Įkraunama...
Įkraunama...

Policija

Sveikutės, ačių už atsakymus, labai jau padėjot ir labiau suprasti šį darbą ir maždaug apsiprendimą.Pas mus yra PK poskyris, ir tikrai pagal žmonių skaičių riektų budėti 5-6 kartus,nors gerai,kad moka už naktį arba duoda vieną laisvą dieną.O jei tą naktį niekur nevažiavot irgi apmoka ar nieko ax.gif
Pas mus PK beveik nebūtų darbo su dingusisis žmonėmis, nebent kokie paugliai pabėga, ar kokia žmona girto vyro ieško, bet sostinėj aišku kitaip g.gif

man ir ten dirbantys skundėsi,kad daug popierizmo, bet pati dabar irgi dirbu valstybinėj tarnyboj, tai popierizmo lygiai tiek pat, manęs tas negąsdina tongue.gif

tik kad niekas neužimtų laisvos tyrėjos vietos per pusę metų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(saugerda @ 2007 03 05, 17:07)
Sveikutės, ačių už atsakymus, labai jau padėjot ir labiau suprasti šį darbą ir maždaug apsiprendimą.Pas mus yra PK poskyris, ir tikrai pagal žmonių skaičių riektų budėti 5-6 kartus,nors gerai,kad moka už naktį arba duoda vieną laisvą dieną.O jei tą naktį niekur nevažiavot irgi apmoka ar nieko ax.gif
Pas mus PK beveik nebūtų darbo su dingusisis žmonėmis, nebent kokie paugliai pabėga, ar kokia žmona girto vyro ieško, bet sostinėj aišku kitaip g.gif

man ir ten dirbantys skundėsi,kad daug popierizmo, bet pati dabar irgi dirbu valstybinėj tarnyboj, tai popierizmo lygiai tiek pat, manęs tas negąsdina tongue.gif

tik kad niekas neužimtų laisvos tyrėjos vietos per pusę metų  verysad.gif


sveikutė, o ar rimtai esi apsisprendusi brįsti į policijos košę. smile.gif jei man grįžtų laikas atgal greičiausiai nesirinkčiau tokio darbo, kol jo realiai neparagauji, viskas atrodo kitaip, o kad paaukoji ir brangų savo laiką, nervus ir sveikatą, su tuo akivaizdžiai susiduri. doh.gif
O kaip sekasi auginti dvynukus, ar labai išdykę. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krisiune @ 2007 03 05, 15:52)
sveikutė, o ar rimtai esi apsisprendusi brįsti į policijos košę. smile.gif jei man grįžtų laikas atgal greičiausiai nesirinkčiau tokio darbo, kol jo realiai neparagauji, viskas atrodo kitaip, o kad paaukoji ir brangų savo laiką, nervus ir sveikatą,  su tuo akivaizdžiai susiduri. doh.gif
...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif doh.gif
Atsakyti
žinokit man daug kas taip sako, turi ramų gyvenimą, gerą darbą be nervų taip pat valstybinį.O nori bristi kaip jūs sakot į tą košę.
net aš manau, kad vistiek tiek darbo nebus kaip kokiam didmiestyje, juk nemažai žmonių yra dirbančių, taip manau,kad darbo daug nebūtų, tik kad tie budėjimai, jau tave pririša.Bet manęs negąsdina, aišku kol nedirbu, jeigu pradėčiau dirbti gal ir pasigailėčiau, bet pakolkas noras stipresnis už baimę.



Žinot pasakysiu,gal dvynukus lengviau auginti negu pametinukus ar kokių 2 metų skirtumo, jie vienas su kitu žaidžia abu bendrauja, tarpusavyje nešimuša, eina vienas už kitą wub.gif , abiejų vienodas protas tai labai didelių nesąmonių nesugalvoja pakolkas mirksiukas.gif .Vieną kartą 3,5 metų buvo išėję į parduotuvę, abu pasitarė ir išėjo, gerai,kad nereikia gatvės pereiti, buvo siaubas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saugerda @ 2007 03 07, 13:15)
žinokit man daug kas taip sako, turi ramų gyvenimą, gerą darbą be nervų taip pat valstybinį.O nori bristi kaip jūs sakot į tą košę.
net aš manau, kad vistiek tiek darbo nebus kaip kokiam didmiestyje, juk nemažai žmonių yra dirbančių, taip manau,kad darbo daug nebūtų, tik kad tie budėjimai, jau tave pririša.Bet manęs negąsdina, aišku kol nedirbu, jeigu pradėčiau dirbti gal ir pasigailėčiau, bet pakolkas noras stipresnis už baimę.


Darbo kaip didmiestyje nebus, bet, patikek, pakankamai mirksiukas.gif. Nusikaltimai vyksta ir provincijoje, ir, beje, intensyviai. Nenoriu atkalbeti, nes pati dirbu (ir man patinka). Svarbiausia, man atrodo, kad darbas patiktu, o tada ir budejimai, ir kruvos bylu neatrodys baisiai. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Pivonija @ 2007 03 03, 23:23)
o man tai ydomu, ar tyrėjos, ypač ne iš Vilniaus, taip pat už prokurorus viską rašo, ta prasme kaltinamuosius aktus, nutraukimus, prašymus sankcijoms ir pan.


irnesakyk.gif tikrai taip. Zinom, kad nepriklauso, bet pyktis su jais niekais nenori. Vienas kolega pabande, tai suede zmogu. Siandien jau nebedirba. Kabinejosi pagal istatymo raide tol, kol tam nebeislaike nervai verysad.gif.
Atsakyti
QUOTE(laimakp @ 2007 03 07, 13:04)
Darbo kaip didmiestyje nebus, bet, patikek, pakankamai mirksiukas.gif. Nusikaltimai vyksta ir provincijoje, ir, beje, intensyviai. Nenoriu atkalbeti, nes pati dirbu (ir man patinka). Svarbiausia, man atrodo, kad darbas patiktu, o tada ir budejimai, ir kruvos bylu neatrodys baisiai. mirksiukas.gif
...

o po kiek bylu turedavai, vien sviesias ar ir tamsias g.gif
Man tai patinka darbas, bet savo daro, kai per sventes reikia budeti, t.y. patruliuoti, na tiesiog negyvai uzknisa.
Kiek busi vaiko prieziuros atsotogose, iki metu ar ilgiau g.gif Ir dar idomu pasidare, dirbi pagal nusikaltimu viena linija ar visokius nusikaltimus tiri g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liauriukas: 07 kovo 2007 - 15:02
visoms moterytėms
user posted image
Atsakyti
LABA DIENA 4u.gif Ko taip ismirusios g.gif Daug svenciu, namie su vyrais visos bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=laimakp,2007 03 07, 15:04]
Darbo kaip didmiestyje nebus, bet, patikek, pakankamai mirksiukas.gif. Nusikaltimai vyksta ir provincijoje, ir, beje, intensyviai. Nenoriu atkalbeti, nes pati dirbu (ir man patinka). Svarbiausia, man atrodo, kad darbas patiktu, o tada ir budejimai, ir kruvos bylu neatrodys baisiai. mirksiukas.gif

o man kaip tik atrodo, kad provincijoje turėtų būti sunkiau, nes pas mus teritoriniuose tai kas - pagrinde vagystės, plėšimai, sukčiavimai, o provincijoje juk viską reikia tirti ir autoįvykius, ir iššžaginimus, ir tikriausiai nužudymus g.gif ar aš klystu?
Atsakyti
[quote=Pivonija,2007 03 10, 20:26]
[quote=laimakp,2007 03 07, 15:04]
Darbo kaip didmiestyje nebus, bet, patikek, pakankamai mirksiukas.gif. Nusikaltimai vyksta ir provincijoje, ir, beje, intensyviai. Nenoriu atkalbeti, nes pati dirbu (ir man patinka). Svarbiausia, man atrodo, kad darbas patiktu, o tada ir budejimai, ir kruvos bylu neatrodys baisiai. mirksiukas.gif

o man kaip tik atrodo, kad provincijoje turėtų būti sunkiau, nes pas mus teritoriniuose tai kas - pagrinde vagystės, plėšimai, sukčiavimai, o provincijoje juk viską reikia tirti ir autoįvykius, ir iššžaginimus, ir tikriausiai nužudymus g.gif ar aš klystu?
[/quote]
drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=saugerda,2007 03 02, 13:09]
Žinoma didelis klaustukas budėjimai, kai per mėn. išeina kokie 5-6 budėjimai, o jei serga ir atostogos tai dar daugiau.Noriu paklausti, o kai dirbi naktinę moka dvigubai , o jei nenori tai gali pasiimti laisvą dieną, ar teisingai supratau,kaip man pasakojo.Aišku jei tavo budėjimo naktis ir nieko neatsitinka taip ir pramiegi namie visą parą.

man tai dar įdomu ar kas nors pasinaudoja savo teise nebudėti jei turi vaikų iki 3 metų? aš tai kažkaip nedrįstu šia savo teise pasinaudoti blush2.gif
Atsakyti
[quote=Pivonija,2007 03 11, 18:04]
[quote=saugerda,2007 03 02, 13:09]
Žinoma didelis klaustukas budėjimai, kai per mėn. išeina kokie 5-6 budėjimai, o jei serga ir atostogos tai dar daugiau.Noriu paklausti, o kai dirbi naktinę moka dvigubai , o jei nenori tai gali pasiimti laisvą dieną, ar teisingai supratau,kaip man pasakojo.Aišku jei tavo budėjimo naktis ir nieko neatsitinka taip ir pramiegi namie visą parą.

man tai dar įdomu ar kas nors pasinaudoja savo teise nebudėti jei turi vaikų iki 3 metų? aš tai kažkaip nedrįstu šia savo teise pasinaudoti blush2.gif
[/quote]
as pasinaudosiu tikrai bigsmile.gif Naudojausi kai nescia buvau nuo 4 savaites ir
9dabar naudosiuos. pas mus toleruoja biggrin.gif
Atsakyti