar plaukiojancios jos pigios bet tai trumpalaikis o as kai susistaciau parketa i virtuve ir tik uz 32lt uz kvadrata tai zinot esu patenkintas tikrai plius tai kad naturalus medis uosio ir svarbiausia jis ilgaamzis rolleyes.gif bet siaip nu galiu pasakyti kad kartais kai kurie tie nenaturalus dalykai graziau a gal atrodo bet tai tik trumpam as asmeniskai neturiu nuolat pinigu keisti kad ar tvarkyti kad gerai atordytu nes nusibruzina ar dar kokia bedele, o su parketu man patinka tas akd ji nulakuoji kas 4 - 5 metus ir ramu vel grazu thumbup.gif


Nu tik nereikia makaronų smile.gif Supermamos ne vakar gimę, ir supranta, kad čia reklamą varot.

P.S. Geras laminatas nenusitrina ir 20, ir 25 metus, jeigu ką.
Atsakyti
QUOTE(Endendu @ 2009 05 10, 22:37)
Nu tik nereikia makaronų smile.gif Supermamos ne vakar gimę, ir supranta, kad čia reklamą varot.

P.S. Geras laminatas nenusitrina ir 20, ir 25 metus, jeigu ką.



jau tik nereikia makaronu kad geras laminatas nenusitrina 20 ir 25 metus jau neisizeiskit bet cia kliedesiai kad laminatas tiek metu nenusitrina atbruzykit su ratukais kedej vienoj vietoj jau ir ta gera laminata po 5 metu keisti noresit lotuliukas.gif neisizeiskit bet laminatas lieka laminatas ir jo su naturaliu medziu nepalyginsi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Arturas99 @ 2009 05 10, 22:44)
jau tik nereikia makaronu kad geras laminatas nenusitrina 20 ir 25 metus jau neisizeiskit bet cia kliedesiai kad laminatas tiek metu nenusitrina atbruzykit su ratukais kedej vienoj vietoj jau ir ta gera laminata po 5 metu keisti noresit lotuliukas.gif  neisizeiskit bet laminatas lieka laminatas ir jo su naturaliu medziu nepalyginsi thumbup.gif


Kad nenusibrūžytų (beje, medis nusibrūžina žymiai greičiau) dedami spec paklotėliai ratukinėms kėdėms. O už reklamą ne vietoje moderatoriai banina smile.gif Suprantu, kad krizė, ir gyvent tamstai reikia irnesakyk.gif, bet skelbimus reikia dėti tam skirtoje vietoje. O kokybiški gamintojai (pvz. egger) savo laminatams duoda iki 25-ių metų garantiją, jeigu ką...Bute jau 8 metai 31 klasės laminatas - kaip naujas. Namui pasirinkome dar atsparesnį, 32 klasės.

Nesiginčyju, kad natūralus medis yra gerai, bet vargo su juo - daugiau. Anytos bute parketas buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Endendu: 10 gegužės 2009 - 22:17
QUOTE(Endendu @ 2009 05 10, 22:07)
Kad nenusibrūžytų (beje, medis nusibrūžina žymiai greičiau) dedami spec paklotėliai ratukinėms kėdėms. O už reklamą ne vietoje moderatoriai banina smile.gif Suprantu, kad krizė, ir gyvent tamstai reikia irnesakyk.gif, bet skelbimus reikia dėti tam skirtoje vietoje. O kokybiški gamintojai (pvz. egger) savo laminatams duoda iki 25-ių metų garantiją, jeigu ką...Bute jau 8 metai 31 klasės laminatas - kaip naujas. Namui pasirinkome dar atsparesnį, 32 klasės.

Nesiginčyju, kad natūralus medis yra gerai, bet vargo su juo - daugiau. Anytos bute parketas buvo.


kiekvienas renkasi pagal savo poreikius, stilių ir kt. Tiesiog yra laminato, kuriam teikiama ir 25 m. garantija mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš už medį. Gyvenu sename bute, kur nuo pat namo pastatymo buvo medinės dažytos grindys. Dalimis atnaujinam tas grindis, nušlifavom dažus, nulakavom. Labai patenkinta, virtuvėje ir koridoriuje atnaujinta jau prieš kokius 8-10 metų, kartą teko perlakuot, ir puikiai laiko. Praeitą savaitę ir vieną kambarį taip sutvarkiau, nulakavau geru laku vandens pagrindu, nuostabiai atrodo. Liko dar vienas kambarys, kurį lygiai taip pat sutvarkysiu.
Atsakyti
QUOTE(Endendu @ 2009 05 10, 22:37)
P.S. Geras laminatas nenusitrina ir 20, ir 25 metus, jeigu ką.

drinks_cheers.gif Aišku geras laminaras ir kainuoja ne 20 lt lotuliukas.gif Jei pirkti gerą laminatą, tai kaina žiūrėk ir 100 lt. bus ax.gif o tose patalpose kur dažnai brūžinama, tai manau, kad visai geras sprendimas. Bent kokiu atveju, medis yra lepesnis, jį sunkiau prižiūrėti ir reikai atnaujinti.

QUOTE(Miaška @ 2009 05 11, 08:14)
Aš už medį. Gyvenu sename bute, kur nuo pat namo pastatymo buvo medinės dažytos grindys. Dalimis atnaujinam tas grindis, nušlifavom dažus, nulakavom. Labai patenkinta, virtuvėje ir koridoriuje atnaujinta jau prieš kokius 8-10 metų, kartą teko perlakuot, ir puikiai laiko. Praeitą savaitę ir vieną kambarį taip sutvarkiau, nulakavau geru laku vandens pagrindu, nuostabiai atrodo. Liko dar vienas kambarys, kurį lygiai taip pat sutvarkysiu.


Miaška, man irgi mieliau yra medis. Ypač bute aš tik už medį, bet va jei reiktų name, tai tikriausia toje dalyje, kur arčiau lauko - pasirinkčiau plyteles, nes nuo žemės labai susibraižoir susidėvi medis ir drėgmė veikia.
Dabar pas mus bute yra medis (dalis ąžuolo, ir keli kambariai pušis), tai klaikuma ta pušis: girgžda, apsilaupiusi ir pan.
Jei geros kokybės ir gerai sudėtas medis ir pan. tai aišku thumbup.gif: o va jei kokybė prastesnė.... tai va ir bėdos prasideda.
Dabar kai keisim grindis - vienareikšmiškai bus medis, bet vien dėl to, kad nemėgstu kilimų aš, o laminatas - šaltokos grindys. Pas mamą laminatas, tai vasomis nelabai noriu vaikščioti, o va medis jaukiau.
Atsakyti