Įkraunama...
Įkraunama...

Policija

tai fainai laiką leidžiat thumbup.gif o mes iš ligų neišbrendam, buvo sloga, dabar laringitas verysad.gif net negalim sniegu pasidžiaugt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2007 02 11, 09:01)
tai fainai laiką leidžiat  thumbup.gif o mes iš ligų neišbrendam, buvo sloga, dabar laringitas verysad.gif net negalim sniegu pasidžiaugt  4u.gif

Oi,vargsiukai,sveikit greiciau 4u.gif
Sian -19 rodo blink.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liauriukas @ 2007 02 11, 11:50)

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tai cia tiek nemazai policininkiu, ar ju zmonu g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(liauriukas @ 2007 02 11, 20:15)
Tai cia tiek nemazai policininkiu, ar ju zmonu g.gif  bigsmile.gif

Cia ir tokiu ir tokiu yra mirksiukas.gif o tu prie kuriu busi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2007 02 11, 20:23)
Cia ir tokiu ir tokiu yra mirksiukas.gif o tu prie kuriu busi? 4u.gif

prie pirmo varianto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liauriukas @ 2007 02 11, 20:43)
prie pirmo varianto biggrin.gif

kur dirbi?
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2007 02 11, 21:35)
kur dirbi?

policijoj biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Turiu klausimą dėl atostogų ( neišnauduotų per metus ), tiesiog situacija tokia, irgi dirbu policijoje, gruodį išėjau į dekretą, iki 2007-04-17 man skaitosi dekretinės atostogos. Paskui prasideda vaiko auginimo atostogos ir tęsis iki 2008 02 tos dienos kai gims vaikas. Bet gaunasi taip kad aš už 2007 metus atostogų neišnauduosiu, po dekretinių imti nenoriu, kad ir mokės 100 procentų, bet geriau paimčiau kai pasibaigs vaiko auginimo atostogos, kad pratęst buvimą su vaiku namie. Todėl ir noriu paklausti kiek man priklausis atostogų pilnas menėsis kaip ir visada ar mažiau? Ir po kiek laiko aš galėsiu pasiimti atostoas už 2008 metus? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(doki @ 2007 02 12, 10:24)
Sveikos  4u.gif 
Turiu klausimą dėl atostogų ( neišnauduotų per metus ), tiesiog situacija tokia, irgi dirbu policijoje, gruodį išėjau į dekretą, iki 2007-04-17 man skaitosi dekretinės atostogos. Paskui prasideda vaiko auginimo atostogos ir tęsis iki 2008 02 tos dienos kai gims vaikas. Bet gaunasi taip kad aš už 2007 metus atostogų neišnauduosiu, po dekretinių imti nenoriu, kad ir mokės 100 procentų, bet geriau paimčiau kai pasibaigs vaiko auginimo atostogos, kad pratęst buvimą su vaiku namie. Todėl ir noriu paklausti kiek man priklausis atostogų pilnas menėsis kaip ir visada ar mažiau? Ir po kiek laiko aš galėsiu pasiimti atostoas už 2008 metus? Ačiū.

uz 2007 metus tau priklauso atostogos uz laikotarpi nuo 01-01 iki 04-17, i menesi 2,5 dienos, jei atostogos 30 d., tai uz 2007 metus 11 dienu. O kasmetines atostogos priklauso uz einamuosius metus, ir gali juos imti kad ir is karto grizusi, aisku, jei sutinka vadovybe mirksiukas.gif Pas mane tokios gamimybes ner, nes atostogos yr suskirstytos jau is anksto, sausi, tad nezinau kada as atostogausiu unsure.gif
Atsakyti
oho, kaip mažai doh.gif kažkaip ankščiau nesigilinau į tokius dalykus, tai net nesitikėjau, kad tik 11 dienų g.gif Ačiū liauriukas
Atsakyti