Įkraunama...
Įkraunama...

Joga nėštumo metu

Sveikos nestukes, gal galit kazka parekomenduoti Vilniuje vakarais 4u.gif
Atsakyti
As lankiau nesciuju joga Kaune. Labai maloni aplinka, maza grupe, sauni mokytoja.. tik deja teko nutraukt jogas visas, nes uzsiemimu metu prasidedavo toookie nugaros skausmai, kad asaros byredavo sad.gif nors ir viska super atsargiai su padidinta prieziura darydavau, vistiek kazkaip netiko nugarytei sie uzsiemimai.. teko treniruotes nutraukt ir 2 savaites eiti i masazus, kol skausmai aprimo... Matyt, ne visoms tinka joga wink.gif nors kitos kartu lankiusios nestukes visai nesiskunde skausmais jokiais.. vadinas, kaip kam cia. Sekmes nesiojant nestuke.gif ir nepersistenkit!
Atsakyti
As lankau joga Kaune Dujotekio g. Pradejau lankyti kiek velokai III semestre,kai isejau i dekreta. Labai vyke uzsiemimai, nelabai intensyvus, neskubant, mokina kvepuoti,atsipalaiduoti, o uzsiemimu ramiai pagulima - pamedituojame. Man vaikas spaudzia skrandi,tai po uzsiemimu zymiai geriau jauciuosi.
Jei turite kiek laisvo laiko,l.rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
Vilniuje- centras SAVITRI, pas mokytoja Jurga. Labai vertinga nueiti, uzsiemimai rimti thumbup.gif

Dar yra VsI "Jogos ratas" su mokytoja Gvidomeda. Rekomenduoju, jos stilius svelnus, labai tausojantys besilaukiancia mama ir vaikiuka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Infinity: 24 vasario 2011 - 18:23
Sveikos,

O ką manote apie jogą nėštukei, kuri jokiom jogom iki nėštumo neužsiiminėjo? Ir aerobikom ne? Vienintelis sportas buvo pasivaikščiojimai su šuniu. Ar saugu būtų?
Atsakyti
QUOTE(Svirple @ 2011 03 01, 08:53)
Sveikos,

O ką manote apie jogą nėštukei, kuri jokiom jogom iki nėštumo neužsiiminėjo? Ir aerobikom ne? Vienintelis sportas buvo pasivaikščiojimai su šuniu. Ar saugu būtų?

Joga bet kuriuo atveju gerai mirksiukas.gif Tik nedaryk be jogos mokytojos, yra daug apribojimu pradedanciai mamytei 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

pasidalinsiu ir aš informacija smile.gif

Pradėjau lankyti jogą Shanti centre. Prieš tai nei joga, nei jokiais sportais neužsiiminėjau. Tai ten viskas labai lengvai ir paprastai. Po pirmo užsiėmimo truputį kojų raumenukus jaučiau ir viskas.
Būna užsiėmimai sekmadieniais. Tai šitas man super pliusas - išsimiegi ir neskubant nueini smile.gif
Atsakyti
Aš lankau nėščiųjų užsiėmimus jogos studijoje "Bidža". Grupės nedidelės, užsiėmimai trunka 2 val., todėl viskas atliekama laipsniškai ir neskubant. Pabaigoje geriame arbatą ir bendraujame su trenere. Man patiko, kad trenerė supažindina ir su jogos teorija. Puiki ir maloni atmosfera smile.gif
Atsakyti
as planuoju lankyti nuo rudens udumbaroje, VLN, Kalvariju g.

pas juos nestukiu grupe bus dienine, 2-4niais, nuo 14:30

Gal kas lankete? labai idomu kokie atsiliepimai
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2011 08 03, 18:27)
as planuoju lankyti nuo rudens udumbaroje, VLN, Kalvariju g.

pas juos nestukiu grupe bus dienine, 2-4niais, nuo 14:30

Gal kas lankete? labai idomu kokie atsiliepimai


Sveiki,
As taip pat noreciau nuo rudens pameginti.Man visai patogus sis laikas bei vieta,. Gal suzinojote daugiau atsiliepimu apie siuos uzsiemimus? smile.gif
Man svarbu,kad nebutu didelis kruvis ir nesukelciau pavojaus maziukui,beto niekada nesu bandziusi jogos,kazin ar nebus per sunku.
Atsakyti
siandien planuoju skambintis ir registruotis
Atsakyti
uzsiregistravau, grupe renkama, tikiuosi kad susirinks

ir grupe jauciu tikrai bus nedidele, kas gerai
Papildyta:
pliusas didelis tas, kad pati mokytoja turi medicinini kinizeterapeutes issilavinima, tai manau zinos kas ir kaip
Atsakyti