Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinė dovana meilužiui

Mįsliukė-daryk tu kaip nori,tiesiog aš pasakiau savo nuomonę. vieni ją perskaitę susimastys,kiti ne. tai va.
dirol.gif beee.gif
Atsakyti
o ka padovanoti meiluziui, kad zmona nepamatytu mano dovanos 4u.gif vienintele tokia ideja kvepalai, isimestu i masina ir tiek. gal kam yra ideju?
Atsakyti
QUOTE(*AS* @ 2010 11 06, 23:48)
o ka padovanoti meiluziui, kad zmona nepamatytu mano dovanos 4u.gif vienintele tokia ideja kvepalai, isimestu i masina ir tiek. gal kam yra ideju?


Kas nors valgomo - kad įkalčių neliktų smile.gif
Atsakyti
Man tai pirma mintis, sovusi i galva- vaika... lotuliukas.gif Visa gyvenima prisimintu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Soft @ 2004 10 27, 13:13)
Mano drauge padovanojo puodeli isgraviruota dideli uzrasu "MEILUZIUI", bet aisku ji jau skyresi su juo, nebeplanavo daugiau ateities...

manau sita dovana keliavo i siuksledeze, negi dabar tokia nesti namo zmonai g.gif

QUOTE(mamute2 @ 2004 12 16, 01:14)
aš ką nors nupirkčiau iš sekso reikmenų parduotuvės rolleyes.gif .ten tiek visokių dalykėlių mačiau blush-anim-cl.gif

visai nebloga mintis drinks_cheers.gif

QUOTE(Jicky @ 2005 11 08, 23:27)
Save padovanočiau  cool.gif  Raudonu bantu perrištą  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif ko daugiau meiluziui reikia...

QUOTE(Orrange @ 2005 11 20, 21:04)
Teigiamas nestumo testas thumbup.gif

butu visai nejuokinga, bet mane sis postas prajuokino thumbup.gif

jei jau dovanot, kai romantiska nakti viesbutyje, kupona masazui, ka nors tokio, ko nereiketu nestis i namus ir teisintis nuo ko si dovana mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasipirškite Jam mirksiukas.gif
Atsakyti
Hihi, užmačiau, kad mano užkurta temytė sėkmingai tebegyvuoja lotuliukas.gif . Matot, ne vienai aktualu ir po tiek metų biggrin.gif . Beje, draugė iki šiol su meilužiu bendrauja, tik dabar - buvusiu meilužiu. Abu sukūrę šeimas, augina vaikus, padraugauja šeimomis, ir, matyt, naminiais meduoliais keisis per šias Kalėdas. Būna ir taip bigsmile.gif , ale ne lietuviški genai - normalu.
Atsakyti
Meiluziui - RAGAI! thumbup.gif lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
As istikruju neisskirciau kad butent "Meiluziui". Tiesiog dovana vyrui- o kokiam, koks jis jums, kiek artimas brangus- tai priklauso nuo jusu, jusu jausmu, santykiu, kiek jus bendraujat- cia ir iskyla kalusimas dovanoti, ka ir aplamai ar dovanoti. Gal geriau uzteks ta proga susitikus papietauti, po vyno taure. Nepamirskit, kad jei jis turi zmona ar drauge... tai ka jis darys su ta jusu dovana, kur ji atsidurti gali... ne kiekviena dovana, o gal ir aplamai, gerbiantis save meiluzis ir gerbiantis asmeni su kuriuo gyvena, nenores nest meiluzes dovanos namo.
As pavydziui nenesciau, santykiai santykiais, o... mano nuomone, bent as taip daryciau tokiu atveju stengciaus, kad ta dovana nebutu labai asmeniska, intymi, ar kazkas " especially for you". Kokius kvepalus taip isimeti i rankine, ar butelis brendzio viskio- isgerei, susitikus papietauti, po vyno taure... bet pirmiausiai reiketi isisaiskinti jusu santykius kokie jei tik eilinis, laikinas... tai geriau save palepinkit, sau ka nors isigykit smile.gif
Bet kiek zmoniu tiek nuomoniu g.gif

P.S. dovana labai individualus dalykas, as nekad neklausiu patarimo, nes dovanas renku intuityviai, tiesiog pamatai daikta ir pagalvoji kad cia butent tam zmogui- visai neplanuotai, tiesiog...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Solemn still: 06 gruodžio 2010 - 21:15
bucki ir viskas.. dovanas reikia vyrams dovanoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidagan: 07 gruodžio 2010 - 10:14
geriausia kai vyras ir yra meiluzis, vienu galvos skausmu maziau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Graziu svenciu visiems!!!
Atsakyti
Mano nuomone nelabai meilužiams laiko lieka per tokias šventes
Atsakyti