Įkraunama...
Įkraunama...

Auginantiems 2 dukreles ir kitiems...

kai suzinojau , jog laukiuosi antro sunaus, meluociau, jei sakyciau , jog nenusivyliau... ta diena buvo liudna... daug miegojau...  :) bet tuo viskas ir pasibaige. iki pat nestumo pabaigos, turejau slapta vilti... smile.gif bet nedariau is to tragedijos, tik ...slapcia vyliausi . kai gime mazutis, net nesusimasciau, kad va-mano viltis zlugo. asaros byrejo ne is nusivylimo, o begalines meiles ir dziaugsmo. o dabar ir toliau svajoju apie mergyte. siaip ar taip bent triju vaiku norim, tai gal ir 'pasiseks ' ;D , kad trecioji bus pupyte.  :) o del aplinkiniu pastabu , tai man atrodo ju vienu ar kitu atveju bus visada. tokie jau, mes, zmones... ne visada ir piktybiskai jie tas patabas sako  ;)
Atsakyti
QUOTE
Visiems niekada neitiksi. Jei augini viena vaika, tai visi sako, kad reikia poreles, jei augini du vienos lyties vaikucius - vel blogai: reikia dar vieno, jei augini daugiau vaiku (3,4,5 ir t.t.), tai vel: ka nemoka pasisaugoti, kazkokie bomai ir pan. Taigi, visuomet kas nors ras prie ko prisikabinti. Dziaukimes savo vaikuciais ir jokio skirtumo berniukais ar mergaitemis.

As padariau lygiai tokia pat isvada :-/
Atsakyti
O as ir antro sunaus norejau. Tiesiog del to, jog vyrams lengviau ant svieto gyvent. Bet auksciausiasis atsizvelge tik i pacia butiniausia salyga-kad vaikas butu sveikas. Turiu porele dabar. Tikiuosi, kad padejau taska motinystes karjeroj.
Atsakyti
as antros dukrytes noreciau, nereiktu nauju rubeliu pirkt  ;D
  jei rimtai, tai koks skirtumas kiek tu panu ir bernu seimoje, svarbu pati seima nesupuvus butu  ;)
Atsakyti
:smile.gif :smile.gif :smile.gif Na antros gal mergaites noreciau (auginu sunu), bet
is kitos puses paziurejus vaikam gal geriau kai yra tos pacios lyties. As pati turiu dvi seseris, tai paziurejus i dabartini musu bendravima, tarpsavio supratima, pagalba......
su broliu tikrai taip nebutu  wink.gif Taip kad manau vaikam daug geriau kai auga trys sunus arba trys dukros  ;D
Atsakyti
QUOTE
as antros dukrytes noreciau, nereiktu nauju rubeliu pirkt  ;D
 

Taure, zinok tik taip atrodo wink.gif Man vyras irgi sake, kaip gerai rubeliu nereikes pirkti... Pripirkau  dar daugiau nei pirmai. ;D
Atsakyti
;D o as ir 3 mergytes noreciau smile.gif Siaip vyram bobiskam kolektyve geriau smile.gif aptingsta smile.gif
Atsakyti
As tai visai norejau, kad antra irgi mergaite butu. Man kazkaip smagiai atrodo - geriausios drauges, mamos pagalbininkes ir t.t. Bet vyras jau taip del kompanijos sau stripaliojo, kad vaje vaje... Tai puse manes labai norejo mergaites, o kita puse - laimingo vyro ;D

Nu ir padarysiu laiminga vyra wink.gif O kas jau bus trechias ar ketvirtas - nesvarbu...


Nu o jau tie zmones kokie - blogai kad dvi mergaites ??? O tai nesvarbu, kad abi sveikos, guvios, protingos? Eina shvilpt tokie nuomoniu reishkejai.... :-X
Atsakyti
Auginu dukra ir ka cia slept-noreciau ir antros dukros..Jei dievulis duotu man garantija, kad antra bus mergaite, tai tuoj pat gimdyciau, o dabar delsiu... :smile.gif

Moterims priklauso ateitis wink.gif
Atsakyti
Tiesa, apklausoj pasigedau sau tinkamo atsakymo-"Pavydziu tokioms seimoms" smile.gif
Atsakyti
QUOTE

Laukiausi antro ir buvau tikra kad gims mergytė. visiems aiškinau, kad bus bernas-atiduosiu kam nors..  :-/ :smile.gif Net ir operacinėj, kai jau darė cezario pjūvį-sakiau, berno man nė nerodykit. Ir ką-gimė antras berniukas. Kai pasakė-ėmiau žlimbti kaip patrakusi ir blioviau visą naktį, kai tik atsibusdavau. NET NEPAŽVELGIAU Į SAVO VAIKĄ... gėda dabar prisiminti... prileido man raminančių ir ryte jau galų gale susigėdusi panorau pamatyti savo vaiką... o jis buvo mano mažytė kopija... pamačiau ir iškart įsimylėjau... Žinoma, dar skaudėjo širdį ir dabar dar suskausta, kai pagalvoju, kad jau niekad neturėsiu kam kasytes pinti ir pūstas suknytes vilkti, nes bandyti trečią kartą mūsų lietuvoj yra prabanga... sad.gif  Nors jei tikrai tikrai žinočiau kad gims mergytė-galbūt surizikuočiau....  :smile.gif Vat ir dabar aplink mane glaustosi tas vaikas, kurio nenorėjau matyti ir čiauška: myliu tave, as tavo bangutis ...  :smile.gif   Tai, argi Rimaiste, galima jo nemylėti?  :smile.gif


Nors as dar vaiku neturiu, bet ateityje svajoju tik apie mergaite. Ir dabar tikrai abejoju, jei gimtu berniukas, ar myleciau ji taip, kaip myleciau dukra. Va, dviejose artimose man seimose atsirado vaikiukai. Vienoj mergaite, kitoj - berniukai. Nu mergaite - issilydyti galima, kazkaip myliu as ja. O berniukas -  nu 0 emociju nors tu ka. Ir as bijau, kad nebutu kaip Rigedorai, kad jei gimtu sunus - zliumbciau krokodilo asarom turbut. Keista, bet taip yra  :smile.gif
Atsakyti
Na aš galvoju jei gimus tarkim trim berniukam ar mergaitėm baisiai norisi kitos lyties - kodėl nepagalvojus apie įvaikinimą?

O su tais visuomenės požiūriais esu susidūrusi ir aš.
Mano vyras ne visai lietuvis, jo tėvas iš "pietų". Kai gimė berniukas mūsų pirmas aš buvau labai liaupsinama - va sugebėjau sūnu pagimdyt :smile.gif bet man nuo tų jo liaupsiu nei šilta nei šalta - nes realaus darbp ar pagalbos jis vis tiek mums nesuteikia - tai ka jis ten sau galvoja tuose pietuose sedėdamas man nelabai įdomu. na antra gimė dukra, is atvažiavęs ja irgi džiaugėsi, bet piktai pasakė -" viskas, mergaitės užtenka vienos dėl grožio, visi kiti tebūna berniukai" ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif Kaip gerai, kad aš šaltų nervų. Ir kaip gerai,kad mes retai matomės.
Atsakyti