Įkraunama...
Įkraunama...

Auginantiems 2 dukreles ir kitiems...

Na prirendo toks klausimas, nezinojau net i kuria tema ivesti. Zinau, kad sito nesupras tie, kas augina barniukus ar skirtingos lyties atstovus.
Viskas prasidejo gimdymo namuose. Tai ka , teveli, atvaziuosi sunaus? Arba : "Na nieko, trecias bus sunus?"; "Tai ka, teveli, tik tiek sugebi, juvelyras wink.gif" ir t.t ir pan.
Man kazkaip nei siaip nei taip. Nei juoktis, nei verkt :smile.gif Reklamos bruka "teisingos" seimos modeli - berniukas ir mergyte.
Bet ka daryti, jei atsitiko taip, kaip atsitiko.Trecias ???Butu gerai jei leistu sveikata ir pinigine. :-/ Bet tik delto, kad padovanoti teciui sunu?
Kiek daug klausimu vienam kartui. Butu malonu, kad mamos(ir ne tik) pasidalintu savo nuomone. Ka manot?
Atsakyti
Nesuprantu, kokia cia uzuojauta gali buti  >:( Koks gi skirtumas, svarbu sveiki ir geri vaikai. Mes trys mergaites buvom, na ir ka. Ar tai trukde tevams didziuotis dukterimis? Tikrai ne. Beje, mes turim dukryte ir kai kalbam apie antra, vyras sako, kad noretu dar vienos mergaites. Taip grazu tos mazos panelytes  ;) O del tu sneku- prisimenu, kaip mama laukesi sesers, jau trecio vaiko. Zinoma, abu su tevu tikejosi berniuko, bet... Uztai pakraupino aplinkiniu kalbos, kai gime mergaite. Net tikra mociute pasake, va, ir kam reikejo trecio, jei vistiek dukra  :o Tai ka, gal ir mums zudyt vos gimusias mergaites, jei jau tokia visuomenes nuomone  >:( O kas ta visuomene- gi mes patys. Taigi, manau, laikas griaut nusistovejusius seimos modelius, kurie jau keliais simtmeciais pasene  :P
Atsakyti
QUOTE
Zinau, kad sito nesupras tie, kas augina barniukus ar skirtingos lyties atstovus.

Manau, kad lygiai tokia pat "problema" auginantiems berniukus. Prisiminkime Sabonius - kada "uzdare fabrikeli"? - Tik po mergaites gimimo ;D.
Atsakyti
Manau, kad visos tos snekos apie berniukus kaip zmones, o mergaites - kaip nezmones kyla ne tik is "teisingo" reklamos modelio, o is patriarchalines kulturos. Va, vyras, tai jau gimines pratesejas, tai jau paveldetojas, tai jau pavarde neisnyks. Matriarchalineje kulturoje butu atvirksciai: mergaite - tai jau zmogus, o berniukas, nu kokia is jo nauda... Nepaisant patriarchato, moteriai vis tiek reikia mergaites, nes dukra ji jaucia kaip saves pratesima, kaip savo buties, savo gimines pratesima, taip, kaip vyras berniuka...
As turiu sunu ir labai noreciau antros dukros. Ne del reklaminio seimos modelio, o del saves pacios. Moteris moteriai - artima siela, o vyras, net jei ir sunus - vis tiek terra incognita smile.gif Kartais net issigastu pati saves: ar sugebesiu myleti antra berniuka, jeigu taip bus lemta?
Atsakyti
Aš turiu mergaitę ir labai norėčiau, kad ir antra gimtų mergaitė. Vyras taip pat. Mums nesvarbi visuomenės nuomonė, atvirkščiai daug mūsų draugų turi mergaites ir labai jomis džiaugiasi. Yra toks posakis: mergaitę augini sau, o berniuką -  kitai. Mergaitės visada būna arčiau šeimos ir senatvėje geriau, kai rūpinasi savos dukros, o ne sūnų žmonos. galbūt labai noriu mergaičių ir dėlto, kad pastoviai matau savo tetos pavyzdį, kuri augina du bernus (28 metai ir 24 metai)   ir kažkaip jie niekur dar greitai nuo mamos dingti nesiruošia. O dar mano dėdė. Kai matau, kad teta  ištisai prie didžiausių puodų, visus reikia apskalbti, išlyginti, viską vienai tvarkyti, tai man jau geriau nors ir 4 ar daugiau mergaitės, negu berniukai. Idealiausia man būtų vienas berniukas ir 2 mergaitės.
Atsakyti
Kodel manot, kad tik mergaiciu mamas terorizuoja? As turiu 2 berniukus. Tai kai laukiausi mazelio, echoskope pasake, kad berniukas. Grizau i darba, pasigyriau - vos ne puse bobu sureagavo - oi, vargse tu, oi ne mergyte... Sakau, o prie ko cia vargse as, man gal patinka berniukai, megstu tokius, jie mieli. O jos - netiki!!! Nu bliamba... >:(
O jau kai pagimdziau - visi ratais ejo ir klausinejo,  tai kada dar trecios - mergytes reikes... Kuokteleje kazkokie... Beje, taip ir pasakiau, tada nuo manes atsikabino, o prie vyro prisikabino - tipo, tai jau zmonai mergytes padaryt negali - nu aaaaisku, mergyte - juvelyrinis darbas... :-X

Tupa ta visuomene, pasakysiu sad.gif Uztai kai vienam subinen ispiri, kiti uztyla, tuo siulau ir vadovautis...
Atsakyti
Na mes ir  turbut keistoki ???Dabar turim mergaite, ir ateity taip pat norim dar mergaites susilaukti. Na,o kas trecias  bus jau nesvarbu ;D
Atsakyti
Asmeniskai man yra dzin ka galvoja visuomene apie mano seima:ar as turiu viena dukra ir dar turesiu,ar turiu 4 dukras,ar 3 sunus.Juk tai yra mano vaikai,o ne ju,ir koks yra ju reikalas aiskint kad va tie ,kurie turi vienodos lyties vaikus yra nelaimingi >:(Bet tokia jau musu visuomene,vis jai paburbuliuot reik ir igelt,o tas igelimas ir laikos kazkam istriges sirdin.Juk tikrai yra zmoniu,kurie paluzta nuo tokiu zodziu ir jaucias nepilnaverciai,cia kaip pavyzdi galiu pateikt:su manim gimde moteris,kuri pagimde antra mergyte,tai vyras ja vietoj dziaugsmingo bucinio ir pasveikinimo,isbare kad ji nemoka gimdyt berniuku ir va del jos klaidos tokios dabar isnyks jo gimine :-[Moteris tada visas dienas verke be perstojimo,vaikas ir verke,na buvo labai graudu ziuret i ja ir klausyt ,kad va kokia ji bloga,nes negalejo vyrui suteik pilnavertes seimos dziaugsmo:ji,vyras,dukra ir sunus :-/
Atsakyti
O as meluociau, jei sakyciau, kad noriu triju berniuku arba tik triju mergaiciu. As noriu ir to, ir to.. Todel suprantu tuos zmones, kurie isgirde apie trecios is eiles dukreles besilaukiancia bendradarbe, jos paklausia: "Bandysi dar?" Ner cia ko piktintis. Yra dvi medalio puses, yra juoda ir balta, yra plius ir minus. Todel logiska,kad as noriu tureti ir ta, ir ta
Atsakyti
na, mano auga 2 saldžios, meilios, baltapūkės gražuolės mergytės  :-*, buvo momentų, kai antro aš ir vyras norėjom sūnaus, nebuvo-greit susitaikiau su realybe, dabar galvoju, kad net geriau, kad 2 mergaitės  :smile.gif, planuoju trečią, gal jau norėtųsi berniuko (gal iš smalsumo ar dar ko, kažkokio įrodymo sau :smile.gif, nežinau...), bet, jei bus mergaitė-tikrai ne tragedija, nei man, nei vyrui (antras vyras gi berniuką jau turi iš pirmos santuokos  :smile.gif, o man-tikrai tas pats...
Svarbiausia, kad augini ŽMOGŲ, o norėti lyties "pagal užsakymą" per daug egoistiška ir vaikiškai naivu :-/
Atsakyti
Darau išvada, kad vaiko lytis svarbi tik vyrui, kuris bijo isnykimo ir kazkodel uosvienei - kazin kodel jai turetu ta pavarde taip rupet, taigi ne jos tongue.gif Nuo siol isgirdus tokius pliurpalus isvadinsiu uosviene, o jei ne, tai pasiulysiu i Raudonaja knyga isirasyt, gal lengviau pataps... tongue.gif
Atsakyti
Nesuprantu tokiu "tevu" ir niekuomet nesuprasiu, kaip galima paniekinti del netinkamos lyties arba kaltinti zmona, kad ne toki vaika isnesiojo >:( >:( Kazkokie antzmogiai. Zinoma, sirdyje, bet tik sirdyje gali noreti, laukti tam tikros lyties vaikelio. Bet jei gime ne issvajotos lyties, tai nejau jis kazkoks "brokuotas" >:( Po to jaucia tevu nemeile. Kiek girdejome istoriju is jau suaugusiu zmoniu gyvenimu, kuomet tevai samoningai demonstruodavo dukrai kaip jie norejo sunaus arba sunui - norejo dukters, kad priveda iki rimtu psichologiniu problemu. Jau nekalbant apie polinkius i homoseksualuma.
Atsakyti