Įkraunama...
Įkraunama...

Auginantiems 2 dukreles ir kitiems...

QUOTE
Kartais net issigastu pati saves: ar sugebesiu myleti antra berniuka, jeigu taip bus lemta?

Rimaiste, sugebėsi ir mylėsi galbūt net labiau negu pirmą... wink.gif Man buvo tokia situacija. Laukiausi antro ir buvau tikra kad gims mergytė. visiems aiškinau, kad bus bernas-atiduosiu kam nors..  :-/ :smile.gif Net ir operacinėj, kai jau darė cezario pjūvį-sakiau, berno man nė nerodykit. Ir ką-gimė antras berniukas. Kai pasakė-ėmiau žlimbti kaip patrakusi ir blioviau visą naktį, kai tik atsibusdavau. NET NEPAŽVELGIAU Į SAVO VAIKĄ... gėda dabar prisiminti... prileido man raminančių ir ryte jau galų gale susigėdusi panorau pamatyti savo vaiką... o jis buvo mano mažytė kopija... pamačiau ir iškart įsimylėjau... Žinoma, dar skaudėjo širdį ir dabar dar suskausta, kai pagalvoju, kad jau niekad neturėsiu kam kasytes pinti ir pūstas suknytes vilkti, nes bandyti trečią kartą mūsų lietuvoj yra prabanga... sad.gif  Nors jei tikrai tikrai žinočiau kad gims mergytė-galbūt surizikuočiau....  :smile.gif Vat ir dabar aplink mane glaustosi tas vaikas, kurio nenorėjau matyti ir čiauška: myliu tave, as tavo bangutis ...  :smile.gif   Tai, argi Rimaiste, galima jo nemylėti?  :smile.gif
Atsakyti
Pritariu Rigedorai, kad labai lengva mylet ir antra berniuka, ir antra mergaite, o itariu kad ir trecia, ir ketvirta... Juolab kad ir mergaites, ir berniukai gyvenime buna visokie, ir negali zinot, kas isaugs is to mazo pieno siurblio, rankom kojom makaluojancio - as cia apie saviski... Tiesiog taip gaunasi, kad myli, ir viskas...
Atsakyti
Pirmoji pas mus gimė dukra, kai laukiausi antrojo, tai be galo norėjau, kad būtų mergaitė, o mano vyras tikėjosi sūnaus(paįvairinimui taip sakant). O kai prieš gimdymą padarė echoskopiją ir pasakė, kad bus berniukas, tai labai nusivyliau ir išsigandau. Vis galvojau, kad nemokėsiu, nesugebėsiu, gal net ne taip mylėsiu. Tačiau viskas pasikeitė, mažiui gimus. Neįsivaizduoju, kaip galima nemylėti to mažo, apsiseilėjusio bedančio padarėlio, kuris mane pamatęs krykščia iš laimės. Kartais net pagalvoju, kad aš savo dukrelės tai nemylėjau, kaip mylių sūnų.
Atsakyti
aha, prietarai...O aplinkiniai niekap nesupranta, kaip jie skaudina tas mamas ar net seimas savo "samoju" ir kandziomis replikomis.
Bet kaip beziuresi, vistiek visiems neitiksi  ;D
Mane labai iskaudino gimdymo namuose viena gimdyve. Su manim palatoj buvo dar 2 mamos,abi pagimde bernus, o as - mergike. Ir viena is ju pareiske - "gal ir gerai, kad pas mane bernas, o tau bus sunku - mergaite. Juk kaip sunku auginti mergaite, bernui vistiek lengviau per gyvenima eiti" :-X Nu sakes, :smile.gif :smile.gif :smile.gif tai mano mergaite - antrarusis padaras, ar ka?  Jau to tai nebus. Aukleju ja visu pirma buti zmogumi, o jau kokia lytis - ne esme, nes siais laikais visi lygus, ir niekas man to neirodys atvirksciai..
o del tetu mociuciu, kaimynu - man nusispjaut. Ka noresiu, ta pagimdysiu  ;D ;D ;D ;D O vyrams kurie zmonoms priekaistauja, kad ne tos lyties kudiki pagimde, vienas atsakymas-  tegul patys su savo galiuku issiaiskina, nes viskas tik nuo ju priklauso  ;D ;D ;D
Atsakyti
QUOTE
vyrams kurie zmonoms priekaistauja, kad ne tos lyties kudiki pagimde, vienas atsakymas-  tegul patys su savo galiuku issiaiskina, nes viskas tik nuo ju priklauso  ;D ;D ;D


:smile.gif ;D ;D wink.gif
Atsakyti
Turbut zmonem visaip blogai. As net nustebau paskaiciusi sita tema, kad kazkas del mergaiciu terorizuoja. As turiu berniuka, kuri labai myliu. Bet kai jo laukiausi, ir jau zinojau, kad bus berniukas, tai jauciausi, taip lyg mano to berniuko niekas nenoretu. Visi aplinkui snekejo, ka berniukas, su mama po to nebendraus, mergaite vis tiek svelnesne ir t.t. Jei tikrai bus berniukas, tai butinai antra gimdykit, kad mergaite butu. As taip pykdavau, sakydavau buna ir berniuku dar labiau bendraujanciu su tevais nei mergaites. Ir galu gale juk nepasirinksi kokios lyties vaikas turi buti.As dabar net neisivaizduoju, kad pas mane koks nors kitoks vaikas butu. Bet net ir dabar, kai vaikui jau metai, vis isgirstu is draugiu, kurios turi mergaites: as tai antros irgi dukrytes noreciau, va kaip padeda, kokia gera ir t.t. Tai pasijuntu, lyg berniukas tai jau niekam tikes, ir nieks berniuku nenori.
Taip kad tikrai negirdejau, kad kas del mergaiciu terorizuotu.
Atsakyti
na man irgi nesuprantamas toks dalykas kaip uzkietejes noras tureti butent vienos ar kitos lyties mazyli >:( koks skirtumas,juk svarbiausia ,kad vaikas butu sveikas.... ohmy.gif stai mano vyras kai laukiausi norejo mergaites,bet ne fanatiskai,o tiesiog pats augo vien vyru draugijoje...ir noretu dar 2 mergaiciu,kad tik finansine padetis tam butu palanki... wink.gif ir tie kurie nori tik berniuku..yra tokia nuomone,kad berniukams lengviau gyventi..kad jie pratesia pavarde..bet jie jeigu neves tai ir neprates tos pavardes :smile.gif...ne...man nesuprantamas nei toks paziuris,nei zmones kurie kazka delto smerkia ar uzjaucia,beje tokiu dar nesutikau...  :-/
Atsakyti
Kai laukiausi pirrmakart, norejau mergaites. Jai gimus, negalejau atsidziaugti. Juk bus, kas mane supras, senatvej, tikiuosi, pagelbes. ;D Ir vyras labai laimingas buvo, nes pats vyriskoj kompanijoj uzauges. Kai dar su juo draugavom, gime mano sesuo (18 m. uz mane jaunesne), kaip graziai jis su maze atejes dukdavo!
Besilaukdama antrakart, neslepsiu, norejau berniuko. Taciau niekam apie tai neuzsiminiau. Labiausiai uz viska troskau, kad gimtu sveikas lialius. Vyras sake, kad jam tas pats, kas gims, taciau tycia ar netycia issidave, kai mane nufotografavo 8 men. su didziuliu pilvu. Ziuriu i tas nuotraukas kompe, o pavadintos jos - neatspesit kaip - "Boy".
Dziaugiuosi porele, kuria man dave Dievas. Taciau labai gaila, kad visas dukros graziasias is Amerikos atsiustas sukneles ir dailucius batelius reikes kazkam atiduoti. ;D  ;D ;D
Kai pagalvoju, trecia jei kada turetumem, vel svajociau apie dukra.
Atsakyti
Visiems niekada neitiksi. Jei augini viena vaika, tai visi sako, kad reikia poreles, jei augini du vienos lyties vaikucius - vel blogai: reikia dar vieno, jei augini daugiau vaiku (3,4,5 ir t.t.), tai vel: ka nemoka pasisaugoti, kazkokie bomai ir pan. Taigi, visuomet kas nors ras prie ko prisikabinti. Dziaukimes savo vaikuciais ir jokio skirtumo berniukais ar mergaitemis.
Atsakyti
As labai ilgai pykau ant savo uosvio: jis suzinojes kad gime anuke, neapsidziauge, ir tik pasake vyrui: na nieko kita kart geriau pavyks, dar girdejau ir tokiu fraziu kad mergaite: tai ne vaikas, tai mergaite, vaikas yra sunus. :-X :'(. Pirma kart isgirdusi pabandziau nuleist tai juokais, bet po to uzede, ir galiausiai anuke uosviai mate paskutinikart per krikstynas (pries menesi) o iki tol net nezinau tiksliai kada, bet stengiuos ten rodytis kuo maziau dabar. Uosvis "pasidare" trys sunus, ir mano kad "tikras vyras" privalo tureti sunu. Nors dabar jau siek tiek "suminkstejo" jo nuomone apie mergaites, dabar jau sako, kad: dabar pasigimdet aukle, o velaiu galima ir sunu galvot :-/
Atsakyti
pasiusciau toki uosvi toli toli....
Atsakyti
As visada svajojau apie 3-4 sunus ir dukryte. Vyras norejo dukros.Taciau kai pradejau lauktis,labai panorau mergytes,o vyras-sunaus(tipo,negalesiu mergytes i zukle veztis).Echoskopas rode lyg ir dukryte,tai as toooookia laiminga,galvoju:svarbiausia,kad as turesiu dukra,o kas gims veliau,jau dzin!
Mano seima labai dziaugiasi,o vyro giminaiciai iskart pradejo "namiokus" metyt vyrui(gal ir nepiktai,bet nesciai 100 kartu skaudziau atrodo): "nekox juvelyras"; "paziuresim,ar tu juvelyras,ar tik skylamushys"; "brokdarys" ir pan. Tai kaip man reaguot i panasias uzuominas,jei mergyte dar net negimusi,o veliau,itariu,tik pagauses tokiu auksiniu minciu... :-/
Atsakyti