Įkraunama...
Įkraunama...

Švenčiam darbe

o as galiu pasakyt kodel nenori ruostis puostis ir linksmintis, todel kad dabar atejo nauja mada. visi kalediniai baliai organizuojami tik imoniu darbuotojams. taigi vyrelis ruosiasi/puosiasi i baliu, o zmonike lieka namu ir poros vaiku dabot. vyreliui nesmagu, zmonikei skaudu... ir ji noretu, bet va nedirba - vaikucius augina, tenka namie likt. zinau mazu maziausiai 10 tokiu pavyzdziu. tokiu eit nenorinciu vyru ir pan.
anksciau buvo daugiau renginiu seimoms, visi buvo laimingesni, laukdavo tu svenciu. o dabar imones taupo... bet tas taupimas labai graziai ratu aplinkui ir apsisuka smile.gif jei jau tai darbuotoju skatinimas, manau butu kur kas graziau zmogui gaut 2 bilietus ir pasirinkti su kuo i ta svente ateiti ar neiti visai. cia mao nuomone ir daugelio mano pazistamu zmoniu 4u.gif
Atsakyti
O aš dirbu valstybinei istaigoi verysad.gif tai siemet apie joki baliu ne kalbos nera, bet mes pacios nutarem susibegt biggrin.gif ir senus palidet, nusprendem kad vazuosim i miskeli kurensim lauža kepsim lašinius ir bulves, ka atsinesim ta ir suvalgysim bei isgersim, soksim seliosim lotuliukas.gif kad pasnigtu tai dar ir koki besmegeni pastatytumem, žodžiu prisiminsim kaip musu tevai svesdavo kai ne baru ne kaviniu nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(rutulukas @ 2009 12 07, 11:15)
O aš dirbu valstybinei istaigoi verysad.gif  tai siemet apie joki baliu ne kalbos nera, bet mes pacios nutarem susibegt  biggrin.gif ir senus palidet, nusprendem kad vazuosim i miskeli kurensim lauža kepsim lašinius ir bulves, ka atsinesim ta ir suvalgysim bei isgersim, soksim seliosim  lotuliukas.gif kad pasnigtu tai dar ir koki besmegeni pastatytumem, žodžiu prisiminsim kaip musu tevai svesdavo kai ne baru ne kaviniu nebuvo.


super, mes viena karta ziema taip sventem eilini savaitgali, buvo labai labai fainai. tikrai linkiu gerai atsvest ir nesusalt 4u.gif mes tai termusa karsto vyno turejom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulukas @ 2009 12 07, 13:15)
O aš dirbu valstybinei istaigoi verysad.gif  tai siemet apie joki baliu ne kalbos nera, bet mes pacios nutarem susibegt  biggrin.gif ir senus palidet, nusprendem kad vazuosim i miskeli kurensim lauža kepsim lašinius ir bulves, ka atsinesim ta ir suvalgysim bei isgersim, soksim seliosim  lotuliukas.gif kad pasnigtu tai dar ir koki besmegeni pastatytumem, žodžiu prisiminsim kaip musu tevai svesdavo kai ne baru ne kaviniu nebuvo.


thumbup.gif drinks_cheers.gif
mes taip visus metus leidziam savaitgalius su seimom...
Atsakyti
QUOTE(vaidicita @ 2009 12 07, 11:25)
super, mes viena karta ziema taip sventem eilini savaitgali, buvo labai labai fainai. tikrai linkiu gerai atsvest ir nesusalt  4u.gif mes tai termusa karsto vyno turejom  blush2.gif

gera ideja su tuo karstu vynu thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,

Neradau kitos panasios temos, tai parasysiu cia, tikiuosi nesutrukdysiu 4u.gif
Ruosiames karnavalui, tik jis ne darbe, o namie. Busime su vyru ir dukryte tokie personazai: vyras-piratas, dukryte-angeliukas, o as - pelyte. Tokius susigalvojome, del vyro ir dukrytes personazu dziaugiuosi, na, o del savo schmoll.gif nes reikia sugalvoti koki nors prisistatyma, ar tai dainele sudainuoti, ar suvaidinti, ar padeklamuoti ka nors doh.gif bet niekaip, na niekaip nieko nesugalvoju schmoll.gif Dukryte maza-tik 1m2men, tai ji tik stoves ir sypsosis rolleyes.gif vyras nelabai organizatyvus, sake jis ir nevaidins blush2.gif tai viskas lieka man ax.gif nezinau kaip prisistatyti, gal turite kokiu minciu, kaip galima priristatyti su tokiais personazais? bigsmile.gif aciuks.gif
Atsakyti
Sveikutes, na gi pradedam organizuoti karnavalą darbe, kokios idėjos šiemet? thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi aktualu, kas kokiu ideju turi siemet? Reikia suorganizuoti Kaledini vakareli darbe ir visos temos atrodo tokios nusibodusios, neidomios... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(llorll @ 2010 11 22, 22:50)
Man irgi aktualu, kas kokiu ideju turi siemet? Reikia suorganizuoti Kaledini vakareli darbe ir visos temos atrodo tokios nusibodusios, neidomios...  verysad.gif


aš jau apsisprendžiau, darysim tema "Vaikų darželio karnavalas" 4u.gif šiuo metu vyksta žmonių surašymo ir ploto paieškos doh.gif jaučiu pats nemaloniausias dalykas blush2.gif reikės pradėti ieškoti žaidimų, galvoti scenarijų thumbup.gif
Atsakyti
Darbe vakarelyje galvojam iteikt diplomus su smaiksciu tekstu, bet vat beda - neturim kurybos gysleles, gal kas turit pavyzdziu?
Atsakyti
Na paskutiniu metu populiarūs šokiai, tai darbo vakarelį galima padaryt šokių vakarą, pasikviest kokią linijinių šokių žinovę kuri galėtų visus pamokyt ir porų niekam nereikėtų. bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki,

esame moteriškas buhalterių kolektyvas. Niekaip nesugalvojam kaip šiemet atšvęst Kalėdas. Vyno ir alaus kely jau buvom biggrin.gif
Norėtusi kokios išvykos, ekskursijos įdomios g.gif
Aišku, nebrangiai. Nesinori už pusdienį pasivažinėjimo autobusu po Lietuvą atiduot virš 100 Lt... Tada jau geriau kokiam restorane pavakarieniaut.
Gal kas turite kokių pasiūlymų?
Ką Jūs planuojate kalėdoms?
4u.gif
Atsakyti