Įkraunama...
Įkraunama...

Auginantiems 2 dukreles ir kitiems...

QUOTE(kepuryte @ 2012 12 28, 18:44)


As turiu dvi galima sakyti pametinukes ir labai dziaugiuosi kad jos jos abi vienos lyties, nes joms zymiai smagiai del to augti kartu  4u.gif

as ir mergytes turiu, tai laiminga esu tikrai...kazkaip lytis man neidomi, nors berniuko gimimo kazkiek bijojau, atrodo va nesugebeciau jau jo auginti rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kiek paskaitinėjau sitą foruma,padariau išvadą, kad daugiau Lietuvoje gimsta mergaičių:)Ir gan ryškiai daugiau... g.gif vien iš mano pažystamu kurios laukiasi mergaites nusimato:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minne777: 28 gruodžio 2012 - 21:10
QUOTE(xiuke @ 2012 12 28, 21:18)
as ir mergytes turiu, tai laiminga esu tikrai...kazkaip lytis man neidomi, nors berniuko gimimo kazkiek bijojau, atrodo va nesugebeciau jau jo auginti rolleyes.gif  biggrin.gif


drinks_cheers.gif man tai isvis keistas nusistatymas, primigtynai siekiant susilaukt berniuko doh.gif
augint tai jauciu irgi jau nemokeciau, kolkas nelabaui ir noreciau ismokt doh.gif biggrin.gif

QUOTE(minne777 @ 2012 12 28, 22:07)
Kiek paskaitinėjau sitą foruma,padariau išvadą, kad daugiau Lietuvoje gimsta mergaičių:)Ir gan ryškiai daugiau... g.gif vien iš mano pažystamu kurios laukiasi mergaites nusimato:)


tai juk visada moteru daugiau nei vyru 4u.gif musu daug ir mes jega thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kepuryte @ 2012 12 28, 23:01)
drinks_cheers.gif  man tai isvis keistas nusistatymas, primigtynai siekiant susilaukt berniuko  doh.gif 
augint tai jauciu irgi jau nemokeciau, kolkas nelabaui ir noreciau ismokt  doh.gif  biggrin.gif
tai juk visada moteru daugiau nei vyru  4u.gif  musu daug ir mes jega  thumbup.gif



Na,kad nelabai ka ten reiktu mokytis atskirai berniuko auginumui:) tiesiog augint kaip vaiką ir tiek,na bent taip manau smile.gif Kol maziukai leliukai, ar berniukas ar mergaitė tai nelabai skiriasi auginimas...aišku kaip paaugėja,skirtumu matyt atsiranda:)
Aga tas tai tiesa moterys valdo thumbup.gif bet kaip ten bebūtų turiu svajone susilaukt sūneliaus ir tiek.. ax.gif Aš manau,tai normalu tas norėjimas..ir nebutinai berniuko,kitos mamytės apie mergaites svajoja...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(minne777 @ 2012 12 29, 03:40)
Aš manau,tai normalu tas norėjimas..ir nebutinai berniuko,kitos mamytės apie mergaites svajoja...smile.gif

aisku svajoti reikia...as gal del vyro daugiau noreciau, nesako jis nieko, nepriekaistauja, kad dukos, bet tikrai zinau, kad noretu...bet dabar iskyla klausimas kada... doh.gif o as slapta juokiuosi, kad nezinai zmogau kada...atrodo uzsibrezi linija-viskas, bet tox jau tas gyvenimas, krecia ir pokstus ir sposus... smile.gif o jei dar ir geri sposai thumbup.gif visgi visad prisimenu, kad su vyru, ne su broliu gyvenu, tad ka galiu zinoti ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
As ir turiu dvi pupas, ir dziaugiuosi kad mergytes kartu augs, nes tikrai smagu, o berniuko ir noreciau, bet jei ir 3 sesute butu ir puiku, labai grazu smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
jungiuosi su trim dukrytėm mažulytėm 4u.gif
Vyriausiai 4 metukai, viduriniai 2,5 metukų, o jaunėliai pusė metukų.
Visos augam namučiuose, į darželį neinam.
Atsakyti
QUOTE(Redusyte @ 2013 01 15, 16:35)
Sveikos,
jungiuosi su trim dukrytėm mažulytėm  4u.gif
Vyriausiai 4 metukai, viduriniai 2,5 metukų, o jaunėliai pusė metukų.
Visos augam namučiuose, į darželį neinam.

isivaizduoju kokios Jus visos grazios wub.gif , ir vardai visu is E, o Marija, tai antras, ar kriksto?
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2013 01 15, 17:53)
isivaizduoju kokios Jus visos grazios wub.gif , ir vardai visu is E, o Marija, tai antras, ar kriksto?


Antras Marija.
Planavom, kad antras vaikas bus sūnus (vardas buvo išrinktas jam), bet ir antra dukra, ir trečia dukra, tad nesinorėjo "skriausti" mergaičių vardų prasme smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kepuryte @ 2012 12 29, 01:01)
drinks_cheers.gif  man tai isvis keistas nusistatymas, primigtynai siekiant susilaukt berniuko  doh.gif 



O man čia nieko keisto. Atvirkščiai. Kai turi vieną, ir susilauki antro tos pačios lyties, tai tikrai nėra ko graužtis, jei tos pačios lyties, nes smagiau patiems vaikams....Bet kai laukies trečio, tai natūralu,kad norisi jau kitos lyties....Aišku, čia ne užsakysi ir nieko jau nepadarysi, bet faktas, kad svajoti ar norėti niekas nedraudžia... bigsmile.gif
Atsakyti
Turiu du sunus, ir esu pati laimingiausia mama 4u.gif Pirmo kai laukiau, be proto sunaus norejau, sakydavau man nereikia kiaurusku biggrin.gif
Antro norejau berniuko, kai pastojau, bet pilvukui augant uzsinorejau mergyckos, norejau porytes, smagu augint skirtingus vaikiukus, gime sunelis, ir trecio noreciau, aisku gimtu mergyte, but smagu, bet ir berniuka myleciau be proto, jie tokie mieli. Aisku senatvej nukarsint dukra greiciau padeda, bet db jau laikai keiciasi, kaip paziuriu i aplinkiniu dukras, susidaro toks ispudis, kad jau 5 metu mergaite, jau ozius rodo, ir jau teveliai ant blakstienu stovi, aukstina dievina baisiausiai, manau is tokiu nieko gero neuzaugs, man gaila mano sunu, as tikiuosi negaus tokios zmonos kuri gyvens savo fantazijose ir isivaizduos, kad esa princese blush2.gif
svarbiasia yra sveiki vaikai, ir man keista kaip kai kurios nusistaciusios pries berniukus, ligotumu kvepia o gal pavydi kitom , del to nemyli ju, o vyrus savo ar mylit? Gal vyras tik reproduktorius uzstatyt vaika? Vyrai juk su kiausiukais biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jentė: 29 sausio 2013 - 14:31
QUOTE(Jentė @ 2013 01 29, 16:26)
svarbiasia yra sveiki vaikai, ir man keista kaip kai kurios nusistaciusios pries berniukus, ligotumu kvepia o gal pavydi kitom , del to nemyli ju, o vyrus savo ar mylit? Gal vyras tik reproduktorius uzstatyt vaika? Vyrai juk su kiausiukais biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif



Atrodo esu perskaičius visą temutę, bet tikrai neradau nei jokių nusistatymų, nei "nemeilių" berniukams, atvirkščiai- čia daugiau pasitaiko noro mergaičių būrely turėti ir vieną kitą vyruką mirksiukas.gif
Tai nelabai suprantu apie ką jūs čia kalbat. g.gif
Ir prie ko čia pavydas, lygiai taip pat kitos mamos, auginančios vyrukus,gali norėti ir svajoti apie mergaitę...
Atsakyti