Įkraunama...
Įkraunama...

Švenčiam darbe

Man toks absurdas tie darbo ala "kalėdiniai vakarėliai", ypač mažose įmonėse. Papildomas stresas darbuotojui ir tiek. Rodos, niekas neengia, su visais sutariu, bet, atrodo, nu ir vėėėėėėl eiti ten kažkur su kažkuo pagerti/pažaisti, su kuo net nepasirinkai... Neiti negražu, ruošė ten ir t.t. Ai... Geriau į tą vietą nueiti ir paveikti ką iš tikrųjų nori ir su kuo pasirinkai pats.
Atsakyti
gal kas gali rekomenduoti Vilniuje kokį restoraną/kavinę ir pan ~50 žmonių padaryti kalėdinę įmonės šventę?
Atsakyti
Gal turite idėju Kaledu vakareliui, kolektyvas ~30 zmoniu, is ju tik 2 mot. lyties, ankstesniais metais buvo: baulingo, poolo turnyrai, pokerio vakaras, norisi kazko aktyvesnio, nes besedint prie uztales is dideles gausos vyru gali nieko nebelikt doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šėlsmė @ 2013 12 12, 22:19)
Man toks absurdas tie darbo ala "kalėdiniai vakarėliai", ypač mažose įmonėse. Papildomas stresas darbuotojui ir tiek. Rodos, niekas neengia, su visais sutariu, bet, atrodo, nu ir vėėėėėėl eiti ten kažkur su kažkuo pagerti/pažaisti, su kuo net nepasirinkai... Neiti negražu, ruošė ten ir t.t. Ai... Geriau į tą vietą nueiti ir paveikti ką iš tikrųjų nori ir su kuo pasirinkai pats.

ir as tokios nuomones drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif !
Kaledos jau ne uz kalnu. Visi po truputi apie jas jau daugiau ar maziau pamastome. Idomu butu isgirsti jusu mintis kaip jusu imone organizuoja, kokie buvo idomiausi ir daugiausiai isimine kalediniai vakareliai su bendradarbiais.
Pasidalinkite mintimis, idejomis smile.gif
Atsakyti
Ir man butu butu idomu jei kas pasidalintu Kaledu vakarelio organizavimo ideja ax.gif
Atsakyti