Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

QUOTE(-MŠ- @ 2007 01 11, 10:29)
o tam genetikos centre kaip issamiai daro echo? na ta prasme kiek pats ziurejimas laiko uztrunka ir ka ziuri?  blush2.gif


labai issamiai padaro smile.gif Nezinau kiek laiko ziurejo, bet tikrai ne 5 minutes smile.gif gal 15-20 g.gif Pagal poreiki dar matyt. Suskaiciuoja pirstukus, paziuri ar organiukai visi, smegeneles kaip vystosi.
Atsakyti
QUOTE(-MŠ- @ 2007 01 11, 11:29)
o tam genetikos centre kaip issamiai daro echo? na ta prasme kiek pats ziurejimas laiko uztrunka ir ka ziuri?  blush2.gif


Man dabar žiūrėjo, ne ilgiau, kaip 10 min. , bet turbūt todėl, kad viskas labai gražiai atrodė, t.y leliukui jokių nukrypimų nebuvo ir neieškojo, o jau antrą syk kai atvažiuosiu, sakė, kad labai tiksliai viska matuos, nes bus jau 17 sav. ir [po kraujo tyrimų atsirado problemėlių. g.gif
Atsakyti
Aš praeitą savaitę dariausi echo ir kraujo tyrimus. Turėjau siuntimą ir atstovėjau eilėje 1,5 mėn. Echoskop.darė ~15 -20 min. Manau tikrai nuodugniai viską apžiūrėjo. Pagal echoskop.leliui viskas OK, o ir pagal kraujo tyrimą galimybė apsigimimui, pasak daktarės, praktiškai =0. Nors dar pasiūlė atvažiuoti 18-20 savaitę dar vienai echo,o apie kraujo tyrimą nieko neužsiminė. Važiuosiu, nors dabar esu 100 kartų ramesnė, nei kai gyvenau nežinioje...
Atsakyti
QUOTE(baibai @ 2007 01 10, 00:45)
Taip jūsų situacija buvo šiek tiek sudėtingesnė,bet džiaugiuosi , kad jūsų leliui viskas gerai thumbup.gif  4u.gif O pati nesulaukiu, kol praeis mėnuo ir viską darysiuos iš naujo, ir dar nežinau, kaip pačiai čia bus ir ar gali tas kraujo tyrimas pasikeisti, kaip sakant baimės akys didelės ir sava problema visada atrodo didžiulė verysad.gif , ir ta nežinomybė varo į depresiją.  doh.gif Tik dar laukiu, gal kas atsilieps, gal kas buvęs panašioj situacijoj kaip mano  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aš panašioj situacijoje.Pagal echo viskas gerai ir atitinka normas ir sav.,nors vaikiuko svoris truputį didesnis nei turėtų būti.Pagal kraujo ats choriongonadotropinis ties riba,todėl po 2 sav reikia kartoti echo.Žiūrės ar auga leliukas ir spręs dėl amniocentezės.Dabar drebu.Dar ir lytį pasakė ne tokią kurios tikėjausi,bet aš nalabai tikiu jų spejimais.
Atsakyti
QUOTE(sveta03 @ 2007 01 11, 17:19)
Aš panašioj situacijoje.Pagal echo viskas gerai ir atitinka normas ir sav.,nors vaikiuko svoris truputį didesnis nei turėtų būti.Pagal kraujo ats choriongonadotropinis ties riba,todėl po 2 sav reikia kartoti echo.Žiūrės ar auga leliukas ir spręs dėl amniocentezės.Dabar drebu.Dar ir lytį pasakė ne tokią kurios tikėjausi,bet aš nalabai tikiu jų spejimais.


Būtinai parašykit, kaip jums sekėsi, man dėl tos invazijos į pilvuką tai sakė, kad nereikia, bet gal prieš mėnesy nenorėjo gasdinti, o leliaus svory tai ir pamiršau doh.gif besidžiaugdama, kad echo viskas gerai. man kažkaip nesuprantama tik tai , tai juk nėra blogai, kad vaikelio svoris per didelis, gal blogiau, kad būtų per mažas. Skaičiau viename tinklapyje, kad su apsigimimais vaikai gimsta mažesnio svorio blink.gif Bet gal ko ir aš nesuprantu. Sėkmės ir laikykitės, viskas bus gerai smile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Papildyta:
Papildyta:
O gal kas žinote argali tas kraujo tyrimas, po kiek laiko rodyti kitokius rezultatus. Na jeigu mano leliuko chromosomą dabar aukštoka, ar gali ji sumažėti, o gal gali būti tik koks nors blogesnis variantas. Apsoliučiai nenumanau toje genetikoje blush2.gif , todėl gal ir keistai paklausiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baibai: 11 sausio 2007 - 22:12
QUOTE(baibai @ 2007 01 11, 23:12)
Būtinai parašykit, kaip jums sekėsi, man dėl tos invazijos į pilvuką tai sakė, kad nereikia, bet gal prieš mėnesy nenorėjo gasdinti, o leliaus svory tai ir pamiršau doh.gif  besidžiaugdama, kad echo viskas gerai. man kažkaip nesuprantama tik tai , tai juk nėra blogai, kad vaikelio svoris per didelis, gal blogiau, kad būtų per mažas. Skaičiau viename tinklapyje, kad su apsigimimais vaikai gimsta mažesnio svorio  blink.gif Bet gal ko ir aš  nesuprantu. Sėkmės ir laikykitės, viskas bus gerai  smile.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Papildyta:
Papildyta:
O gal kas žinote argali tas kraujo tyrimas, po kiek laiko rodyti kitokius rezultatus. Na jeigu mano leliuko chromosomą dabar aukštoka, ar gali ji sumažėti, o gal gali būti tik koks nors blogesnis variantas. Apsoliučiai nenumanau toje genetikoje  blush2.gif  , todėl gal ir keistai paklausiau  4u.gif

Gali veliau rodyti zymiai mazesne rizika, arba gali rodyti kaip tik didesne, del to man nepatinka tie kraujo tyrima, patikimumas nera ju didelis ax.gif o kiek nervu bereikalingu 4u.gif Pas mus labai keistai daro, pirma paziuri echoskopu, o paskui kraujo tyrima siulo, jei ka blogo pamato. Uzsienyje yra atvirksciai, pirmiausia yra kraujo tyrimas, paskui jei jis rodo padidejusia rizika, yra ziurima echoskopu, ir jei echo rodo kazka itartino, tada siulo daryti amniocenteze. Manyciau, jei echo rodo viska gerai, tai ir bus viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2007 01 11, 22:38)
na tai jei svoris per didelis tai ką dėl to nori po poros sav žiūrėt ar jis toliau vystosi  blink.gif  ar aš kažko nesupratau  g.gif
Labai tikiuosi,kad viskas jūsų mažiukui gerai ir po poros sav tik su gerom naujienom ateisit į foruma  rolleyes.gif
o kodėl sakot,kad nelabai tikit dėl vaikiuko lyties?


Svoris šiek tiek didesnis tai sakė,kad gali būti vaikas didelis.Mano pirmas kaip man(ūgis 158,sv 49) irgi gimė nemažas 3670 ir 54cm.Kraujo tyrimo patikimumas yra 70proc., bet nervus gerai patampo.Dėl lyties netikiu,nes echo šešelių mokslas ir daug esu girdėjusi,kad neatspėja net genetikai su savo geru echoskopu.Be to ką galima pamatyti,kai leliukas yra 10 cm ir dar guli koją ant kojos susidėjęs.Vaizdas nerealus.Šiaip lytis jau nebesvarbu,svarbu kad būtų SVEIKAS.
Amniocentezę siulo kraštutiniu atveju,kai yra daug indikacijų,jaučiu kad aš to išvengsiu.Na ojau jei reikės,tai ką nepadarysi,kad tik lelius būtų sveikas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sveta03: 12 sausio 2007 - 10:10
siaip tai ir man nustate, kad berniukas biggrin.gif

paskaiciau visa tema ir susimasciau, kai viena mama rase, kad ko visos ten eina tikrintis, kalbu apie ejima savo noru, be siuntimo blink.gif manau, kad einama todel, kad suzinoti jog vaikas sveikas. o ar gimdyti nesveika kudiki ar ne-kiekvienos reikalas, nors as asmeniskai negimdyciau. ir net jei tai butu paskutine viltis tureti vaika. manau, cia reikia mesti i sali savo egoistiskuma ir pagalvoti apie ta nesveika gimusi kudiki, kuris visa gyvenima kankinsis, is jo bus tyciojamasi, juokiamasi, jis negyvens pilnavercio zmogaus gyvenimo, bus visuomenes atstumtasis, jaus aplinkiniu zmoniu zvilgsnius.....ar to linketumet savo vaikui? as tai tikrai ne. bet kaip jau sakiau-tai kiekvienos asmenis reikalas. butent del sios priezasties ir ejau tikrintis pas genetike ir darytis echo, nes savo vaikui linkiu gero ir pilnavercio gyvenimo 4u.gif
sorry, jei kam nepatiks mano mintys ax.gif
Atsakyti
labai noriu pasidaryti genetinius tyrimus,gal galit imesti tefononus kuriais galima uzsirasyt,o tai visa tem perziurejau ir nieko neradau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 01 17, 13:54)
labai noriu pasidaryti genetinius tyrimus,gal galit imesti tefononus kuriais galima uzsirasyt,o tai visa tem perziurejau ir nieko neradau verysad.gif


Žmogaus genetikos centras
Registratūros tel. 2365116
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 01 18, 09:38)
o nuo ko ten kaina priklauso?


Šiaip jau tiksliausia kaina, buvau sausio pradžioje ir be siuntimo, mokėjau 370 lt. už echo ir kraujo tyrimą. Tai tokie yprasčiausi turbūt tyrimai, kuriuos daro visoms atvykusioms mirksiukas.gif . O dabar kas liečia krauja ir jo kieky, tai jau tikrai galit nepergyventi smile.gif , jug dėl vaikiuko, man tai galėjo ir pusę litro jo nuleisti biggrin.gif , kad tik visi kilausimai būtų atsakyti ir vaikiukas ( vėl kartosiuosi ) būtų sveikas. o ištikrūju, tai iki pusės nedidelio švirkšto prileido, jei darėtės yprastinius kraujo tyrimus, nėštumo eigoj, tai va panašiai, ...bet taigi ne tai svarbiausia, svarbiausia-DĖL KO MES TEN VAŽIUOJAM 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 01 18, 15:06)
aciu jums merginos drinks_cheers.gif o kada juos geriausiai atlikti?


Aš tai važiavau apie 13 sav, o galima jau nuo 12. Iki 14 sav. atvažiuoti gerai todėl, nes gyd. gali išmatuoti kaklo raukšlę, kuri tiksliau parodo vieno apsigimimo galimybę. Kuo raukšlytė siauresnė, tuo geriau, man tai rodė tik 0,6 tai gyd, sakė, kad labai gerai. O jau nuo 14 sav., sprando raukšlės nematuoja, ar rezultatai būna netikslūs. Mano echo buvo labai geras, o kraujas nelabai, tai važiuoju dabar 18 sav. vėl ir džiaugiuosi, kad važiavau anksti, nes po mėnesio bus ka palyginti. 4u.gif
Atsakyti
O as ka tik po adatos i pilvuka.Echoskopo duomenys buvo geri,kraujo ne visai.Tad teko atsigulti ant operacinio stalo.Nemalonus duris ir emimas vaikelio vandenu,taciau skausmo nepakeliamo nera.Pamaudzia ir tiek.Zodziu kaip as sakau,pamazino vaikeliui baseina 20 ml,bet tik tiek.O kol kas liepe ilsetis ir i darbeli neiti,iisgerti 50g brendzio,kad gimda relaksutusi tongue.gif
Bet atsakymai labai toli tik po 3 sav.detalus.
Atsakyti