Įkraunama...
Įkraunama...

Policija

sveikutės, kaip paskaitinėju, kad kurios dirbat tyrėjom nelabai patenkintos savo darbu.O aš svaigstu kaip noriu tokį darbą dirbti, aš net ketinu atsisakyti savo darbo su didesne kategorija ir pereiti į tyrėjus( pati dabar dirbu ne policijoj, reiktų 3 mėn. kursų), aišku jeigu vasarą neatsiras daugiau norinčiųjų.Žinoma didelis klaustukas budėjimai, kai per mėn. išeina kokie 5-6 budėjimai, o jei serga ir atostogos tai dar daugiau.Noriu paklausti, o kai dirbi naktinę moka dvigubai , o jei nenori tai gali pasiimti laisvą dieną, ar teisingai supratau,kaip man pasakojo.Aišku jei tavo budėjimo naktis ir nieko neatsitinka taip ir pramiegi namie visą parą.
Ir dar norėjau,kuri galėtų aprašyti kriminalistų tyrėjų darbą,ką maždaug jūs darot kaip moterys.Man kiek pasakojo, kad daugiau sėdimas prie bylų.O važinėja daugiau operatyvinė grupė.Gal kuri papasakos plačiau.
Atsakyti
QUOTE(liauriukas @ 2007 02 26, 16:29)
matai kaip bigsmile.gif Su kokiomsi bylomis dirbi g.gif

Ziedune, o keliese esat komisariate ekspertai g.gif



sveikučiai biggrin.gif dirbu su dingusiais be žinios ir jeigu reikia pavaduoju pagal neatpažintus lavonus. doh.gif
Atsakyti
Sveikutes pareigunes ir pareigunu zmonos 4u.gif Kvieciu visas atvykti i Kaziuko muge mirksiukas.gif As stoviu salia Dailes akademijos, kartu su kitom supermamom bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saugerda @ 2007 03 02, 13:09)
sveikutės, kaip paskaitinėju, kad kurios dirbat tyrėjom nelabai patenkintos savo darbu.O aš svaigstu kaip noriu tokį darbą dirbti, aš net ketinu atsisakyti savo  darbo su didesne kategorija ir pereiti į tyrėjus( pati dabar dirbu ne policijoj, reiktų 3 mėn. kursų), aišku jeigu vasarą neatsiras daugiau norinčiųjų.Žinoma didelis klaustukas budėjimai, kai per mėn. išeina kokie 5-6 budėjimai, o jei serga ir atostogos tai dar daugiau.Noriu paklausti, o kai dirbi naktinę moka dvigubai , o jei nenori tai gali pasiimti laisvą dieną, ar teisingai supratau,kaip man pasakojo.Aišku jei tavo budėjimo naktis ir nieko neatsitinka taip ir pramiegi namie visą parą.
Ir dar norėjau,kuri galėtų aprašyti kriminalistų tyrėjų darbą,ką maždaug jūs darot kaip moterys.Man kiek pasakojo, kad daugiau sėdimas prie bylų.O važinėja daugiau operatyvinė grupė.Gal kuri papasakos plačiau.


gal nuo komisariato priklauso, bet tikrai netikiu, kad reikia budėti 5-6 kartus, nes gautusi per daug viršvalandžių. mums pvz. už budėjimus pinigais nekompensuoja ir laisvų dienų prie atostogų neprideda, reikia imti išeigines (pageidautina einamą mėnesį), budėjimų būna 2-3 per mėn. budim po parą, t.y. nuo 8val. iki 8val., savaitgaliai kompensuojami laisva 1,5 d., o darbo dienos už vieną budėjimą 1 laisva diena. jei naktį nėra sulaikytų tai ir važiuoti nereikia. o darbas tai tikrai daugiau prie bylų, na nebent į PPV nuvažiuoji ar į kratas.
Atsakyti
QUOTE(saugerda @ 2007 03 02, 11:09)
sveikutės, kaip paskaitinėju, kad kurios dirbat tyrėjom nelabai patenkintos savo darbu.O aš svaigstu kaip noriu tokį darbą dirbti, aš net ketinu atsisakyti savo  darbo su didesne kategorija ir pereiti į tyrėjus( pati dabar dirbu ne policijoj, reiktų 3 mėn. kursų), aišku jeigu vasarą neatsiras daugiau norinčiųjų.Žinoma didelis klaustukas budėjimai, kai per mėn. išeina kokie 5-6 budėjimai, o jei serga ir atostogos tai dar daugiau.Noriu paklausti, o kai dirbi naktinę moka dvigubai , o jei nenori tai gali pasiimti laisvą dieną, ar teisingai supratau,kaip man pasakojo.Aišku jei tavo budėjimo naktis ir nieko neatsitinka taip ir pramiegi namie visą parą.
Ir dar norėjau,kuri galėtų aprašyti kriminalistų tyrėjų darbą,ką maždaug jūs darot kaip moterys.Man kiek pasakojo, kad daugiau sėdimas prie bylų.O važinėja daugiau operatyvinė grupė.Gal kuri papasakos plačiau.

as tai nesakiau, kad man darbas nepatinka. Jei nereiktu daug dirbti ir ne savo darbo, tai viskas but OK.
Na budejimai, tai savo daro, kartais nieko, o kartais nuvaro nuo koju. Ypac jei dirbi visas 24 valandas ir dar kietos dienos kokias 8 valandas doh.gif Na aisku kiekviename komisariate yra vis kitaip. Taip uz naktine moka dvigubu tarifu, bey tik nuo 22 iki 5 jei neklystu g.gif Bet jei is naktiniu ir visu kategoriju, isdirbtu metu, dar visokiu priemoku susidaro daugiau nei 70 procentu plikos tavo algos, tai pinigeliu, kas virs 70 negauni, tai ...
O kriminalisto tyrejo darbas, moteru dazniausiai buna su bylomis. Aisku tai daugiau kabinetinis darbas, bet daug procesiniu veiksmu reikia atlikti ir isvykstant is kabineto rolleyes.gif Operatyvine grupe tai yra tam tikros dienos surinkta pareigunu grupe, kuri yra atsakinga uz ivykius ir ta para i juoas vazinejasi. Be to bent as pati vaziuoju ir asmenu ieskoti, ir kratas daryti it t.t.
Asku VPK ir paprastam PK darbas yra organizuojamas skirtingai. Cia as tau PK darba apibudunau bent siek tiek.

QUOTE(krisiune @ 2007 03 02, 19:23)
sveikučiai biggrin.gif dirbu su dingusiais be žinios ir jeigu reikia pavaduoju pagal neatpažintus lavonus. doh.gif

na ir kaip. As is savo K, maciau kad musu sios srities pareiogunes darbas labai jau nesaldus schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Pivonija @ 2007 03 03, 09:47)
gal nuo komisariato priklauso, bet tikrai netikiu, kad reikia budėti 5-6 kartus, nes gautusi per  daug viršvalandžių. mums pvz. už budėjimus pinigais nekompensuoja ir laisvų dienų prie atostogų neprideda, reikia imti išeigines (pageidautina einamą mėnesį), budėjimų būna 2-3 per mėn. budim po parą, t.y. nuo 8val. iki 8val., savaitgaliai kompensuojami laisva 1,5 d., o darbo dienos už vieną budėjimą 1 laisva diena. jei naktį nėra sulaikytų tai ir važiuoti nereikia. o darbas tai tikrai daugiau prie bylų, na nebent į PPV nuvažiuoji ar į kratas.

pas mus dazniausiai po tiek budima doh.gif laisvos dienos taip pat ir uz naktini, sdventines d ir savaitgali tikrai moka, aisku asaras
Atsakyti
[quote=liauriukas,2007 03 03, 12:01]
na ir kaip. As is savo K, maciau kad musu sios srities pareiogunes darbas labai jau nesaldus schmoll.gif
Papildyta:


Na va ir taip. Iš tikrųjų nesaldus, bet man pačiai įdomus, tikrai labai gerai jausdavausi kai galėdavau kuo nors padėti tokioje situacijoje žmonėms. Bet manau, kad su tokiomis bylomis darbas yra specifinis ir jis mūsų valdžios turėtų būti kitaip organizuojamas, o dar daug keblūmų įstatymų bazėje, šią sritį reikėtų labai gerai įstatymiškai gerinti, kad pareigūnams palengvinti darbą. Kad tas popierizmas begalinis kai pamato eilinis žmogus koks čia popierizmas tai ir pareiškimo net nenori rašyti. Aš nuo tokio darbo labai morališkai, psichologiškai išsekdavau, atrodo darai, kad žmogui padėti, o kai pavarydavo krūva skundų, kad policija nieko nedaro ir t.t. tai ir numuša ūpą ką nors tolaiu daryti. smile.gif
Papildyta:
Lauriukas matau mes ir gegužinukuose bendraujame, na tai labai thumbup.gif
Atsakyti
[quote=krisiune,2007 03 03, 16:20]
[quote=liauriukas,2007 03 03, 12:01]
na ir kaip. As is savo K, maciau kad musu sios srities pareiogunes darbas labai jau nesaldus schmoll.gif
Papildyta:
Na va ir taip. Iš tikrųjų nesaldus, bet man pačiai įdomus, tikrai labai gerai jausdavausi kai galėdavau kuo nors padėti tokioje situacijoje žmonėms. Bet manau, kad su tokiomis bylomis darbas yra specifinis ir jis mūsų valdžios turėtų būti kitaip organizuojamas, o dar daug keblūmų įstatymų bazėje, šią sritį reikėtų labai gerai įstatymiškai gerinti, kad pareigūnams palengvinti darbą. Kad tas popierizmas begalinis kai pamato eilinis žmogus koks čia popierizmas tai ir pareiškimo net nenori rašyti. Aš nuo tokio darbo labai morališkai, psichologiškai išsekdavau, atrodo darai, kad žmogui padėti, o kai pavarydavo krūva skundų, kad policija nieko nedaro ir t.t. tai ir numuša ūpą ką nors tolaiu daryti. smile.gif
Papildyta:
Lauriukas matau mes ir gegužinukuose bendraujame, na tai labai thumbup.gif
[/quote]
del darbo ir skundu pilnai tau pritariu. Leisciau as tam besiskundzianciam savaitele padirbti, kazin kaip atrodytu g.gif

Taip, bendraujame ir geguzinukuose cool.gif
Atsakyti
o man tai ydomu, ar tyrėjos, ypač ne iš Vilniaus, taip pat už prokurorus viską rašo, ta prasme kaltinamuosius aktus, nutraukimus, prašymus sankcijoms ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Pivonija @ 2007 03 03, 21:23)
o man tai ydomu, ar tyrėjos, ypač ne iš Vilniaus, taip pat už prokurorus viską rašo, ta prasme kaltinamuosius aktus, nutraukimus, prašymus sankcijoms ir pan.

siaip tai taip ax.gif Tik prasymus sankcijoms ne visi prokurorai reikalauja ax.gif Aisku kai kuriam prokurorui uztenka imesti diskelin itarimus, apklausas ir jis susidelioja kaip jam reikia. As aplausas kompu darau, man lengviau :ax:
Na bet is kitos puses kai pagalvoju, pagal metodinius reikalavimus reiktu rasyti ataskaita, o ji praktiskai niekuo nesiskiria nuo kaltinamo akto ar nutraukimo. Prokurorai irgi juk terisejams nesa tuos mus kaltinamuosius aktus diaskeliuose, Ne viena nuosprendi esu skaiciusi surasyta savo kaltinamo akto pagrindu zodis zodin bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liauriukas: 04 kovo 2007 - 12:35
Na bet is kitos puses kai pagalvoju, pagal metodinius reikalavimus reiktu rasyti ataskaita, o ji praktiskai niekuo nesiskiria nuo kaltinamo akto ar nutraukimo.

taip ir aš rašau ataskaitas, tik pateikiu jas ne į bylą įsiūtas, o el.paštu biggrin.gif , tai kita vertus koks man skirtumas kieno rekvizitai viršuje PK ar prokuratūros bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Pivonija @ 2007 03 04, 13:42)
...

taip ir aš rašau ataskaitas, tik pateikiu jas ne į bylą įsiūtas, o el.paštu biggrin.gif , tai kita vertus koks man skirtumas kieno rekvizitai viršuje PK ar prokuratūros  bigsmile.gif  .

tai gal butu galima mums dali algos atiduoti g.gif Darba tai ne savo dirbam g.gif
Atsakyti
QUOTE(liauriukas @ 2007 03 04, 16:54)
tai gal butu galima mums dali algos atiduoti g.gif Darba tai ne savo dirbam g.gif


tai jau tikrai drinks_cheers.gif
Atsakyti