Įkraunama...
Įkraunama...

Policija

na, kaip ir aišku, kur liauriukas dirba...nors ir paslaptis, o su policija šitoj temoj visos susiję, kitaip čia nebendrautume biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2007 02 12, 15:26)
na, kaip ir aišku, kur liauriukas dirba...nors ir paslaptis, o su policija šitoj temoj visos susiję, kitaip čia nebendrautume biggrin.gif

na klausimas buvo netikslus, tai as atsakiau apskirai biggrin.gif , o dirbu KP NTS NNTP tyreja, o miestas silute
Atsakyti
Sveikutės, na buvau atsijungusi nuo jūsų bendravimo,mažylis auga tai ir poreikiai didėja, esant jam nėra kaip ir prie kompo pasėdėti,tad retokai ir užsuku paplepėti. Be to dar turėjau paskutinę sesiją tai vos spėjau suktis. smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Labas rytukas,as jau su kavyte 4u.gif islydejom tetuka i darbiuka ir galvosim ka veikt bigsmile.gif sian jau taip nebesalta,dabar -8,tai diena silta bus,reiks ir apie kiema pagalvot thumbup.gif
QUOTE(krisiune @ 2007 02 12, 16:39)
Sveikutės, na buvau atsijungusi nuo jūsų bendravimo,mažylis auga tai ir poreikiai didėja, esant jam nėra kaip ir prie kompo pasėdėti,tad retokai ir užsuku paplepėti. Be to dar turėjau paskutinę sesiją tai vos spėjau suktis. smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif

Niu,tu saunuole,kad ir mokytis speji,as tai akademines pasiemiau blush2.gif
Ale mes tai uz jus didesni biggrin.gif 70cm ir 8800gr thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2007 02 13, 09:21)
Labas rytukas,as jau su kavyte 4u.gif islydejom tetuka i darbiuka ir galvosim ka veikt bigsmile.gif sian jau taip nebesalta,dabar -8,tai diena silta bus,reiks ir apie kiema pagalvot thumbup.gif

Niu,tu saunuole,kad ir mokytis speji,as tai akademines pasiemiau blush2.gif
Ale mes tai uz jus didesni biggrin.gif 70cm ir 8800gr thumbup.gif



Sveikutės, aš irgi rytą mėgstu pradėti su kavos puodeliu. Burka tavo vaikiukai labai jau fainuoliai, ar nesunku du auginti? biggrin.gif Na pagal laiką ir stipriai didesni mums jau beveik devyni, D69 cm ir 7,9 kg. Na kitaip tariant esame iš smulkučių vaikų, miniatiūriniai. Aš pati esu smulkutė ir neaukšta, na o vyras tai prie didesnių ir stambesnių, bet mažiukas irgi buvo smulkutis. Žinai kol buvau su pilvuku 16 kg buvai priaugusi, o dabar viskas ir nukrito biggrin.gif Kaip sekasi augti, ką tavo mažuliukas jau moka. Maniškis tai jau pats atsistoja, tai ir lakstau dabar iš paskos,nes kai pasileidžia nugriūna stačia galva. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krisiune @ 2007 02 13, 13:56)
Sveikutės, aš irgi rytą mėgstu pradėti su kavos puodeliu. Burka tavo vaikiukai labai jau fainuoliai, ar nesunku du auginti? biggrin.gif Na pagal laiką ir stipriai didesni mums jau beveik devyni, D69 cm ir 7,9 kg. Na kitaip tariant esame iš smulkučių vaikų, miniatiūriniai. Aš pati esu smulkutė ir neaukšta, na o vyras tai prie didesnių ir stambesnių, bet mažiukas irgi buvo smulkutis. Žinai kol buvau su pilvuku 16 kg buvai priaugusi, o dabar viskas ir nukrito biggrin.gif Kaip sekasi augti, ką tavo mažuliukas jau moka. Maniškis tai jau pats atsistoja, tai ir lakstau dabar iš paskos,nes kai pasileidžia nugriūna stačia galva. smile.gif

Niu,del sunkumo,tai kaip ir visoms,buna tokiu dienu,kad atrodo,tuoj isprotesi,o buna,kad sirdim apsalusia vaikstai ir seiles varvini i tuos savo grozius wub.gif
As irgi nesu didele 170cm ir 50kg 4u.gif va,MB tai 194cm ir 110kg lotuliukas.gif vaikai nedidukai gimsta,ale po to tai duoda vaizdu thumbup.gif
Musu mazius jau sedi gan tvirtai,dar ilgai neleidziu,bet patenkintas tai nerealiai va wub.gif
Atsakyti
Su meilės dienele biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Labukas, prisidedu prie dideliausių, karščiausių, valentiniškiausių sveikinimų 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif biggrin.gif. Visoms visoms begalinės sėkmės, žavesio,neišblėstančios meilės ir šypsenos. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Burka @ 2007 02 13, 22:43)
Niu,del sunkumo,tai kaip ir visoms,buna tokiu dienu,kad atrodo,tuoj isprotesi,o buna,kad sirdim apsalusia vaikstai ir seiles varvini i tuos savo grozius wub.gif
As irgi nesu didele 170cm ir 50kg 4u.gif va,MB tai 194cm ir 110kg lotuliukas.gif vaikai nedidukai gimsta,ale po to tai duoda vaizdu thumbup.gif
Musu mazius jau sedi gan tvirtai,dar ilgai neleidziu,bet patenkintas tai nerealiai va wub.gif



burka na tavo Miliukas tikras šaunuolis, labai stiprus vaikas, na pamatysi gal ir anksti vaikščioti pradės. Maniškis tai tvirtai sėdėti pradėjo virš 6 mėn. bet anksti tvirtai stovėjo. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Mes sian baseine buvom su maziuku thumbup.gif patiko nerealiai,kita kart ir didckis sake eis,si kart dar neisdryso bigsmile.gif va,kelios nuotraukytes 4u.gif
Atsakyti
burka šaunios nuotraukytės thumbup.gif wub.gif thumbup.gif bet jau akys kokios grazios maziuko bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutės,
priimkit ir mane į savo negausų būrelį 4u.gif . aš irgi kaip ir pareigūnė, tik dabar mažylį auginu
Atsakyti
QUOTE(ziedune @ 2007 02 22, 00:26)
Sveikutės,
priimkit ir mane į savo negausų būrelį  4u.gif . aš irgi kaip ir pareigūnė, tik dabar mažylį auginu



sveika atvykusi į mūsų ratą Ziedune biggrin.gif Kaip sekasi auginti Nojuką. Aš irgi šiuo metu nedirbu ir auginu vaikelį, bei kuo toliau visiškai nebenoriu grįžti į darbą kaip pati galvoju turbūt buvau pervargusi nuo darbo tai dabar džiaugiuosi motinyste. smile.gif Papasakoki apie save, kaip tau sekasi? smile.gif
Atsakyti